Prosim o odpoved

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod D 17. 9. 2005 18:37

Předplatil jsem si doupe a při obdrženi prvního cisla mi doslo dvd jen v plastikovem obalu.kde bzch mohl sehnat obal na dvd Doupe. Prosim o odpoved na adresu D.Narovec@seznam.cz :?: :!: :?:
D
First Blood

Odeslat příspěvekod prxman 18. 9. 2005 13:37

Ja mam podobny problem. Predplatne mam a dva krat mi prislo len v igelitovom sacku. Kde by som si mohol pozriet originalne obaly,aby som si tie chybajuce dotlacil?
prxman@post.sk
prxman
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 18. 9. 2005 22:53

prxman píše:Ja mam podobny problem. Predplatne mam a dva krat mi prislo len v igelitovom sacku. Kde by som si mohol pozriet originalne obaly,aby som si tie chybajuce dotlacil?
prxman@post.sk

Standardem je igelitový obal, neboť v plastikové krabici DVD často docházejí poškrábaná. Některé náhledy obalů se dají sehnat u článků představující jednotlivá čísla, jiné dosti těžko. Redakce je bohužel nyní plně zaměstnána přípravami dalšího čísla, takže to bude chvíli trvat, než s tím zkusíme něco udělat a dát dohromady nějakou přehlednou sbírku. Díky za pochopení.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod prxman 21. 9. 2005 20:34

no to by ma potesilo. Skusal som jednotlive clanky a nic som nenasiel. Stacilo by nejaky odkaz kde by ste dali jpg obalov v rozliseni napr:800x600. No nic skusim pockat a dufat
prxman
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 4. 10. 2005 09:32

S předchozí otázkou to nemá nic společného,ale taky bych prosil o odpoveď a nechce se mi kvůli tomu zakládat nové téma.
V prázdninovém dvoučíslí se mi podařilo(nechápu,světe div se :D )vyhrát hru Juiced a dodnes mi nepřišla.Je možná tak dlouhá dodací doba?
Děkuji za odpověď.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Rudwolf 5. 10. 2005 19:54

Zdravím celou redakci!Mám jeden problém a to s Doupě-DVD.Mám půl roku DVD vypalovačku( LITE-ON DVDRW SOHW-1653S ) a poslední DVD, které mi přečetla,je DVD 5/2005.Po vložení DVD do mechaniky se dlouho načítá a stejně se nenačte tak, aby z něj bylo možné cokoliv nainstalovat:( Doupe si kupuji pravidelně, ale rád bych vědel, zda je chyba ve Vašich nosičích či v mé mechanice.Dekuji za odpověď, Váš věrný čtenář
Rudwolf
First Blood

Odeslat příspěvekod Sesijama 14. 10. 2005 12:38

je to sice off topic ale nebudu zakládat novej thread

jsou prosim Vás na posledním DVD časopisu doupě ovladače pro čipset firmy nvidia nforce4?? jestli ano v jaké verzi.

děkuji moc za odpověď

S pozdravem

Ses
Sesijama
First Blood