Vavra a GTA

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pipin 9. 11. 2006 13:41

Jakkoli mám Vávrovy komentáře taky rád, ten o GTA mu moc nežeru...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod davee 9. 11. 2006 13:43

Vzdyt ma pravdu. Plne s nim souhlasim.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pipin 9. 11. 2006 14:42

davee píše:Vzdyt ma pravdu. Plne s nim souhlasim.

A v čem má podle tebe pravdu?
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod mr_wawra 9. 11. 2006 14:47

Tady bych si troufal tvrdit, že jeho názor je trochu ovlivněn jeho prací na Mafii. Asi těžko bude chválit svýho největšího (a nejúspěšnějšího) konkurenta. Navíc vobě ty hry jsou jiný takže se dá s trochou vůle lehce kritizovat určitá specifická vlastnost.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod davee 10. 11. 2006 09:59

Pipin píše:

A v čem má podle tebe pravdu?u/quote]

Je pravda, ze vetsina postrannich ukolu je jen jed tam a tam. Pripadne je to modifikovane jed tam a tam a zmlat toho a toho.
Je pravda, ze dopravni prostredky se blbe ovladaji a slovo fyzika jim nic nerika...
Je pravda, ze dialogy jsou spatne plne radoby silnych kecu, ktere maji jakoze navodit atmosferu, ale ve skutecnosti jsou k smichu.
Je pravda, ze je to splacanina vseho mozneho dohromady, ale moc to jako celek nefunguje.
A je pravda, ze je to hra pro pro pubertaky, kteri si diky ni pripadaji strasne "cool" - jsou to prece drsni muzi :-)
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majklbig 10. 11. 2006 10:20

davee píše:
Pipin píše:

A v čem má podle tebe pravdu?u/quote]
Je pravda, ze vetsina postrannich ukolu je jen jed tam a tam. Pripadne je to modifikovane jed tam a tam a zmlat toho a toho.
Je pravda, ze dopravni prostredky se blbe ovladaji a slovo fyzika jim nic nerika...
Je pravda, ze dialogy jsou spatne plne radoby silnych kecu, ktere maji jakoze navodit atmosferu, ale ve skutecnosti jsou k smichu.
Je pravda, ze je to splacanina vseho mozneho dohromady, ale moc to jako celek nefunguje.
A je pravda, ze je to hra pro pro pubertaky, kteri si diky ni pripadaji strasne "cool" - jsou to prece drsni muzi :-)

I kdyby to vše byla pravda, tak mě GTA hry stejně bavily a pubertak teda nejsem. Jasně má to plno chyb a nedokonalostí, ale i takováto "splácanina bezduchého ježdění a střílení" se musí umět udělat aby to vše fungovalo a hlavně aby to bylo zábavné.
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 10. 11. 2006 10:28

No me to treba nebavilo z vyse uvedenych duvodu a proto s Vavrou souhlasim. Tim nechci vyvolavat flame navic ve spatnem topicu :-) Jen jsem vyjadril svuj nazor.
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majklbig 10. 11. 2006 10:34

davee píše:A je pravda, ze je to hra pro pro pubertaky, kteri si diky ni pripadaji strasne "cool" - jsou to prece drsni muzi :-)

Poslední poznámka: mě jen tato formulace, i když asi byla myšlena trochu v nadsázce, připadala docela blbá. Máš pravdu, že u puberťáků (pro které ale ta hra není určena-18+!) to je asi kůl hrát GTAčko, ale existuje spousta lidí, které ta hra prostě baví...Mě bavily zatím všechny díly, ale bavila mě i třeba Vávrova Mafie, ale každá z těch her je o něčem jiném, společné mají jen na první pohled podobné téma: jezdíš městem-střílíš.
ale to už je OT
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 10. 11. 2006 14:07

davee píše:Je pravda, ze vetsina postrannich ukolu je jen jed tam a tam. Pripadne je to modifikovane jed tam a tam a zmlat toho a toho.

Vod toho jsou to postranni ukoly...
davee píše:Je pravda, ze dopravni prostredky se blbe ovladaji a slovo fyzika jim nic nerika...

GTA je arkada, vycitat arkade ze se chova nerealne je jako jit do bordelu a tam kazat vo cizolozstvi. Jinak mne osobne se dopr. prost. v GTA ovladaj velice dobre.
davee píše:Je pravda, ze dialogy jsou spatne plne radoby silnych kecu, ktere maji jakoze navodit atmosferu, ale ve skutecnosti jsou k
smichu.

Ano, jsou k smichu, coz je presne to co bych cekal vod cerny grotesky, parodie a nadsazky, yeah nigga :). Kdyz si budu chtit seriozne hrat na mafiana, vod toho mam Mafii.
davee píše:Je pravda, ze je to splacanina vseho mozneho dohromady, ale moc to jako celek nefunguje.

Takze recenzenti jsou idioti, kdyz tomu skoro vsude davaj pres devitku? :) IMHO to funguje velice dobre, bo mas spousta moznosti jak se perfektne vodreagovat.
davee píše:A je pravda, ze je to hra pro pro pubertaky, kteri si diky ni pripadaji strasne "cool" - jsou to prece drsni muzi :-)

I takovi se najdou, ale uprimne pochybuju, ze by vetsina z tech milionu hracu byli pubertaci honici si ego jak sou "cool" kdyz parej nový gétéáčko.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Pipin 10. 11. 2006 16:07

Souhas s Wawrou, chtěl jsem napsat něco velmi podobného...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 11. 2006 16:17

Pipin píše:Souhas s Wawrou, chtěl jsem napsat něco velmi podobného..../quote]

Já taky souhlasím.
GTA je parodie, ne simulace :wink:
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Majorus 10. 11. 2006 17:32

GTA Rula, eh, niggas, wassup :lol: :lol: :lol:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod davee 11. 11. 2006 08:55

Chtel jsem reagovat, ale radeji nebudu. Kazdy mame svoji pravdu a stejne toho druheho nepresvedcime. Navic je to na hadky okolo GTA spatny topic.
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Chumbaba 11. 11. 2006 10:54

Ke kritice lidí, kterým přišlo, že se GTA "nedá ovládat" (rozuměj: neumím GTA ovládat a proto mi připadá špatné), případně jim přišlo, že jsou tam trapný kecy (rozuměj: neumím moc anglicky a nepochopil jsem, že je to parodie) a mají dojem, že GTA "moc nefunguje" (rozuměj: moc mi to nešlo a humoru jsem nerozuměl tak jsem se moc nebavil), není co dodávat. Takoví lidé pak snadno získají pocit, že GTA je o tom, "někam dojet". Jejich škoda.

K Vávrovi versus GTA - co říct? Ta Mafie, ta Mafie, to mohla být celosvětová senzace... ach to bolí, to bolí.

Nicméně si Vávry celkem cením, ono není špatné občas rejpnout i do slavných, úspěšných a kvalitních her, protože se alespoň uvidí, jak reagují čtenáři. V době, kdy se 99% herních recenzentů klaní před Gamerankings trocha rebelantství neuškodí!
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod gogo 11. 11. 2006 11:06

Zrovinka hraji asi nejlepší FPS dostupnou nemajitelům potvory STEAM, to je F.E.A.R. CZ patch 1.08 na Extrémní obtížnost. Zpomalení času používám jen tam, kde je to nezbytně nutné. To znamená u kulometných věžiček a létajících satelitů či co to je. Jsem v kapitole 09 a závěr je opravdu hustý, tak mi držte palce ať si nenasviním do kalhotek:-). Jinak klohním boty v pohodě. Tedy až na těch cca 8 smrtí v celé hře. Asi bych potřeboval připojení k internetu vyšší než makedonské úrovně, abych mohl klohnit lidičky po síti. Su celkem dobrý.
gogo
Killing Spree

Další stránka