PS2 vs PC

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Daemon666 8. 6. 2007 06:39

HAck_SG píše:vuaaa odkud jsi to vyhrabal :?: :mrgreen:

Dva roky staré téma, lolo/quote]

Nic se nema nechat lezet ladem :-) kdyz uz to tady je, tak proc tam nic nenapsat :roll:
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HALI32 8. 6. 2007 07:22

pred dvouma rokama se dalo uvazovat o tom co je lepsi dnes uz je to jednoznacne ale zase je to otazka nazoru a takove grandturismo nebo final fantasy na pc nenajdeme
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 8. 6. 2007 08:58

je to jen castecne, GT2 si na PC normalne zahrajes, FF7 taky. S ostatnima dilama je to bida, jsou to preci jen typicky playstation hry. Jen kvuli GT (pokud ma clovek rad zavodni hry) se koupe PS2 vyplati.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Uživatel 8. 6. 2007 09:12

_DAVE_: VIII a XI vysly na PC
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 8. 6. 2007 09:24

Ostatní ne, ale emulátory jdou celkem dobře. Ale jinak si myslím že pro Pc hráče je PS2 dobrej dodatek, za ty prachy co stojí. Nebo kostku. Prostě old-gen je pro PCčkáře optimální vstup. I když něktří raději šáhnou po XBOXu360, kvůli našlapaý grafice...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Uživatel 8. 6. 2007 09:38

Logan007: emulatory jsou fajn, hlavne u starsich konzoli dokazi obcas skutecne divy...
na PCSX2 se daji novejsi FF projit cele, ale otakza jestli tam nejsou nejake artefakty a hlavne jaky je framerate... nicmene kdyz to bezi, tak to vypada lepe nez na PS2
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 8. 6. 2007 09:50

O PS2 začínám malinko uvažovat, ale jedné věci se bojím - jak bude vypadat obraz na 82 cm CRT televizi ?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod Logan007 8. 6. 2007 09:51

no tak nevím - zkoušel jsem to u bratráka na NTB (c2d 2ghz 760go,2gb ram) a vypadalo to solidně ale rozhodně ne lépe jak na PS2. Prostě ta TV má takovej rozmáz efekt... Nevím, možná je to nastavením, že jsme to neuměli nastavit...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Torham 8. 6. 2007 18:49

Logan007 píše:Ostatní ne, ale emulátory jdou celkem dobře. Ale jinak si myslím že pro Pc hráče je PS2 dobrej dodatek, za ty prachy co stojí. Nebo kostku. Prostě old-gen je pro PCčkáře optimální vstup. I když něktří raději šáhnou po XBOXu360, kvůli našlapaý grafice...l/quote]

Naprostej souhlas!!! I old-gen má totiž hodně co nabídnout...sám jsem byl (a ještě částečně jsem) PCčkářem a přitom jsem si koupil PS2 a k němu pár her - a baví mě to... Je to takovej příjemnej doplněk k PC, když potřebuju vypnout od náročnějších nebo složitějších her (třeba u mě hojně pařený Medieval: Total War)..neznám nic lepšího, než si zapnout PS2 a dát si Killzone nebo Jak X a relaxovat...nechat mozek lehce vypnout. :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Dark_one 8. 6. 2007 20:16

->Torham: heh, tak ja to delam presne opacne...kdyz znaveny po celodennim hrani nejakeho toho Final Fantasy, tak si vecer sednu k PC a dam si par matchu v UT 2004 :D
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Logan007 8. 6. 2007 20:18

Dark_one píše:->Torham: heh, tak ja to delam presne opacne...kdyz znaveny po celodennim hrani nejakeho toho Final Fantasy, tak si vecer sednu k PC a dam si par matchu v UT 2004 :D

taky tak... :D
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Předchozí stránka