PS2 vs PC

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Loneck 23. 5. 2005 17:06

Sorry lidi, musím být teď trochu sprostý....divocaku ty budeš pravděpodobně asi nějaký kokot trošku co?
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod J.Mataj 23. 5. 2005 17:25

Divocak asi na konzolich videl a hral hodne malo her...

To Loneck:
Rozbehal sem panzer dragon sagu na emulatoru saturnu - uz vim odkud mas tu ikonku :) Zatim me to ale nejak nechce chytnout, porad tam strilim do krabic a vypadavaj z nich nejaky blbustky + obcas na me zautoci nahodny nepritel. Myslel sem, ze ty boje budou reseny vic akcne a ne jako ve ff. Je tam casem nejaky kecani s npc a takovy to klasicky japonsky rpgckareni?
J.Mataj
Killing Spree

Odeslat příspěvekod stereoid 23. 5. 2005 18:09

divocak píše:buenos dias,
sem rad, ze si se ozval. doufam, ze moji kritiku beres s usmevem, protoze ja k tomu tak pristupuju. zpet k tematu: to me jako chces argumentovat tim, ze mas doma 2 polomasiny? jednu na graficky downgradovany herni tituly a druhou na net a malovani? to si delas zadek, ne? k tomu snad normalni clovek nema duvod. kdyz konicek tak kun, ne? co te bavi na tech topinkovacech? vlozit CD a hrat, ha, ha, ha. FPS bez mysi, ha, ha, ha

Hele takhle...Já mám doma GameCube na hraní a PC na internet (malování nepoužívám) Co se týče konzolovechj FPS, tak se nejdřív podívej na nějaký recenze (třeba) Resident Evil 4, Metroid Prime...promiň, ale myslím že tyhle dva tituly ukazují, že FPS se dá hrát bez myši.
stereoid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod stereoid 23. 5. 2005 18:11

jtm...tyhle hry ukazují i současný grafický možnosti konzolí.
Mariokart DS (fc): 463919-494129
Metroid Prime Hunters fc): 2491-7854-2487
stereoid
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Loneck 23. 5. 2005 20:12

J.Mataj píše:To Loneck:
Rozbehal sem panzer dragon sagu na emulatoru saturnu - uz vim odkud mas tu ikonku :) Zatim me to ale nejak nechce chytnout, porad tam strilim do krabic a vypadavaj z nich nejaky blbustky + obcas na me zautoci nahodny nepritel. Myslel sem, ze ty boje budou reseny vic akcne a ne jako ve ff. Je tam casem nejaky kecani s npc a takovy to klasicky japonsky rpgckareni?

No první cedlo je jenom takový rozjezd, ale pak už to má obrátky. Je to sice trošku akční rpg, ale klasické rpg prvky tam najdeš stoprocentně. Mě se na té hře líbí postavy, celý ten svět je naprosto originální, hudba, dabing (v té době byla většina rpg jenom text což mě dostalo), soubojový systém, přiběh je super ale aby si pochopil skoro všechno tak je třeba hrát i předešlé díly. S Edgem jsem se totalně ztotožnil, protože jsem tu hru hrál v přibližně stejném věku který má Edge. Animace jsou taky skvělé ale spíš obsahem než technicky. Je tam nádherný soundtrack a lidé mluví panzeřštinou. Nevím jestli tě to teď zaujme protože je to graficky zastaralé, ale Team Andromeda dostala ze Saturnu úplně všechno. A emoce a emoce. Prostě kdybych si měl vybrat jednu nej hru tak říkám Panzer Dragoon Saga. Ta hra je skutečná SEGA. Rest in Peace - Team Andromeda!

Obrázek
Naposledy upravil Loneck dne 26. 5. 2005 18:26, celkově upraveno 1
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 23. 5. 2005 21:35

divocak píše:buenos dias,
sem rad, ze si se ozval. doufam, ze moji kritiku beres s usmevem, protoze ja k tomu tak pristupuju. zpet k tematu: to me jako chces argumentovat tim, ze mas doma 2 polomasiny? jednu na graficky downgradovany herni tituly a druhou na net a malovani? to si delas zadek, ne? k tomu snad normalni clovek nema duvod. kdyz konicek tak kun, ne? co te bavi na tech topinkovacech? vlozit CD a hrat, ha, ha, ha. FPS bez mysi, ha, ha, ha

no to se mi snad zda...
takove lidi, kteri ke konzoli ani necuchli, ty mam fakt "rad".
mas pravdu, hrat hry s postavenim tela pravy uhel (vetsinou), na klavesnici s milionem tlacitek a umastenou myskou, to je super. jeste k tomu hry ktere dostavaji hodnoceni prumerne 50%, joo, super. no a kdyz si zahraju hru, proc se nepodivat na film? a pak zabrouzdat na internetu? no a pak se podivam na fotky... no a jeste poslechnu hudbu. mam na cely den vystarano... jo pc di da kondicku.
cumet na monitor z pul metru dve hodiny (kvuli hre), to opravdu nemusim. byl jsem pc-ckar, pak jsem zkusil N64 a jsem konzolista. a uz bych to nevymenil... a takove kecy - koupim si novou grafarnu a mam na rok vystarano... a pak si koupim, dalsi, a dalsi, k tomu novy monitor, a zvukovku a HDD a pameti, aby mi ta hra jela dobre.... jede mi dobre... super. ejhle, vysla nova hra! a NEJEDE mi plynule! no to si musim koupit novou grafickou kartu a pameti a CPU! atd. atd. ti pc-ckari jsou fakt vyjebani :roll:
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod OCELOTR 24. 5. 2005 06:52

Víte, že podle nějaký studie jsou klávesnice 10x špinavější než záchodový prkýnko ? Se nedivim když maj PCčkáři *****áno v hlavě a vytejká jim to rukama....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod divocak 24. 5. 2005 08:18

hmm, GameCube. pan je asi masochista. RE4 je asi jediny titul, ktery by za tu vykopavku stal. a panove, fakt moje bezdratova klavesnice vypada rozhodne lepe nez vase zapocene ovladace, ktere drzite ve svych zamastenych prackach 8 hodin denne. a co se tyce ceny PC a komponent. no jasne konzole jsou levnejsi, protoze to sou sracky a navic jejich vyroba je dotovana ziskem z licenci. no a kdyz u z jsme u te ceny. novy konzole se budou pohybovat ( predpokladam, ze vzhledem ke konkurenci budou ceny vsech 3 podobne ) zhruba okolo 30 litru. takze kdyz prodate ty vase sracky, tak vam bude furt 28.900,00 Kč scházet. no nevim, kdo je tady jouda deti
divocak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod divocak 24. 5. 2005 08:20

lonecku, ty budes asi mistni estet, vid? tvoje argumenty jsou padne alebrz skvele
divocak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod divocak 24. 5. 2005 08:30

hmm, a ted asi pisete do diskuze ovladacem :mrgreen:
divocak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 24. 5. 2005 09:18

To se nám to tady ale zvrhlo. Jsem docela zklamanej, že se i solidní diskutéři snižujou k vulgarismům a urážkám. Jasně, s prudičema to chce pevný nervy, ale tím, že budete sprostý, asi nikoho nepřesvědčíte... Kdo se uchyluje k urážkám, tomu došly argumenty, že?

Přitom, o co jde V JÁDRU, v téhle diskusi (a v podobných)? Přesvědčit ty druhé, že JÁ jsem svoje PENÍZE investoval SPRÁVNĚ (což je nejvyšší česká ctnost) a oni je investovali ŠPATNĚ (což je nejhorší český hřích).

Docela ubohý, ne?
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Loneck 24. 5. 2005 09:32

No já se vůbec nestydím, že sem řekl divocakovi, že je kokot protože je. Na takové lidi se nechytají rozumné argumenty i když jich mám spoustu. Ale chtěl bych říct že na tomto fóru respektujeme pc hráče a pokud je tady někdo kdo nerespektuje konzolové hráče ať de pryč. Je to pořád to samé s některými lidmi, takže už fakt nechci plýtvat svou energií na takové lidi. Já mám pc zahrál jsem si na něm super hry takže jako ahoj.
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 24. 5. 2005 09:43

Divočákovi asi nemá cenu něco vymlouvat nebo ho přesvědčovat on má svoje PC, na který za poslední rok nevyšla jediná kloudná hra kromě "černý obrazovky s největšíma hardwarovejma nárokama" DOOM3 a "mám nulovej příběh a fyziku která je v praxi k hovnu" HALF-LIFE2.

Můžu se tě zeptat jaký máš s konzolema zkušenosti kromě toho, že jsi v klubu "smrt konzolím" ?

Běž hrát radši DUKE NUKEM FOREVER :lol:, nebo S.T.A.L.K.E.R.a :lol: :lol:. Na konzole hry alespoň vycházej.....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 24. 5. 2005 09:52

Tak nahodou ja osobne se na DNF tesim, kvuli DN3D - to byla pecka meho mladi...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod divocak 24. 5. 2005 10:11

a sme tak kam sem vas chtel dostat. hlavne, halfik byl nakonec jeste na hardware narocnejsi nez doomik. takze na Xbox se doom dostal a musim rici, ze z topinkovace vymackli co se dalo a povedlo se to. fakt to na tom dedeckovi vypada dobre. ikdyz museli kluci vyvojari osekat mnozstvi objektu a rozsahlost levelu. ( klasickej downgrade PC pecky). ale s halfikem kluci nepocitejte :cry: Na pisidla toho vychazi sice mene, ale opravdu nemusim hrat kazdou stupiditu, ani na to nemam cas. Radeji si dam jednu gamesku za mesic, nez mastit Maria. A co strategie? Vzdyt to je nehorazna blbost, mastit ji s ovladacem :shock:
divocak
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka