Nintendo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod StefiCZ 20. 1. 2013 14:32

Cena Vity mi přijde celkem v pohodě, ale cena her je vážně strašná no, ještě ke všemu když jsou to z velké části totální ptákoviny. Jen nevím proč to řešíme v Nintendo threadu :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 1. 2013 14:52

Nemusíš je kupovat. Horší mi ale přijde, že hry které nejsou ptákoviny a za které bych tel litr s radostí klidně dal zde ani nevyjdou :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 1. 2013 15:04

V tom pripade cena 3DS i her pro nej je uz uplne mimo, z toho litra co jsem daval v den vydani treba za Shinobiho se klepu jeste dnes, takova 2D hricka by stala v lepsi grafice na mobilu/tabletu do 100 Kc. Vita ma napriklad starsi titulu velmi levne a i nektere novinky jsem kupoval v rozmezi 700-800 (LBP, MGS, Gravity Rush) hned kdyz vysly.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 20. 1. 2013 16:08

Tak kupovat je nemusím, to máš pravdu ale některé si přece jenom zahrát chci takže musím buď překousnout cenu, nebo si počkat na slevu :) No a ceny her u Nintenda snad ani nemá smysl řešit, to je katastrofa :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 1. 2013 16:22

Nintendo je takový svůj svět. Ceny největší, HW nejslabší a prodeje nejlepší :D V tom jim celkem fandím, pokud dokážou udržet kvalitu. S novým WiiU by to neměl být problém.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 21. 1. 2013 19:50

rofl.. wiiu ma absolutne spatne prodeje. je to propadak a v nintendo uz za to padali hlavy.. puvodne jsem ho chtel koupit day1..ale radsi pockam az na to bude aspon 20 solidnich her.
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 1. 2013 19:58

Kde jsi to vyčetl? Mně zatím WiiU nezajímá, do obchodu poletím až vyjde Zelda :D ale nikde jsem nic podobnýho neslyšel teda.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 1. 2013 20:44

WiiU je pěkný kousek HW se zajímavými hrami, akorát má poměrně pomalý start (od launche se prodalo 2,5 milionu kousků) - asi stejně, jako mělo svého času 3DS. Už teď na to jsou dobré jak exkluzivní (ZombiU, Mario), tak multiplatformní (AC3, Sonic, CoD) hry, růst prodejů se dá očekávat teď na přelomu února a března (do prodeje půjde Monster Hunter, Lego City a Rayman, pro casual hráče bude tahák Wii Fit U a Zumba Fitness Core).
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 1. 2013 21:11

cca. 2,5 milionu prodanych Wii U melo Nintendo uz ke konci roku, launch byl navic lepsi nez u konkurence pred lety. Uvidime co dal, chystane hry vypadaji zajimave, ale chtelo by jich to jeste vice.

Ertefol: Ty pises i na tiscali? :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 1. 2013 21:52

Jojo, píšu. Jinak těch 2,5 milionu mám z VGchartz, může se to samo už lišit. Japonsko tam má podivně málo, imho to ale změní dost právě ten Monster Hunter.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 21. 1. 2013 22:11

Tak v Japonsku se Wii U dari co jsem koukal zatim nejlepe viz. i posledni tyden, pak US a nejslabsi klasicky v EU, nejhure pak v CR :-) Jinak Monster Hunter v Jap. pro Wii U vysel 8. prosince prave hned na start, byl i bundle s Pro Controllerem obdobny jako u nas se ZombiU. Taky do obchodu hned nabehlo asi 307 tisic japoncu 8-) plus jeste ten Mario HD tam konzoli dost prodaval.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 21. 1. 2013 23:02

Aha, já jsem vůl. Mně to právě i tak přišlo málo, i když je to nejlépe :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 30. 1. 2013 12:56

StefiCZ píše:Kde jsi to vyčetl? Mně zatím WiiU nezajímá, do obchodu poletím až vyjde Zelda :D ale nikde jsem nic podobnýho neslyšel teda.

Treba tady...i kdyz konzolistu, clovek musi brat z velkou rezervou
http://konzolista.tiscali.cz/articles/o ... eju-172810
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 30. 1. 2013 13:04

To je ale clanek z dneska a prodeje si vetsina hracu sleduje sama. Ted bohuzel nic moc nevychazi a vsechny ty pecky vyjdou az kolem jara. Pak uvidime.

Mazec, to kdyby nekdo udelal:) http://nintendoeverything.com/111523/ds ... -on-wii-u/
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 30. 1. 2013 17:59

Celkem zajímavý. Nebylo by vůbec na škodu, kdyby se zasejc něco takového udělalo, ostatně SNES, N64 i GC měli své převodníky... GameBoy Player jsem využíval celkem dost.
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků