Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 18. 10. 2012 19:24

Pomalé, nepřehledné a vůbec se mi nezobrazuje u koupených věcí, že jsou koupené. Grrrrrrrrrr...
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrKR 18. 10. 2012 21:05

mně se nový store docela líbí, nevadilo by mi, kdyby v takovém stylu předělali celý xmb. jsem sám, kdo vidí podobnost s xboxem, resp. Metro UI?
ale je to teda pomalé naprosto šíleně:/ navíc mi to psalo, že si mám pořídit ps+, když jsem si chtěl stáhnout exkluzivní themes i když mám plusko předplacené, to se snad dá do cajku
vadí mi taky, že už úplně zrušili videa přímo u her, nebo náhledy themes (nebo jsem zrovna narazil na ty, kde to není). ve starém to taky fungovalo blbě, ale aspoň něco tam bylo, chybí related...no design se mi líbí, přijde mi to i bez problémů přehledné, ale ta funkčnost značně pokulhává
PetrKR
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 10. 2012 21:54

Rick: Pomalé - no, už to není webová stránka, ale aplikace. Jak se načte, tak mi přijde, že jede rychle.
To co jsi si koupil se tam zobrazuje přece. U té hry je bílá ikonka nákupní tašky. Je sice malá, ale je tam.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 18. 10. 2012 22:06

Jo nový store je hrozný, třeba se to ale zlepší.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 10. 2012 22:17

Ono Store v zásadě nikdy nebylo nic extra. Sice v začátcích to šlo, ale postupem času se v něm mohlo leda tak prase vyznat kvůli všem těm ikonkám a podmeníčkům, které přibývali jako houby po Černobilu /třeba v PSN+ menu bylo hned několik podmenu a ty samotné měli další podmenu - plus ten fakt, že v menu novinek byl shortcut do PSN+ a tam se opakoval celý cirkus). Tohle mi ale přijde jako docela dobrý krok vpřed, protože to má solidní vyhledávání a když hledáte třeba hru podle názvu, tak i dost rychlé reakce. Ale stejně vidím spousty práce před námi.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 18. 10. 2012 23:08

no mohli aspon dat uz do download listu funkci filtr nebo dat moznost si to sam tridit , je tam dokupy vsechno na kupe
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 19. 10. 2012 05:52

Marko: Žádnou bílou tašku tam nemám. Navíc, když si rozkliknu položku a chci ji znovu stáhnout chce to zase peníze. Ve View Downloads listu ji normálně mám a můžu stáhnout, jinak to nejde.

EDIT: Už je to v pořádku. Stačilo si stáhnout demo a všechno koupené se označilo. 8-D A fakt mě bude bavit kliknout asi o 6x více než při starém store, abych si vůbec něco stáhl. Proč něco zjednodušovat, když to jde i složitěji.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 24. 10. 2012 16:04

Chápu dobře, že si stačí pořídit levnější verzi třeba All-Stars: Battle Royale na Vitu a dostanu i dražší verzi na PS3? Nebo ten cross-buy funguje jen z PS3 na Vitu?
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 24. 10. 2012 16:19

stejne to za pul roku bude zdarma na ps+ ehmm
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 10. 2012 16:53

Mě spíš zajímá jedno: Vyjde nám Killzone Triple Pack, takže co mě hlavně trápí, jestli jednička bude klasicky na disku, nebo pouze stahovatelá. To totiž rozhodně o tom, jestli si to koupím v krámu, nebo na Store.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 24. 10. 2012 18:39

Jednička by měla být na na disku. Alespoň v americké verzi.

Dnešní Store ještě není updatovaný..chtěl jsem si KZ HD zahrát ještě dnes.
Sony to nějak fláká, poslední dobou.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 10. 2012 18:46

Dobrý, takže budu muset počkat na nějaké zlevnění a pak koupit na Aukru. Chjo. No, nenadělám nic, když chci krabicovku :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 10. 2012 09:26

Obrázek
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speedisko 26. 10. 2012 10:06

Zdravim,

Nejsou nejake informace o PS4 ? Ma smysl si jeste ted kupovat PS3.
speedisko
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 10. 2012 11:42

Dělá se na ní.

Ano, vyplatí se to - je levná a je na ní hafo her, takže budeš mít dost co hrát, než vyjde PS4 a než na ní bude dost her (a než samozřejmě alespoň trochu zlevní).
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků