PSN ID (seznam na 1. straně)

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 8. 2010 20:28

No slibovali slibovali, ale nakonec tu autoupdatovanou kartičku neudělali...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 6. 8. 2010 21:00

Jeste koukam na yourgamercards.net, ale to bude asi to same.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 8. 2010 21:04

SCobra: Nestíhají, mají spoustu práce s opravami FW :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod H0n24x 8. 8. 2010 16:30

Obrázek

Jestli mě někdo chcete, tak tohle jsem já ;-)
H0n24x
First Blood

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 8. 2010 21:42

Tak ten YourGamerCards.net nejspis generuje automaticky, minule viz. prispevky vyse jsem si ty kody pro zkousku ulozil do pocitace a vysledek:

Obrázek

Obrázek

Zatimco Playfire nekolik dni stoji, YourGamerCards je aktualni (v mem pripade na minuty!) Na ofiko PlayStation strankach jsem pritom nic neaktualizoval.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 8. 2010 09:18

:shock: ty už máš čtrnáctku?
Obrázek
jinak furt nechápu co na tom vidíte.
Naposledy upravil N.Marko dne 9. 8. 2010 09:28, celkově upraveno 1
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 8. 2010 09:28

Taky jsem se na segu zrovna včera v mém friend listu díval a jasně vede...20 platin to je trochu masakr...ty tomu asi věnuješ hodně času co? :-D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 8. 2010 09:29

Já tomu věnuju času kolik mohu, ale platiny které nejvíc posouvají na žebříčku nahoru opravdu nehoním. Většinou se dostanu tak do 50% což je tak první zahrání a pak jdu na jinou hru.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 8. 2010 09:58

N.Marko: Nic na tom nevidime, ale ja si sem neprisel vystavovat karticky, jde o to ze pokud ten yourgamercards funguje, muzem si jej vsici vytvorit a dat na 1. stranku, jak tu taky celou dobu resime, kdyby me to vcera neprekvapilo ani to sem nedavam. Moznost vytvorit si vlastni theme/pozadi je pak taky pekne, ale to jde co jsem koukal jen u toho Playfire.

N.Marko píše:Já tomu věnuju času kolik mohu, ale platiny které nejvíc posouvají na žebříčku nahoru opravdu nehoním.
Pokud ti jde o zebricek, tak mne vzdycky prislo ze zas tolik neposouvaji, treba nas 1. Cech jich ma 72, druhy dokonce 80 a je mu to k nicemu, jelikoz ma napriklad o dost mene bronzu. Vysokeho levlu muzes dosahnout i bez nich.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 8. 2010 10:26

Spíš mi jde o to, že ať už máš jaký level chceš, tak z toho vlastně nic není. Kdyby bylo třeba theme zadarmo, nebo nějaká Minis ke stáhnutí, tak neřeknu, ale takhle...

Je mi jasné, že jenom zkoušíš která funguje nejlíp. Je velikou ostudou Sony, že něco takového ani po letech nedokázala dotáhnout do konce.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 8. 2010 10:30

Hlavne jak jsem koukal na ty nase predni hrace vsiml jsem si ze na te strance jenz tu opevuju maji mene nez jinde, tedy jestli je to zase manual, tak uz vazne nevim. Si snad ty stranky delaj reklamu nebo co, ze vam ze zacatku aktualizuji profil, aby to vypadalo a pak ho zmrazi. Ono i Playfire s PS3TrophyCard.com se zpocatku tvarily buhvi jak nejsou automaticke.. viz. vase drivejsi posty.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 9. 8. 2010 10:34

Obrázek

mne by sa pacilo keby sme si to mohli dat do podpisu. Viem ze su tu obrazky v podpise zakazane ale aspon tieto karticky mohli povolit.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 8. 2010 10:39

Celé forum by pak bylo dost nepřehledné, si vezmi kdyby jsi na jednu stránku napsal třeba 3 posty a byl by ten obrázek ve všech třech, ted kdyby si to hodilo více lidí a každý by si dal jinou kartu, jinak velkou a barevnou tak si to ani neumím představit...stačí se podívat na ty zahraniční konzolové fora a sám uvidíš...doupě se snaží být jedno z nejpřehlednějších forum a tak to taky bude
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 9. 8. 2010 10:42

PSK: cakal som kto s tym prvy pride :D to je blbost ... hej hej viem ze doupe je prehledne forum, a to sa mi nanom paci. Ale myslim ze takato karticka nemoze uskodit. Prave naopak. Nie nejake blbe obrazky, len karticka
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 8. 2010 10:43

Hurri: Minule jsem tento dotaz zase vytah v sekci "co bychom chteli zlepsit apod." Neprosla mi ani ta nejmensi karta (jen takovy ten prouzek), jenz je pro takove ucely primo urceny. Kazdy si proste mysli ze by to pak vypadalo jak na console-foru.cz, coz neni vubec pravda. Tam maji takove limity (navic i ty porusuji) ze si do podpisu pomalu sdili filmy :-))
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků