Jaka je podle vás nejlepší závodní hra?

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Torham 15. 9. 2009 14:12

Cobra: Pravda, ale mě jde o trochu objektivity :-))

To si Weight může myslet. Jsem zvědavej, co s ním udělá Heavy Rain, ta hra vypadá úžasně a značně realisticky :love:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 15. 9. 2009 14:16

Heavy rain se mi líbilo jak to ukazovali na začátku, to ta grafika byla fakt parádní, ale postupem času se to zhoršuje, sice to pořád vypadá skvěle ale už se to ani zdaleka nerovná těm prvním videím
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 15. 9. 2009 14:38

Heavy Rain :arrow: PS3 exclusive Fahrenheit s hezkou grafikou, ne? Akční scény opět jako mačkací minihry a k tomu "rozvětvený a nelineární" příběh.
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 15. 9. 2009 14:56

najprv som si myslel, ze zle citam :-)

heavy rain budu super zavody hehe

//Taky mám pocit, že jste dost hodně OT-Jezek
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod giffoo 18. 9. 2009 20:40

Fuck8r píše:rFactor to je jasný :D

Úplný súhlas.
Plus GTR 2, Race 07 (GT-R Evo, STCC) :D
Asus M2N-E, AMD X2 4600+, 2x1024MB DDR2 A-DATA Vitesta, Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB, 1TB Samsung F1, 200GB Hitachi, Pioneer DVR-108, Enermax Liberty 400W, 500GB MyBook WD, Logitech X-230, Logitech Formula Force Ex, 19"LCD Phylips 190S
giffoo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 29. 1. 2010 19:06

Pro mě série Burnoutu, konkrétně 3. díl a Revenge. Co se mi dvakrát nelíbilo, byl Paradise a jeho vize v otevřenym městě. Nějak to neni pro Burnouty ono, já si teda nezvyk.

Na druhý místo bych dal Wipeouty, poslední díl Pure je přesně v tom duchu, v jakym bych Wipeouta chtěl mít. Škoda, že ty tratě nemaj takovej halo efekt jako ve Fusionu.

Na třetí místo dávám hlavně neskutečný Motorstormy (1. má úžasný kouzlo) a pak mišmaš. Ty série mě bavili pouze určitym dílem - NFS 3, NFS: Undeground, Gran Turismo 3 (i když fantastický, tak to bylo v dalších dílech furt na jedno brdo, už toho bylo moc) Carmageddon 1, MidnightClub 3, asi by mě bavil i Flatout, ale to si radši zapínám Burnouta..

No a překvapení roku, extrémně mě zaujala Forza 3 na X-ko. Nikdy jsem tu hru předtim nehrál, nikdy jsem jí reálně ani neviděl, měl jsem za to, že PGR je spíš arkádovej (což vyhledávám) a Forzy jsou simulace, ale ono je to naopak?:-o .Každopádně v nejbližší době si jí pořizuju vypadá báječně a jak sem tuhle zjistil, skvěle se i hraje..
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 1. 2010 20:26

Nejlepší asi Grid, ale dost možná nejvíc času jsem strávil u TDU, to mě chytlo a jezdil jsem ho celej červenec, ale pak to nějak opadlo a nevím nevím, jestli ho ještě někdy zapnu. Výbornej je určitě Flatout2, jednička nebylo podle mýho vkusu. Ze série NFS jsem pěkných pár odpolední strávil u pětky, ta nebyla špatná, ale opravdu se dala hrát jen tak, že se člověk musel maximálně vžít do toho, že řídí auto. Jakmile jsem ztratil na chvilku pozornost, prd a byl jsem ve zdi a už jsem to nedohnal. Ale vadil mi tam tuning, ten obecně ve hrách nesnáším, zdržuje to a nepřináší požitek. Vrcholem byl v tomhle U2, kde jste museli tunit, ať chcete nebo ne. Měl jsem krásnýho plovoucího Civica a musel jsem na něj náházen ty blbý plasty. Pak se mi to blbě ovládalo a hnusně to vypadalo. HP2 jsem měl taky rád, i online nejsou špatný a jely mi jakž takž i na starým kompu. Pak jsem hrál ještě MW...tam se mi přímo hnusilo klepání auta a kamery, nicméně při pohledu z kapoty se to na volantu dalo hrát. Sice člověk sešlápl plyn a už jen točil volantem, ale tak mělo to atmosféru, ty honičky byly super. Carbon jsem zkoušel jen demo a to byl pěknej hnus. Shifty mi nejedou. Dirt jednička mě zezačátku bavila kvůli různým disciplínám, ale pak se to omrzelo a bavily mě jen některý typy závodů. A nešly tam vypnout stíny, čili to jelo jen tak tak... Dirt 2 ještě uvidím, ale asi taky pořídím.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 31. 1. 2010 23:38

Na ps3: gran turismo 5
pc: nfs shift, burnout paradise, test drive unlimited
xbox 360: forza 3, pgr 4
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 31. 1. 2010 23:40

SmartinS píše:Na ps3: gran turismo 5

Podle mě je Forza 4 lepší!
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 31. 1. 2010 23:52

Forza 4?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 31. 1. 2010 23:54

Gran Turismo 5?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 1. 2. 2010 00:14

Myslel jsem prologue.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 1. 2. 2010 00:15

Tak to je jiná:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 9. 2. 2010 15:34

Hledám nějakou závodní hru, kde bych mohl blbnout s Lamborghini. Znáte nějakou?
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 2. 2010 15:36

NFS: Shift :-) Tam jsou tři... A nebo Test Drive Unlimited, tam jich je dokonce asi 5 nebo 6.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků