Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 3. 2020 14:27

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 3. 2020 14:40

V normální verzi to nebude to samé, je jako srovnávat jablko s bramborou. A modeři něco udělaj, toho se nebojím, ale já si chci právě užít to, co právě díky VR nabízí, tu variabilitu prostředí a všechno.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 3. 2020 16:07

Jasný, stačí to předělat. Ale ta možnost tu určitě je, pokud VR nepřidalo něco speciálního.

VR bych si také rád užil, ale musí to fungovat. To první PS jsem přeskočil, protože plno lidí říkalo, že je to zastaralé. Jsou už dávno novější, ale těžko říct, jestli je to o tolik lepší.

Určitě přežiju znovuzrození dávno mrtvé série, takže počkat mi nevadí :D Určitě ale sleduju, co se děje, protože bych si rád dal celou kolekci na konzolích.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 5. 2020 11:29

Bude sem zase někdo někdy psát a nebo jste všichni staří dědci, kteří nic nedělají? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 1. 6. 2020 14:08

Musíš to tu pořádně rozjet, aby lidi zase psali. :D
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 6. 2020 20:15

:D Dědci už nepřijdou a nová krev nechodí. Kde všichni jsou? Pořád miluju stará fóra jako před 20 lety. Sociální sítě a podobný nesmysly nemaj šanci.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 2. 6. 2020 21:13

jooooooo, tehdy to bylo maso.... dneska je každej přecitlivělej mamánek bez koulí stát si za svým...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 6. 2020 21:18

Dědci asi nemaj čas a mlaďasové nenaskočili. Třeba by jim to na mobílku nejelo, tam se spíše "píšou" lajky a tak, ne?

A co ty, hraješ?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 6. 2020 19:16

Už se to blíží!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 6. 2020 09:28

Vypada sexy. Ale hry teda zatim nic moc.

Necekal jsem ze mi z launchovych titulu spadne celist ale i tak se mi zda ze graficky je ten posun z PS4 minimalni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 6. 2020 11:25

Souhlasím, konzole je krásná, i když kdo ví, jak se nám bude líbit po 5 letech doma. Překvapilo mě, že někomu se nelíbil PS3 fat, přitom je pořád pro mě skvělý. Tohle vypadá rozhodně jako něco, na čem si dali záležet.

Hry byly dost nuda. Nic z toho bych nechtěl a GTA V byl hodně špatný vtip. Nevím, kolik musel R* zaplatit, aby takovým nesmyslem otevřeli, ale určitě hodně. R* bohužel je už asi dávno mimo. Nejlepší lidé odešli a třeba RDR2 mi přišlo jako fail. Kdo ví, ale už jim nevěřím jako za dob SA, kdy každá hra posouvala herní možnosti.

Za mě dobré, že bude Spiderman, protože ve 30 FPS jsem ho hrát nechtěl, tak si ho pak někdy zahraju, ale jinak nic. U Horizon mám stejný problém, nebudu hrát na 30 FPS v roce 2018 nebo kdy to vyšlo. Tak snad vydají před 2 i 1 znovu.

Jinak nic moc, no. Šlo to udělat daleko lepší, ale asi mají nějaká esa v rukávu a nebo prostě na to už serou, protože PS4 se prodávalo úplně samo, i když sám hraju v podstatě jen na X1.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 16. 6. 2020 16:23

Koukám, že ani karantény, home officy apod. tady nikoho nepřivedly :D

Vzhled je mi šumák, PS4 mám taky v šuplíku pod TV, ať nějde vidět (jo, mimochodem mám PS4. Konzilasta hadr).
Ale hry vůbec nic.
Ono to graficky moc kam posouvat už asi moc nejde. I malá změna k lepšímu imho stojí příliš mnoho úsilí a výkonu. Posun jako PS1->PS2 nebo PS2->PS3 asi už nejde čekat. Ono přechod PS3->PS4 toho taky kromě rozlišení a frameratu moc nepřinesl.

GTA V je srandovní. Ale tak online asi R* dost nese, tak mě to nepřekvapuje.
Mimo mi nepříjdou. Naopak u RDR2 stále nechápu, jak něco tak propracovaného mohli dát dohromady.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 6. 2020 16:44

Ono možná i rodiny, tak není čas. Nechápu, proč mít dnes rodinu brzy.

Na stojáka mi přijde super, ale naležato je divná. Každopádně to není až tak podstatné, no.

Hlavně aby už bylo 120 FPS, jinak nic nepotřebuju. I grafika X360 je pořád OK.

Mě překvapuje, že Sony se nechala uplatit.

Jestli se ti RDR2 zdá OK, tak proč ne. Pro mě je to nudná hra, která má svět a asi i příběh, ale nikdy se ho nedozvím, protože jede moc pomalu. Na té hře se mi vlastně nic nelíbí a 30 FPS to pro mě ještě víc zabíjí. Nevím, možná nebyla zrovna nálada, ale Yakuza mi ukázala, jak také jde otevřené věci dělat.

Každopádně tvůrci všech GTA a RDR jsou už pryč, tak není záhadou, proč GTA už 7 let nevyšlo. Podle mě to s nimi moc dobře nevypadá a GTAO je důkazem. Hrál to někdo? Já to zkoušel, ale mně to přijde jako strašná blbost. Možná je to tím, že to jede jen ve 30 a to se nedá. Přijdou jiná studia.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 6. 2020 12:35

Vzpomínáte si na dobu, kdy vyšlo SA? Já to měl hned v den vydání a prostě to byla revoluce v hrách. 4 udělala revoluční fyziku, která se nikdy neopakovala. 3 i VC byly super hry a také něco, co tu předtím nebylo. RDR bylo fajn a zasloužilo si vysoká hodnocení, ale bylo to spíše rozvleklé GTA (Revolver jsem nehrál).

GTA 5 a RDR 2 pro mě nepřineslo nic moc nového. Jen opakují staré koncepty a zvětšují detaily, ale o tom to není. Otevřené světy mají obrovský potenciál.

V určitém smyslu chápu, proč někdo považuje za poslední dobré GTA San andreas. Mělo to plno technických problémů (strašná fyzika, ...), ale ta hratelnost byla masivní.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 6. 2020 16:25

Rodina ne - ja uz mam par let jiny konicek takze hrani slo spise na druhou kolej.

A uprimne stejne neni co hrat. Dneska jsem se zpetne dival na PC Gaming Show a 99% tech her je odpad. Na jednu stranu je super ze prostor dostavaji i mensi studia, ale uz mne vazne nebavi sledovat prestaveni dalsiho "punishing difficulty" 8-bit roguelike dungoen crawleru nebo PUBG klonu.

RDR2 hraju na PC a snazim se dojet AC: Odyssey predtim nez vyjde Valhalla. Celkem mi chybi hry ktere se daji dohrat za rozumny cas. To se mi naposledy povedlo u SW: Fallen Order (protoze ta hra je asi nejlepsi SW produkt od doby co Disney ziskal prava) Uz si nemuzu dovolit stravit 100+ hodin u jedne hry.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků