Je Diablo zastaralé?

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod bitskull 15. 6. 2006 12:03

Samozrejme, ze je zastarale :) Zkuste mrknout na Baldurs Gate: Dark Alliance I. & II. pro PS2 nebo XBox, dale serie Champions Of Norrath a Champions: Return To Arms pro PS2 - tem uz Diablo nesaha ani po kolena - tim ho nechci shazovat, jen chci rict, ze uz sou tu proste mnohem lepsi akcni RPG ;)

Baldur´s Gate: Dark Alliance – první dojmy z RPG roku
http://doupe.cz/h/Konzole/Ar.asp?ARI=11079&CAI=2132&EXPS=%22DARK%2A%22+AND+%22ALLIANCE%2A%22
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 21. 6. 2006 01:38

uz vidim tu hlavicku fora za par rokof: Je Oblivion zastaralý?
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 21. 6. 2006 08:57

To je uplne jasne :D A odpoved bude ano...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mc-icy 5. 8. 2006 16:35

heh, diablo pařím už asi 5tým rokem a pořád je to zábava, ikdyž singl už je nuda, pořád tu je multiplayer... GWoD 2 :D tam to jede, mám tam postavy s průměrným lvl 90-94 (nepočítám nosiče :D )... tedfka začínám s HC takže až jednou ripnu tak na to asi seru :D ... po 5ti letech :D
Panasonic EB-GD67 -> Siemens CX65 -> Motorola MPx220 -> MDA Compact + 1GB
Chelsea, Chelsea no one can stop us now
nemam rád Nokie a Symbian
Kdo pije umře, kdo nepije umře ještě dřív, protože ho přejede ten kdo pije :lol:
mc-icy
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KIL.LER 24. 8. 2006 18:03

Ať si z Vás Mluvi co chce ale pro Mě je DIABLO 2 uplne skvela hra jasne jsou i jine graficky lepši propracovanějši ale maji jeden velky nedostatek zabaví vas tak na 2-3 tejdny zatim co diablo klidně i par let a to vim o čem mluvim. Prostě diabo je diablo a težko se to popisuje.. !!!...... a ohledne toho jak jste mluvili kolikaty lvl mate když ho cely projedete tak nechapu jak ho nekdo muže projet na 60 - 70 Lvl.. ??? ja mam 65 Lvl a končim 3 akt na nightmare...... takže Diablu Zdar.... 8) 8) :P 8) 8)
KIL.LER
First Blood

Odeslat příspěvekod davee 24. 8. 2006 18:39

Patrim k tem, co jim Diablo nic nerika. Ale klidne ho hrajte dal, ja vam milacka pomlouvat nebudu :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 8. 2006 19:28

Taky se stydím,že jsem to nikdy nehrál....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 24. 8. 2006 21:07

jezek: nikdy neni pozde zacit...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 25. 8. 2006 05:07

No pořídil jsem si Titan ques,tak uvidím,jestli mi takový styl pařby vůbec něco říká....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 25. 8. 2006 07:43

KIL.LER píše:... ja mam 65 Lvl a končim 3 akt na nightmaree/quote]


Lol, teď jsem taky na konci 3 aktu NM (těsně před Mephistem mi spadnul komp, asi neunes tolik XP najednou :D ), a jsem na 49 lvl...

Vždyť za ty potvory už ani nemůžeš dostávat XP, když jsi o tolik lvl víc než oni...
Johny[CZ]
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wikan 25. 8. 2006 11:31

KIL.LER píše:a ohledne toho jak jste mluvili kolikaty lvl mate když ho cely projedete tak nechapu jak ho nekdo muže projet na 60 - 70 Lvl.. ??? ja mam 65 Lvl a končim 3 akt na nightmarea/quote]

Ono dost zalezi na tom jestli poctive prochazis vsechny lokace, nebo jdes dal jakmile zjistis kudy. V tom prvnim pripade budes mit samozrejme vyssi lvl nez se nekam dal dostanes.
Wikan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 25. 8. 2006 11:55

Svatá pravda, a taky záleží na tom, po kolikátý to hraješ. Když jsem to hrál poprvý, tak je tu tendence zabít úplně všechny než jdu dál, teď už chodím jenom po cestách a některý lokace jenom přebíhám a ani neútočím.
Johny[CZ]
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KIL.LER 28. 8. 2006 23:09

No ja ho hraji už tak asi 7 let a prostridal jsem vsechny postavy..... ale nejvic se mi zamlouva Kouzelnice se kterou ted hraji a nebo taky nekdy Barbar ale ten ne uz tolik...... sice to hraju uz asi po 100 ale stejne prochazim uplne vsechno...driv jak jsem zacinal tak jsem nektere pasaze vynechaval protoze tam byli moc silni souperi a trebas jsem projel normal na 25lvl....a ted jsem ukoncil na 45lvl atd.............jo a co rikate je lepsi mit s sebou pomocnika ktereho jde koupit ve meste nebo ne.. ?? ja si myslim že ne bo jednou jsm to schvalne pocital ty expy za stejnou priseru bez a s pomocnikem a zjistil jsem ze kdyz ho zabije on tak mi sice da expy ale jen pujku co bych dostal zato kdybych ho zabil sam.... :!: :!: :!: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KIL.LER
First Blood

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 29. 8. 2006 07:46

No, jestli jsi to projel už asi po stý tak bys věděl, že počet xp, který dostaneš za potvoru, absolutně nezávisí na tom, jestli máš s sebou hilfera....
Johny[CZ]
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KIL.LER 30. 8. 2006 07:22

tak to bych se hadall !!!!! nevim proste mi vadi kdyz s ho mam pri sobe...!!! ikdyz by mi nebral zadne exp. tak se stejne jenom mota pod nohama.. !!!:D:D:D
KIL.LER
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků