Animal Crossing

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod shaftik 1. 4. 2006 19:44

tak diky hosi moc jste mi pomohli! :mrgreen:
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 1. 4. 2006 20:47

Mican píše:Pojištění za 3000 bellů je jenom na zakopnutí a pošťípání včelama. Další týden přijde pojišťovák znova a bude chtít 6000 za upgrade, kryjící i nákup falešného obrazu. Potom už snad s pojistkami neotravuje. Bude tam ale každou sobotu, objedná se u něj totiž návštěva Redda, potulného liščího obchodníka s nábytkem a (občas padělanými) obrazy. Na té pojistce proti zakopnutí se prý dá i slušně vydělat, existuje nějaká "Tutanchámonova maska" (nebo něco podobného), která je prokletá a nosí majiteli smůlu. Sice nechytnete žádnou rybu, zato budete zakopávat tak často, že není problém vydělat 10Kbellů za den jenom padáním na hubu. :-)
.L/quote]

Hej tu masku mam :D Ale bohužel se na tom tolik vydělat nedá, protože padáš sice pořád,ale pošlou ti stejně až stovku další den. btw až budu mít wifi usb connector tak vám ji mužu za asi 20 000 bellů sehnat :D
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 1. 4. 2006 21:15

hosi tohle je super odkaz kde je navod,ceny ryb,motylu zurny upgrady a taky pisne K.K. Slidera http://www.gamerhelp.com/ds/AnimalCross ... 7130.shtml
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 1. 4. 2006 22:27

shaftik píše:hosi tohle je super odkaz kde je navod,ceny ryb,motylu zurny upgrady a taky pisne K.K. Slidera http://www.gamerhelp.com/ds/AnimalCross ... 7130.shtml
www.gamefaqs.com
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 2. 4. 2006 09:43

Připomínám že dnes můžete svoje těžce vydělaný belly investovat do tuřínů a (možná) tak zhodnotit své finance. Chtěl jsem nakoupit za 50 000 bellů, bohužel ta svině (samice od divokého prasete) Joan nasadila cenu moc vysoko, třeba to bude večer lepší.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 2. 4. 2006 13:09

u koho kupujete ty novy domky?
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 2. 4. 2006 13:29

shaftik píše:u koho kupujete ty novy domky?
kdyz spaltis ten stary tak se ti sam zvetsi
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 2. 4. 2006 13:31

jo a ten splatim na te poste kde je ten recyklacni kos,je to tak ne? :wink:
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 2. 4. 2006 13:35

kde beret vsechno to ovoce napr.ty jablka,kokosy,hrusky ja mam jenom broskve ktery najdu vzdycky na strome , neni to tak ze se kazdy rocni obdobi ty plody meni?
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 2. 4. 2006 14:17

shaftik píše:kde beret vsechno to ovoce napr.ty jablka,kokosy,hrusky ja mam jenom broskve ktery najdu vzdycky na strome , neni to tak ze se kazdy rocni obdobi ty plody meni?


V každém městě roste jenom jeden druh ovoce a abys získaj jiné, je třeba pár plodů vyškemrat od jiného hráče a zasadit si je. Až ti bude fungovat Wi-Fi tak se ozvi a já ti nějaké jiné ovoce dám. Už mám: Hrušky, kokos, pomeranče, jablka, broskve a třešně. Má někdo ještě něco jiného?
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 4. 2006 14:18

Když to tady pořád čtu tak mám čím dál tím větší depky že to ještě nemám :-(
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 2. 4. 2006 16:55

no jo jenze nic nevyresis tim ze si to koupis protoze abys sis to uzil chce to wifi(a ja ho nemam) :?
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 2. 4. 2006 17:08

Já to taky nemám, a ani to nechci. A depku nemám. Musím šetřit na RE4 pro PC, lidičky, jenom 9 stovek, už se těšim.
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 4. 2006 21:22

Alcil píše:Já to taky nemám, a ani to nechci. A depku nemám. Musím šetřit na RE4 pro PC, lidičky, jenom 9 stovek, už se těšim.e/quote]

No tak WIFI USB si taky koupím...a kde jsi na to přišel že RE4 na PC jen 900,-?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar