gameboy micro-vase nazory

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spage 31. 12. 2005 16:39

co si o tom myslite? pripadne by me taky zajimalo, jak se to pouziva... a muzete mi nekdo priblizit ty flash karty? treba cenu, kapacitu a tak
spage
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 31. 12. 2005 16:52

Velka skoda ze neumi gbc karty :-(
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 31. 12. 2005 18:05

Vždyť by byla GBC karta větší než celá videohra :-)
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZeroCube 31. 12. 2005 22:53

Mican píše:Vždyť by byla GBC karta větší než celá videohra :-):/quote]


Pošlu na tebe psa :P , ty hry na GBC jsou furt dobré
ZeroCube
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZeroCube 31. 12. 2005 22:58

Výhoda Microa je v tom že už člověk sebou netáhlne "půl stodoli", ale dá se teď třeba nosit na klíčích. :D
Ty výměnné jsou ale naprd, jen okolí kolem displeye a jen v předu :|
ZeroCube
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 1. 1. 2006 01:19

ZeroCube píše:Pošlu na tebe psa :P , ty hry na GBC jsou furt dobré
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 1. 1. 2006 10:32

vubec jsem nevedel, ze neumi gbc karty, zase jsem chytrejsi... gba zakladna je ale obrovksa, tak na co si stezovat, da se to taky vyresit flash kartou
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 1. 1. 2006 13:33

Nintedo udělalo chybu, že Micro a DS nepodporuje ty starší hry. Je to jenom otázka slotu. U původního GBA a GBA SP to funguje. Sice jo cartridge by čouhala ven, ale to by mě ani tak nevadilo. Jinak já mám například více her na původního Gameboye než pro Gameboy Advance a hraju je na sém GBA... flash karty jsou fajn, ale stojí dost peněz - tak jako dvě hry ne?

Jinak si myslím, že Micro je dobré pro lidi co chtějí s hraním videoher teprve začít a teprve později přestoupí na složitější zařízení jako Nintendo DS. Micro je opravdu velice malinký a ještě se zařízením Play-Yan může nahradit MP3 přehrávače a kromě toho umí ještě MP4 a mini hry.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 1. 1. 2006 14:02

Tahle zpětná kompatibilita se taky nedá táhnout do nekonečna a to že DS nepodporuje hry z GB je už podle mě v pořádku. Musel by tam být třetí procesor, další grafický čip a hlavně by se musela celá elektronika přizpůsobit 5V úrovním signálu z GB cartridgí. To samé platí i pro Micro, z prostorových důvodů to tam prostě nedali.

Kdo má hodně her pro GB/C, jistě má i nějaké zařízení pro jejich přehrávání. A noví uživatelé by si nikdy nekoupili novou konzoli jenom pro to, aby pak mohli po bazarech shánět staré hry.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 1. 1. 2006 17:14

mican ma pravdu, na gbc jsou jine stroje, prinejhorsim emulace.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 1. 1. 2006 19:05

jj
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 1. 1. 2006 19:11

A to že na DS nejdou GBC hry aspoň přiměje programátory zapracovat na emulátoru :-)
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 1. 1. 2006 21:46

Micro je super,mel sem ho na recenzovani a ani se mi ho nechtelo vracet :) http://www.doupe.cz/h/Konzole/Ar.asp?AR ... XPS=&EXPA=
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sfizi 20. 1. 2006 09:48

Na NDS jedou GBC Hry jako sviň, ale holt musíš okrást nintendo o pár stovek a ztáhnout GBC Romku z netu a nahrát do Supercard..
EN DÉ ES Tačink is gud! :)
Sfizi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 20. 1. 2006 10:32

... ale taky ještě sehnat emulátor a to je ta největší potíž. Alpha verze "Goomba color" sice nějaké GBC hry emuluje, dělá to ale blbě a žádná z mých cca 15 romek nefungovala spolehlivě. Na čistě GBC hry (tedy ty co nechodí na GB) si zatím nech na NDS/GBu zajít chuť.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků