RED DWARF/ČERVENÝ TRPASLÍK

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chumbaba 22. 7. 2005 10:27

Dobře sis vybral, Ježku! :D
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Nóblhóch 22. 7. 2005 10:33

Nachystejte uzenáčéééé!!!!!!!!!!!!
ČT má opravdu trpaslíka vysílat znovu - píšou to na vlastních stránkách.
A jestli je pravda to o vydání českejch DVD, tak to je skoro na červenej poplach, jdu hledat žárovku :)))
Nóblhóch
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 7. 2005 11:02

Chumbaba píše:Dobře sis vybral, Ježku! :D-/quote]

No jestli se mají ženy soudit podle oblíbenosti Red Dwarfa,tak je to celkem pohodové kritérium :D
A mimochodem,já vím,že sem si vybral dobře :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nóblhóch 22. 7. 2005 11:39

ajaj, Helča tímhle testem neprošla, ale stejně jsem si vybral dobře :)
Jo a koukal jsem se na cervenytrpaslik.cz a tam je ta zprava o dvd, tak to je důvěryhodnej zdroj, to mám ale radost :)
Nóblhóch
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 7. 2005 12:29

Prcalík není zas tak důležitý test :D
Ale na ty DVD se dost těším!!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janka.Janka 25. 7. 2005 06:54

najit chlapa co ma rad Cerveneho trpaslika taky neni problem, ale kdyz se to vezme z globalu tak najit chlapa je posledni dobou problem, vsichni fajnovi bud vyzemreli nebo jsou na chlapecky....
Janka.Janka
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 7. 2005 10:06

No najit chlapa co ma rad C. Trpaslika myslim problem neni. Ale najit zenskou co dokaze stravit neco takoveho tak to je jina. Moje mlada taky par dilu shledla a rikala ze je to kupodivu fpoho ale ze pry jsou Pratele lepsi :-) No beru jako uspech i tohle.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janka.Janka 25. 7. 2005 11:28

Pratele jsou mozna dobri ale oproti trpaslikovi je to naprosta nicka!!!!
Janka.Janka
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janka.Janka 25. 7. 2005 11:30

jsem to nedavno pujcila kamosce, ale ta to mela pul roku doma a nepodivala se na to, vzala ji to jeji segra ktera ma asi 12, nebo 13 a ta je z toho uplne na vetvi. hold se musi zacit asi brzy, ja taky tak nejak zacinala....
Janka.Janka
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 7. 2005 13:43

Nechce se mi verit ze dvanactilete devcatko pochopi alespon pulku tech psychoanomalii kterymi je serial prospikovany :-) Treba moje mlada mela dost problemy "stravit" vznik Kocoura, paralelni vesmir a nektere podobne drobnosti.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 1. 8. 2005 10:46

Tak jsem si to tu přečetl a ani zmíňka o těch DVD ripech s dabingem z ČT2. Takže pro jistotu to sem napíšu. Jeden borec, který si říká nAS vzal anglický dvd rip a přidal k němu zvuk z ČT2, takže kvalita super. :) Zatím je ale předělaných "jenom" to co na dvd vyšlo, takže 36 dílů. Že je to ten dvd rip poznáte podle toho, že to jsou až na vyjímku samé 233MB díly.

Edit:
Ale jestli vyjde originál dvd verze s českým dabingem, tak bych do ní asi pro ten pocit, že to je originál, určitě šel.

Kocour: Já jsem Kocour.
Polymorf: Ahoj, jsem genetická mutantka.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janka.Janka 1. 8. 2005 11:04

Vznik Kocoura je snad uplna samozdrejmost, ne? dyt tak to bylo i s lidma. Nejdrive opicka Koko a z ni pak my. Ja zeru trpaslika myslim od prvniho vysilani a to jsem byla jeste na zakladce. A i v tom veku jsem se valela po zemi smichem. Moje rodina to ale asi nikdy nepochopi...
Janka.Janka
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 1. 8. 2005 11:06

Nevíte jestli se nechystá opakovačka ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 1. 8. 2005 11:49

Jj, pise se to o neco vyse, na podzim na CT2.. Ale lze celkem jednouduse sehnat DVD s TV-ripem celeho serialu primo z CT2...
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 1. 8. 2005 11:56

Když jednoduše, tak jak ?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků