FinalWhistle.org - nový online fotbal manager

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dobel 29. 3. 2020 00:50

Zdarec,
nedávno tu byl inzerován Footstar.org. Já bych chtěl zájemcům nabídnout něco víc tématickýho, fotbalovýho manažera online, v podstatě takový FMko proti reál lidem v reálném čase, takže je výhoda, že to nežere moc času. Stačí vlastně pár minut týdně, ale kdo chce, může tam času trávit samozřejmě i výrazně víc.

https://www.finalwhistle.org/en/register/153 (za ref stejně žádný odměny nejsou, tak nevím proč to tam maj )

Oproti dostupné konkurenci vidím hlavní výhodu v chytře fungujících atributech, taktice a detailního zápisu z utkání (kde je dobře vidět minutu po minutě vidět dopad taktiky apd) a pořád je tam dost rychlý rozvoj. A vzhledem k tomu, že je ostrá verze spuštěna teprve v druhé polovině minulého roku (hodně dlouhý vývoj v běte byl ku prospěchu), tak by to někoho z vás mohlo bavit i s možností se dostat rychle nahoru, dokud to ještě není tak známé. Takže zkuste a uvidíte sami. Mě to baví z dostupné konkurence jasně nejvíc.

Klidně zkuste, komentujte, nebo se ptejte. :)
Dobel
First Blood

Odeslat příspěvekod Dobel 7. 9. 2020 19:11

Brzy začne další sezony a maká se na neustálém vylepšování. Zatím je pořád ještě čas začít včas, abyste se mohli dostat nahoru a naše komunita zatím není moc velká, takže je tu i obrovská šance se dostat do první ligy. :)
Dobel
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků