Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 9. 2013 15:15

No, dokud se po vzoru Strycka Sama nerozhodne procistit ten rybnicek on sam.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 9. 2013 16:00

Co to melete plantážnící ? Jaká EMO sebelítost ? A proč bych se měl proboha střílet ? Nebo jak tu naznačujete někoho střílet ? BTW kecy o duševní nemoci si milý Marko odpusť... Já si to chci pořídit z tradice, páč můj pradědeček byl nadlesní, dodneška mám po něm lesovnu. Takže abych měl čerstvou zvěřinu... No a částečně taky na obranu proti:
zombiim
faunům
elfům
UFOnům
a nepřátelským parašutistům !

Ovšem nesmí jich být víc než dva ! Jakmile totiž vystřelíte musíte zdlouhavě nabíjet. A jak znám zombie, fauny, elfy, UFOny a nepřátelské parašutisty, tak jsou určitě rychlejší...
A od kámoše mám slíbenýho medvěda... Teďka jsou přemnožený a je povolený regulovaný odstřel, tak jednoho zkusím skolit. Konečně ochutnám ty slavný medvědí pracky z Vinnetoua !
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 9. 2013 19:21

Oh dear...
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 9. 2013 20:30

To s ufonama, ghoulema, elfama, faunama a parašutistama je samozřejmě jen fór. Nejdřív se musím pořádně zastřílet na srnkách než vyrazím na "maca". Otázka je co ze srnky po zasáhu 17mm olověnou koulí zbude. Ona je to puška původně na těžkou zvěř jako jsou sloni a nosorožci, potažmo velké šelmy. A olovo na rozdíl od klasické oceli se při zásahu deformuje... Hlavní je trefit ho přímo na komoru.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 6. 9. 2013 20:34

klasický ocelový kulky se taky deformují a né málo. Pokud nejde o sakra velkou ráži
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 9. 2013 21:40

Jj, ale tohle jsou olověný koule.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 8. 9. 2013 21:47

Zastrilet na srkach... Silacke reci, ale ja osobne bych mel asi problem tu srnu strelit (prestoze uz jednu na svedomi mam, ale auto se nepocita) :oops:
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 9. 2013 07:10

Abych dokázal zabít, to by musela být apokalypsa a stejně bych pravděpodobně umřel dřív, než bych něco zabil. A i kdyby ne, trvalo by to dlouho, na poslední chvíli před smrtí z hladu a ještě bych měl výčitky. :-) Sice jím maso, ale vůbec bych to nemohl zabíjet.. :-X
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 9. 2013 07:40

Nevím, pokud člověk jí maso, tak by si ho měl být aspoň teoreticky schopen i zabít. Třeba králík se zabíjí fajn. :-)) A pokud se to udělá tak, jak se má, tak si může být člověk jistý i relativní bezbolestností.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 9. 2013 10:29

Asi jsem na to moc měkkej. :-) Jak říkám, záleží na situaci. Pokud to dělá někdo jiný a já o tom nemám ani paru a nemusím to řešit, tak co.. Pokud by na tom závisel život, tak asi bych to snad i zvládl.. :-)
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 9. 9. 2013 12:16

Problem by to nebyl (zase ze sebe nebudem delat babovky), ale udelat to jen tak pro srandu, by mi nebylo prijemne.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 9. 2013 13:18

Lo!Zza píše:No, dokud se po vzoru Strycka Sama nerozhodne procistit ten rybnicek on sam.

Což by ve svém finále znamenalo vymření druhu Homo Sapiens, kdyby zůstali jen samí PCové. Třebyže by byli i rozdílných pohlaví.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 9. 2013 15:03

Ale no tak. Srnka je jen jídlo. Já jsem kluk z vesnice, byl jsem mnohokráte svědkem jak se likvidoval čuník, jak babička s dědečkem podřezávali drůbež, od kuřat po krocany. Takže s tímhle snad nemám problém. Praděda byl nadlesní, prastrýc řezník takže mě porážení a střílení zvěře k jídlu nepřijde nijak nepřijatelné. Fakt nevím o jakých siláckých řečích mluvíte :) Spíš jde o to že si nejsem jistej z tý srnčí zbylo.

Lov zvěře je vznešená záležitost. Byla a je to oblíbená kratochvíle monarchů. I princ William chodí střílet jeleny. Já sice nejsem šlechtic, natož princ, ale fakt nevím proč by se mi mělo protivit střelit srnu nebo jelena. Když si představím ty krásný srnčí steaky a gulášek, jéje... Já miluju zvěřinu :o)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 9. 2013 15:40

PoliceCollector píše:Byla a je to oblíbená kratochvíle monarchů. I princ William chodí střílet jeleny.
Zastřelit a sníst, to proč ne. Ale mocipáni mívali ve zvyku lovit i to, co nežrali, tak to je k čemu? A nejtrapnější mi přijde, když jim ty zvířata pochytaj a pak je najednou vypustěj, přičemž se z toho stane střelnice.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 10. 9. 2013 16:44

Pokud někdo bere střílení zvířat jako zábavu, tak je to kokot, šlechtic nešlechtic...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků