Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 5. 5. 2011 06:30

Pche, ani náhodou :-) ^^ Jo, taky jsem zablokoval všemožné blbosti. Beztak koukám jen na dívku dne a na brunetky :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 5. 5. 2011 18:44

Určitě vyhrajem a pokud ne, tak to bude tím, že vás vyhrát necháme, protože to potřebujete ;)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 5. 2011 19:22

ak i hej, tak ale potom necakajte, ze vam to oplatime :D ...je mi dlho cakat do toh ozapasu, ja som bol dnes v tom, ze uz je piatok a som myslel ze sa hra dnes :D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 5. 2011 13:24

Chci domů, ještě hodinu :-! :-D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 7. 5. 2011 08:24

Nevíte někdo o slušném penzionu v Českých Budějovicích? Ségra jede na přijímačky na JČU a shání ubytovaní na dva dny.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 7. 5. 2011 09:30

Vstanu, udělám si snídani, ještě předtím zapnu PC, než vůbec naleju mléko do hrnečku, už slyším zvuk přihlášení :D Přijdu k PC, sednu a čtu. Snídám až po hodině, protože zkejsnu u RSS čtečky, nových komentářů a klasicky u stránek, které sleduju denně, hrůza :D Pak je oběd ve čtyři :-/ :D
Dělal jsem vzhled na stránky.. Průběžně ukládám. Program vyhodí chybu a po spuštění mi obnoví šablonu, která byla úplně původní. Hodina a půl v háji :-!
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 7. 5. 2011 14:49

Lo!Zza píše:Tak jsem si dnes nad ranem privstal abych videl to vesmirne divadlo. Bohuzel jsem ani jednu planetu nevidel. :-(

Voni přestali vysílat přenosy z parlamentu?? Kometa Klasnová s chvostem a Saturn Bárta s Veřejným rojem svých meteoritů??

Kupodivu to astrologové předpovídali už někdy předloni a za rok znovu. Radši po tom nebádám ale jestli se někdo narodí, jako že se někdo narodí, tak to bude zajímavé... Kuknu k Baudyšovi, ten jako jeden z mála komentuje a komunikuje o všem. Zvláštní člověk v dnešní době. Dost si ho vážím, stejně jako otce. Teď nemyslím ministrování, to nedovedu posoudit ale jednou mi dost pomohli oba. Nezištně. Navíc mne neznali. TO se dneskaj moc nenosí.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 7. 5. 2011 14:55

Asi si půjdu udělat ten oběd..
Hele, neví někdo o nějakém dobrém CMS? Jde mi o to, že bych byl rád, kdyby to bylo JEDNODUCHÉ na ovládání, bez zbytečných funkcí.. Protože ty, co jsem zkoušel, jsou příliš složité a naprosto na prd řešené. Potřebuju, aby šlo lehce udělat vzhled, instalace je na free hosting, potřebuju možnosti galerie (budu spíš přidávat fotku denně, pokud možno se shadowboxem, upload přes web rozhraní, a články taky denně. Pak mi rozhodně záleží na rozbalovacím menu, které je vlevo a ne pod hlavičkou stránky, abych po rozkliknutí měl další nabídku a pak teprv v ní vybíral, nějak toho nemužu docílit. Zkusil jsem joomlu, wordpress atd.. Ve Wordpress mi nejde to přiblblé menu, galerie je tam fajn, články dělaj bordel. CHtěl bych něco jako trvalé stránky, které se nezobrazí na titulce, ale lze na ně jít přes to menu. Drupal se mi nějak nepodařilo zprovoznit korektně.
//Tak z větší části jsem to vyřešil.. Tak uvidíme.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 5. 2011 08:16

Neví někdo, jak v tom přiblblém Wordpressu udělat výchozí příspěvek, který se bude POŘÁD zobrazovat jako úvodní v rubrice, na kterou někdo klikne?? Názorně:
Po kliknutí na rubriku, která je v menu, se otevře a hned v úvodu bude příspěvek, který tam zůstane napořád, něco jako Informace o rubrice. A až pod něj se budou řadit novější.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 9. 5. 2011 08:46

Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 5. 2011 10:16

Jo, to funguje přibližně, jak potřebuju :) Ten jeden se drží nahoře, to je hlavní, s těmi dalšími si ještě pohraju, co to wp-sticky dokáže :) Díky Ti :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 9. 5. 2011 17:03

Poděkuj googlu, trvalo mi minutu, než jsem to našel. ;)
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 5. 2011 17:16

Mno, jak si hledal. Já taky zkoušel, ale jen českými výrazy, nezkoušel jsem to hledat na zahraničních. Navíc to bylo v práci, tak jsem neměl tolik času :-!
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 5. 2011 18:48

Najednou nemá v práci čas :D Minulý týden si tu stěžoval, jak se nudí... :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 5. 2011 19:37

Protože už něco umím no, copa za to můžu, že mě zrovna ten tejden něco naučí :D :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků