Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 2. 2017 10:09

V hlavě... Na šedesát se ti to zamkne kvůli V-syncu, protože monitor ti víc nezobrazí. Když ho vypneš, bude to ok. V průměru to pak těch devadesát udělá, ale s propady se musíš holt smířit - anebo snížíš detaily. Hraješ nicméně hru, nehoníš FPS...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2017 10:50

Se mi líbí, jak PC, který nikdy nepracoval, nic nestudoval, tak má možná nejlepší komp tady :D Ještě by mohl poslat foto, jak je černej a měsíčně má hromadu peněz z dávek.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 9. 2. 2017 11:50

Tak prr, já mám před dokončením Mgr...
A pracoval jsem hard, abych tuhle mašinku měl. Konečně, vždyť je postavená po deseti letech :)
Přílohy
kompik.jpg
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2017 11:56

V pohodě, já ti to přeju, jen v kontextu situace je to luxusní :D

A i když sem o hrách moc nepíšeš, tak určitě hraješ i víc než já.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 9. 2. 2017 12:03

Píšu na zyng.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2017 12:10

Ahaaa. Možná děláš líp. Já měl problém, že ten web byl strašně amatérsky spíchnutý, tak jsem se bál tam vůbec hodit :D Ale možná by to bylo lepší než tady.

-- 9. 2. 2017 13:11 --

Ale stejně moc nehraju. Vždy něco koupím, hraju to hodinu a pak to přestanu hrát. A takhle pořád dokola :D

Akorát GTA a Uncharted jsem schopný dohrát.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 2. 2017 12:30

PC, máš to pěkný :-)

Když jsme u tý práce, zítra jdu na pohovor. Držte mi palce.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2017 12:54

Pohovory jsou většinou sračky. Přijdu tam, vidím lempla a co mám dělat? Můžu mu říct, že bych ho mohl nahradit a vyhodit. Jen pak mě asi nebude mít moc rád :D

Ale třeba ty chodíš na jiné. Tak ať to vyjde! Už jsem dlouho na žádném nebyl, tak bych také měl něco zkusit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 9. 2. 2017 13:16

Tdjohn: Počky, ty si lempl, co je na pracáku? LOL

Sasakr: Ať se daří :-)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2017 13:18

Tak určitě, taková běžná pozice :D Ale jsou lidi, kteří zkoušejí i různé možnosti jinde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 9. 2. 2017 13:24

Třeba sociální dávky? Podpora v nezaměstnanosti?

Záměrně vylučuji podnikání na vlastní triko, jinak bys přece jako bůh a veleúspěšný člověk ani neuvažoval nad pracovním pohovorem.

:D
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2017 13:26

Ano, dneska se v IT lidi mají špatně a na práci musejí čekat dlouhé měsíce na pracáku.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 9. 2. 2017 14:36

Sasakr: děkuji :)
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2017 16:30

S PC zatím čekám na to, jak s cenou pohne AMD a zatím to nevypadá úplně zle:
http://pctuning.tyden.cz/component/cont ... -16-vlakny

To už zní jako reálná konkurence Intelu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 2. 2017 19:31

PC, copak to je za konkrétní typ Dellu a jak jsi spokojen pro hraní? Jsem na nějakej takovej čučel, už nepamatuju typ, ale pak jsem to zas se vykašlal zatím.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků