Výzkum

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 10. 2021 22:57

tdjohn píše:To ho dost přeceňuješ. Na prvním rande by blekoval nějaký ***** a pak by brečel. To jako nechceš.

Tak zoufalych zenskych je dost. Plus nebyl na tom i celkem OK financne? Nedivil bych se kdyby ho nejaka takova sbalila bud ho mela jako podpantoflaka nebo by z nej zdimala penize.

N.Marko - Sakra, skoda ze jsem si nevzpomnel driv... Dneska jsem byl na hrbitove a sel jsem kolem Marxovy hrobky, tak jsem mu tam mohl zapalit za tdjohna svicku. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 10. 2021 09:04

Nebyl to věčný student, který neustále šetřil na nějakou předraženou blbost? Ždímat z něj moc nešlo. Ale už je to dávno, ve 40 studentem už asi nebude...
Chudák, mu nedáme pokoj ani po letech.
Teď jsem si všiml, že ho máš i v podpisu :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 10. 2021 11:22

N.Marko píše:...je to debil. Za chvíli nám tu začne kázat o Placaté Zemi a výhodách krystalové magie při léčení rakoviny.

tdjohne, ty vole, existují jen dva druhy komunistů. Ti chytří, co jsou největší svině a mají morálku řeznického psa a shodou náhod, fakt nekecám určitě jde o čiročiré štěstí - jsou na vrcholu stranického aparátu, nebo ovce co jim s nadšením žerou propagandu a říkají si, jak skvělé seno dneska soudruzi servírujou. Do které kategorie patříš?

No jo, tak už sem vůbec nechodí.

Proč jen dva druhy? Marx byl který, když už ho tady Lojza zmiňoval? Jen jestli nevidíš svět moc jednoduše.

Lo!Zza píše:
tdjohn píše:To ho dost přeceňuješ. Na prvním rande by blekoval nějaký ***** a pak by brečel. To jako nechceš.

Tak zoufalych zenskych je dost. Plus nebyl na tom i celkem OK financne? Nedivil bych se kdyby ho nejaka takova sbalila bud ho mela jako podpantoflaka nebo by z nej zdimala penize.

N.Marko - Sakra, skoda ze jsem si nevzpomnel driv... Dneska jsem byl na hrbitove a sel jsem kolem Marxovy hrobky, tak jsem mu tam mohl zapalit za tdjohna svicku. :D

Finančně OK tak možná v jeho hlavě. Pořád šetřil jak nějaká socka, takže asi ne. Takovýhle typy nikdo nebalí, jsou prostě moc k hovnu. Znal jsem jednoho podobného, který všude viděl akorát křivdu a samozřejmě o něj žádná ani pohledem nezavadila. Tyhle lidi jsou pro ně neviditelné. Ale on měl plno důvodů, proč to tak je :D Žádný z toho ale nebyl, že je k hovnu a na všechny hází vinu.

holubek002 píše:Nebyl to věčný student, který neustále šetřil na nějakou předraženou blbost? Ždímat z něj moc nešlo. Ale už je to dávno, ve 40 studentem už asi nebude...
Chudák, mu nedáme pokoj ani po letech.
Teď jsem si všiml, že ho máš i v podpisu :D

To mi sedí víc :D Šetřil a bydlel u rodičů, proto občas nějakou tu korunku měl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 10. 2021 11:50

tdjohn píše:Sasakr píše:
Děcka? On byl incel, ne?

Přesně!

No že se ozýváš zrovna ty :-D

Btw. na zkurvený komouše taky holky moc neletěj.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 10. 2021 13:41

Sasakr píše:-------------------------------------------------------
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn

:D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 10. 2021 13:50

Sasakr píše:
tdjohn píše:Sasakr píše:
Děcka? On byl incel, ne?

Přesně!

No že se ozýváš zrovna ty :-D

Btw. na zkurvený komouše taky holky moc neletěj.

Tak on nemohl, i když chtěl a já jen nechci. Vztahy jsou pro retardy.

Musí být velmi chytrá, aby to chápala. Takže běžně nic moc.

holubek002 píše:
Sasakr píše:-------------------------------------------------------
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn

:D

Je to tak! Efektivita je jinde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 31. 10. 2021 15:07

tdjohn píše:
holubek002 píše:Nebyl to věčný student, který neustále šetřil na nějakou předraženou blbost? Ždímat z něj moc nešlo. Ale už je to dávno, ve 40 studentem už asi nebude...
Chudák, mu nedáme pokoj ani po letech.
Teď jsem si všiml, že ho máš i v podpisu :D

To mi sedí víc :D Šetřil a bydlel u rodičů, proto občas nějakou tu korunku měl.


No vzdyt jo. Ja nerikam ze mel nejakej super job, jen ze porad utracel. Takze nekde na to brat musel. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 31. 10. 2021 19:55

To jo, ale říct, že ji pozveš na oběd/večeři, až si na to našetříš, protože sis zrovna koupil nejnovější iPhone, na který si 2 roky šetřil, nezní moc sexy :D
Ale teď už to bude mít určitě zařízené nějak jinak...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 10. 2021 20:02

Určitě ne, byl normální socka a kupoval jen to, co někdo jiný ocení. Jako dementní foun je přesně něco pro něj. I s konzolema měl problém, všechno moc drahé. A pak koupil po roce šetření nějakou *****, aby zazářil na brigádě ve skladu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků