Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 6. 2023 00:21

Jak mne Diablo IV v betách extrémně bavilo, plná verze mne zatím ne a ne chytit. Takže to vypadá na 3000 v prd*li.

Hrozně mi vadí, že nejde hrát singleplayer. Jiní hráči samozřejmě ovlivňují plynulost hry (hlavně ve městě) a způsobují zrychlení respawnu potvor, i když s nimi nijak interagovat nemusíte.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 6. 2023 09:05

Moment. Jak jako že nejde hrát singl? Jakože musíš být pořád online, nebo že tam musíš mít pořád další hráče?
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 6. 2023 20:40

MMO v podstatě.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 6. 2023 17:13

Takže ta druhá varianta. No, vzhledem k tomu že jsem Diablo nikdy vlastně nehrál, tak mě to moc nedrásá, ale mám pochopení. Nutnost být v Gran Turismu neustále připojený mě loni na*ralo tak moc, že jsem hru smazal. A v recenzi když vyšla ode mě dostalo 5/10.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 6. 2023 19:27

Always online mi ani moc nevadí - na PC je always online realitou tak dlouho, že už jsem si zvykl. Vadí mi, když nemůžu vypnout jiné hráče a mají přímý vyliv na moji hru.

No, pořád je tu Diablo II Resurected, které jsem ještě nedohrál.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 6. 2023 08:19

Always online je zlo.
Vypadl mi internet ve čtvrtém kole závodu když jsem předjížděl na druhé místo a následná chyba (nevím jaká) mi znemožnila hrát cokoliv jiného než Music Rally. Dementní design bez jakékoliv naděje na dobré vysvětlení kromě "because reasons".

Tenhle přiklad mi připomíná legendární "you guys don't have mobile phone?" arogantní přístup k zákazníkům - úplnou náhodou opět od Blizzardu....
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 6. 2023 14:38

Na druhou stranu jsme to věděli dopředu a nemuseli tu hru kupovat :D Akorát jsem netušil, že mi to bude tak vadit.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 6. 2023 19:16

No já to o GT7 teda nevěděl. Slíbili GT jako za starých časů a místo toho to je jakýsi přeleštěný Sport s naprosto dementní kariérou. Jako nevím jak u tebe, ale prvních 6 dílů šlo hrát off-line.
No nic, uvidíme jak se povede Foza...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 6. 2023 20:11

Forza byla always online už minule, ne?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 6. 2023 14:21

Motorsport? Singl ne.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 6. 2023 21:34

Aha. Tak teď bude, to se klidně vsadím :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 6. 2023 14:48

... Se jim na to můžu vy*rat :/
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 6. 2023 07:37

Na letišti na cestě do Plápolandu :D
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 6. 2023 06:41

To je sakra kde?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 6. 2023 07:46

Polsko
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků