Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 5. 2023 00:04

Jak nebyl, my tu byli :-D Každopádně gratuluju, že se daří. Nemíval jsi dřív v profilu, že děláš na nějakým úřadě?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 5. 2023 19:31

To už bylo hodně dávno. 2010 jsem odtamtud nastupoval do Cenegy a končil 2015. A od té doby dělám zákaznickou péči a socky pro různé klienty. Ještě máme kavárnu s barem a s kamarády vozíme a lahvujeme rumy z Karibiku.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 5. 2023 10:38

Sasakr píše:
N.Marko píše:Doufám že bude dvojka.
Heh, tak to bych si tedy dovolil pochybovat.

Jeden stále může snít :D :nenapadne
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 5. 2023 00:27

No a přesně takhle to tady tenkrát chcíplo :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 5. 2023 07:36

Víš jak, lidi stárnou, mají jiné zájmy nebo málo času a s nástupem sociálek stará fóra mnohdy nebyla schopna doplnit stavy mládeží. Taky nepomohlo když Doupě upozadilo existenci fóra na hlavní straně.
Dej tomu takhle pár let, zanedbavání a je to jak to je...
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 5. 2023 20:28

Nj, já vím :)

Hrál jste někdo betu Diablo IV?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 5. 2023 21:17

To není nic pro mě.

Tvl Scobra zpátky. Jako by mi bylo zase 18 :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 5. 2023 00:13

Kéž by :-D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 5. 2023 07:32

Diablo 4? Ne-e. Moje PC je spíš takový glorifikovaný psací stroj (na internet a dvacet let staré RTS dobrý, ale Half-Life remaster už nedá. Respektive dá, ale musím stáhnout detaily že to vypadá jako originál :D ).
Ale koupil jsem Space Engineers na PS5, tak uvidím.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 5. 2023 23:13

Právě jsem si zprovoznil synchronizaci z mobilu na domácí server... což znamená, že fotky za poslední 3 roky, které jsem vůbec nikde jinde neměl, budou konečně v bezpečí.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 5. 2023 11:25

Včera RumFest, takže odpočívám. Původně bylo v plánu jet na chalupu, ale nechce se mi, takže nám tam asi všechna zelenina chcípne, vzhledem k tomu, jak (ne)prší.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 5. 2023 18:38

Je hezky, tak jsme s přítulkou vytáhli kolo a dali cca 10 kilometrů. Zpátky vlakem - průvodčí tam nebyl, takže zadara. Obed v karibské restauraci, večer čumenda na lehkou komedii a teď kniha a postel. Good day ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 5. 2023 06:54

Sobota: festival (Arakain, Walda Gang :-D)
Neděle: vzpamatování se ze soboty, pak hokej (ale, vepřové koleno)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 5. 2023 15:09

Nainstaloval jsem nové Settlers. Vypadá to jako Settlers, hraje se to jako Settlers, ale design a atmosféra jsou spíš ANNO. Taky moc nechápu, proč je dabing udělaný tak, jako by postavy předčítaly encyklopedii v Civilization - hrozně strojový a nepřirozený. I když u Ubisoftu by klidně strojový být mohl :D

Edit: A ještě je to zabugovaný, jak kdyby to vyšlo včera. Třeba občas nejde načíst nebo vypnout hra :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 5. 2023 22:07

Nakupuju v polském Eshopu. Úspora... no ani se neptejte...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků