Bude doupě pokračovat

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Coft 28. 8. 2007 10:47

No pierku on by to nebyl takový problém to dostat do médií ale problém by byl s financema. Cubed taky čtu. A hele zkoušel si redakci CHIPu?? Protože ten si kupuju a kupujou so ho kluci tady z Chomutova a to ve velkým protože všichni se těší co tam bude nového a podle mně by u CHIPu měl být úspěch pak tu jsou ale ještě jiné možnosti ale ty jsou složitější jako je třeba rozesílání vlastního časopisu jako na papíře s CD nebo s DVD jo ale to je s financema jinde a on by možná stačil jen jeden list toho papíru a k tomu cd a udělalo by se to tak že by ste to rozesílali lidem kteří to chtěj a museli by si teda zaplatit. Já vém že nintendo tady v ČR není tak rozšířený ale třeba můj kámoš ze školy si koupil wii a pořád je na cubed a ptá se mně kdy vyjde další. No prostě byl bych nerad kdyby jste skončili
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hunter075 28. 8. 2007 14:49

xbox je hovadina jako celej mrkvosoft včele s billem !!!!!!!
got to ***** bill !!!!!
hunter075
First Blood

Odeslat příspěvekod Heady569 28. 8. 2007 15:26

hunter075 píše:xbox je hovadina jako celej mrkvosoft včele s billem !!!!!!!
got to ***** bill !!!!!!/quote]


kde by dnes byly IT nebyt Microsoftu ty noobe :-) nevíš nic tak nemel z hladu... kdybys věděl co všechno obnáší dosáhnout toho čeho dosáhnul Bill tak bys mlčel... popřemýšlej a pak mluv :-)
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 31. 8. 2007 18:50

hunter075 píše:xbox je hovadina jako celej mrkvosoft včele s billem !!!!!!!
got to ***** bill !!!!!!/quote]


ty toho koukam moc o historii microsoftu a xbox ale i celkove asi moc nevis, co?
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kopacak 2. 9. 2007 18:36

Je to doopravdy skoda, protoze Doupe nectu od zacatku, ale od te doby, co ho ctu jsem si oblibil redaktory, kvalitni clanky, ifnormace z prvni ruky... Doupe sem bral vsude - do skoly pod lavici, na cesty, na zachod, do MHD... Kdyz sem to cislo o tevrel a misto fotky redaktora videl prvni cislo doupete a v pravym hornim rohu tu cernou caru, tak sem nejdriv nevedel co to znamena. A kdyz sem cetl to louceni, tak se zblednul a ztratil slov. Je to strasna skoda. byl to nejen nejlevnejsi, ale i nejlepsi casopis. Vubec bych se nedivil, kdyby to bylo jenom na ukor OXM :cry:
kopacak
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 2. 9. 2007 19:30

no jo, ale co se da delat, ze jo
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 8. 9. 2007 15:41

hunter075 píše:xbox je hovadina jako celej mrkvosoft včele s billem !!!!!!!
got to ***** bill !!!!!!/quote]

ale byl bys rad kdybys ho mel co??? :mrgreen:
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quari 8. 9. 2007 19:56

Krásné video věnované památce doupátka... Při jeho sledování mi ukápla nejedna slza.
http://www.youtube.com/watch?v=qnCNuKIapOQ
Quari
First Blood

Odeslat příspěvekod HALI32 8. 9. 2007 20:05

to je celkem smutne video
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filca 8. 9. 2007 20:22

pěkny video, ale jako časopis mě doupě moc nebralo.... LEVEL FOREVER!!!

Ale jedničkou mezi časáky tet bude pro mě Next Level, to bude špica časák za špica cenu.
Redaktor PC, Sony PSP a mobilních her na GameSport.cz
Filca
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 8. 9. 2007 20:27

Heh, vpravo v listu ja, PSK, Paar a Smoke :)
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pentapi 9. 9. 2007 09:50

nevite, jestli vubec bude novy design na doupe.cz??? jestli ne, tak tam uz nikdy nevkrocim. :evil:
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 9. 9. 2007 09:51

Bude, na podzim
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 9. 9. 2007 10:00

omlouvam se, ale to video je proste uchylne a kycovite. Nemuzu si pomoci, ale pomerne dobre me rozesmivalo...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 9. 9. 2007 12:26

davee píše:omlouvam se, ale to video je proste uchylne a kycovite. Nemuzu si pomoci, ale pomerne dobre me rozesmivalo...

kdo se smeje nevi cemu podoba se prihlouplemu
nevim co je na tom smesne
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků