Bude doupě pokračovat

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod K1LL 5. 10. 2007 17:29

Dobrý den,
zajímalo by mě, do kdy by mělo přijít vyúčtování předplatného Doupěte, na papíře přiloženém v posledním výtisku byla uvedena doba, pokud se nepletu, 4 týdny, ale já se dodnes nedočkal, takže nevím, zda mám ještě vyčkávat, nebo co se bude dít, nejedná se přitom o zanedbatelnou částku (kolem 1200 Kč) - kdyby ano, mávnul bych nad tím rukou.
Děkuji za případnou odpověď
Aces High
K1LL
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 5. 10. 2007 19:07

Ozvi se prosím na predplatne@cpress.cz nebo telefonem na predplatitelskou linku (predplatne.cpress.cz), uved udaje predplatneho a pozeptej se, jak to s tim vypada... redakce do toho systemu bohuzel nevidi a nikdy nevidela, takze ti nemuzeme poradit...

Urcite se to ale nejak vyresi..
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 5. 10. 2007 21:38

Ja jsem se k tomuto jeste nevyjadril, tak ted tedy. No ono uz vse bylo vicemene asi receno, tak jen: Doupe pro me byl cenove vyhodny a vyborny casopis. Byl bych ochoten za nej davat i vic penez, aby se udrzel, ale co ted uz s tim no. Bylo mi divne, kdyz najednou z niceho nic Kamil Gric nebyl sefem. Tak se ale psalo ze dobre vse bude v pohode. A pak si ctu takhle Doupe na zach... no proste ctu si Doupe, a prvni co vidim (normalne jsem uvadeci odstavec jen proletel) je ze Doupatko moje mile konci :cry: Rana do srdce! No neda se, byli jste skveli a tady na webu snad budete taky az vse bude tak jak ma. Doufam ze clanky budou vypadat podobne jako v casaku, temata atd. Jo a v minulem dile Computeru jsem videl, ze Kamil je tam ted sefredaktor :shock: Fakt? OXM i Computer? Jinak v Computeru by jeste mohli rozsirit koutek s hrama, ale z toho asi nic nebude. :wink: Tak GL vsem redaktorum!
(btw jezku - supr fotky od more :) )
EDIT: Jo a OT - Chodi sem na forum jeste Petr Kolář?
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 6. 10. 2007 17:56

Ad Pettka: Petr Kolář už sem moc nechodí

Ad Kamil: Kamil je šéf už "jen" Computeru ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 8. 10. 2007 15:27

To u toho Xboxovskeho casaku moc dlho jako sefredaktor nevydrzel. Ale je fakt ze zas tak moc tomu nerozumim, ono je to vsecko asi na jedno brdo...
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 12. 10. 2007 16:48

No doufám, že když už zrušili časopis, tak že aspoň hutně zapracují na webu, protože proti tiscali ztrácí dost...zatímco na Doupe.cz jsou nové nějaká galerie ze Zaklínače a další věci, které už byly pro mě ale nezajímavé, tiscali už přináší recenzi na Hl ep. Two, info o demu UT3 a nějaké mirrory...
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Heady569 12. 10. 2007 17:04

já už se nemůžu dočkat novýho grafickýho vzhledu.... na to že zrušili časopis se ten web nějak dopředu nepohnul, chtělo by to nějakej upgrade :-)
D3vilR4ge
Heady569
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kaciirekk 8. 11. 2007 19:28

je to fakt časopis
// Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům pro podpisy
kaciirekk
First Blood

Odeslat příspěvekod Baron Night 22. 11. 2007 18:55

To že doupátko skončilo jsem se dozvěděl po cestě do restaurace na oběd,kdy sem si doupátko nesl z trafiky.Otevřu titulní stránku a čtu.Chvilku na to mě málem sraziko auto,protože jsem nebyl schopnej se soustředit na cestu.Říkal jsem si,že je to asi nějakej špatnej vtip,ale jak už všichni víme,nebyl.
Doupátko byl můj nejoblíbenější časopis celkově.Score mě nikdy nebralo a level. no nebudu lhát,občas jsem si nějaké číslo minilevelu koupil,ale vždycky jsem si raši četl doupátko.Ať už po cestě do školy,ze školy,po cestě kamkoliv a ať už pěšmo,nebo MHD,vlakem prostě všude.Dokonce když jsem byl na tříměsíční praxi v německu jsem mamku donutil k tomu,aby mi dva výtisky poslala balíčkem do německa(celý balík byl dražší než doupátka dohromady).
Já si vždycky kupoval doupě s DVD,i když sem DVDčko většinou nepoužíval(ale snažil jsem se tím podporovat redakci,finančně)
Já na Doupě nikdy nezapomenu,pánům redaktorům přeju hodně úspěchů jak s webem tak i v soukromém životě a pořád budu někde hluboko v sobě doufat,že jednoho dne půjdu kolem trafiky a za sklem uvidím velké titulky DOUPĚ JE ZPĚT!!!!! :wink: :wink:
takže sbohem....
Baron Night
First Blood

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 23. 11. 2007 19:18

Tak na to se taky těším...
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 23. 11. 2007 20:07

Doupě docela dobře supluje Next Level případně s miniLevelem dohromady.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 23. 11. 2007 21:27

Správně jsi řekl "supluje", jako naše Doupě to už nikdy nebude :(
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků