Kniha přání a stížností

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 1. 9. 2005 15:35

Pokud máte na srdci cokoliv, co by nás zajímalo, račte přispívat a dočkáte se milé odpovědi.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BrotherBig 12. 9. 2005 17:50

Nazdar Petře.
Chtěl bych tě požádat jestli bys nemohl dát na Doupě.cz reklamu na DarkElf. Možná ti to něco říká, možná ne. Prosím odpověz, jestli by to bylo možné, potom bych ti napsal proč.
Adam
BrotherBig
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 9. 2005 18:38

Já bych si přál...:-) plnou verzi NFS most wanted v prosincovém doupěti...:-)(ne sranda) Máte super časopis a skvělou cenu jen tak dál
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 12. 9. 2005 21:14

BrotherBig píše:Nazdar Petře.
Chtěl bych tě požádat jestli bys nemohl dát na Doupě.cz reklamu na DarkElf. Možná ti to něco říká, možná ne. Prosím odpověz, jestli by to bylo možné, potom bych ti napsal proč.
Adam

Pokud se jedná přímo o hru Dark Elf, tak ji znám, navíc má přímo na Doupěti banner mezi hostovanými weby. Je samozřejmě možné se dohodnout na nějaké inzerci, o bych pak odkázal buď na šéfredaktora, nebo v případě aktualit ze hry na můj mail.

Peter S. Kenedy píše:Já bych si přál...Smile plnou verzi NFS most wanted v prosincovém doupěti...Smile(ne sranda) Máte super časopis a skvělou cenu jen tak dál

Pokusíme se :twisted:
No dobře, to nám asi nikdo nesebere, ale budeme dělat vše, co je v našich silách, aby se jak web, tak i časopis, líbili.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 12. 9. 2005 21:16

Já bych si přál, aby z titulní stránky Doupěte zmizela ta hnusná reklama (momentálně na Alzasoft) vpravo nahoře, kvůli které jsou hlavní článek a novinky zmáčknuté a titěrné. Alespoň na mém 17 1024*768.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 12. 9. 2005 21:21

Chumbaba píše:Já bych si přál, aby z titulní stránky Doupěte zmizela ta hnusná reklama (momentálně na Alzasoft) vpravo nahoře, kvůli které jsou hlavní článek a novinky zmáčknuté a titěrné. Alespoň na mém 17 1024*768.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 9. 2005 13:45

Taky mi ta reklama dost vadí,ale to už jsme s někým rozebírali přímo v diskuzi pod článkem Doupě nám profouklo.Takže vím,že s tím nic nenaděláte.
Jinak papírové doupě super.Jediný herní časák,co pravidelně kupuju.Vždycky si řeknu,tohle je poslední a další už ne.A futr dokola.... :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 13. 9. 2005 14:33

jezek píše:Taky mi ta reklama dost vadí,ale to už jsme s někým rozebírali přímo v diskuzi pod článkem Doupě nám profouklo. /quote]

Bych si dokonce i tipl s kým :twisted:
Neříkám, že mi ta reklama nevadí, ale také drží server naživu.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 9. 2005 14:43

No právě a pochybuju,že by se tady našlo moc lidí,kteří by Vám dělali sponzoring(nemyslím to jako urážku,spíš stesk).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prxman 17. 9. 2005 13:30

Pocuj.Na vasej stranke mam naco kliknut ked chcem vydiet obaly minulych cisel. Ide o to ze mam predplatne s DVD a dva krat mi prislo len v tenkom priesvitnom obale. Tak by som si chcel tie obaly dodatocne vytlacit u seba doma a dat do novych DVD obalov.
Komtaktuj ma radcej na prxman@post.sk DIK za pochopenie :)
prxman
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 18. 9. 2005 21:54

prxman píše:Pocuj.Na vasej stranke mam naco kliknut ked chcem vydiet obaly minulych cisel. Ide o to ze mam predplatne s DVD a dva krat mi prislo len v tenkom priesvitnom obale. Tak by som si chcel tie obaly dodatocne vytlacit u seba doma a dat do novych DVD obalov.
Komtaktuj ma radcej na prxman@post.sk DIK za pochopenie :)


Viz odpověď ve vláknu určeném papírovému Doupěti.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NortheR 19. 9. 2005 10:43

Rad bych se zeptal jestli by DOUPE mohlo sponzorovat klany, kteri hrajou pres internet hry....kdyby jste nas sponzorovali byli bysme moc vdecni...mr.speede@tiscali.cz ICQ: 284-349-748 :wink:
NortheR
First Blood

Odeslat příspěvekod prxman 20. 9. 2005 19:35

A to vlakno kde najdem? nejaku stranku PLEASE :cry:
prxman
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 20. 9. 2005 19:40

Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prxman 21. 9. 2005 19:30

Dik 8)
prxman
First Blood

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků