Jak vy*ebat s návštěvníky - level doupě.cz

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 8. 2015 16:01

No hazet upadek fora na vedeni je slusna sila. Neni to treba tim, ze to zkostnatele jadro vystipe kazdeho noveho clena a o nejake komunite nemuze byt rec? Kdo by sem taky chodil?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2015 16:14

Sem ani nikdo novej nechodí...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2015 16:48

Ale jo, sem tam se někdo objeví, ale nevydrží, protože se tu nic neděje (kromě PCho a hádek s tdjohnem ohledně imput lagu). Takže asi tak.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2015 17:07

Jo, pár spammerů a pár lidí, co se přijdou zeptat na upgrade herního kompu :) Ale jasně no, diskutovat v mrtvých diskusích je o ničem.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 27. 8. 2015 18:18

Lo!Zza píše:No hazet upadek fora na vedeni je slusna sila. Neni to treba tim, ze to zkostnatele jadro vystipe kazdeho noveho clena a o nejake komunite nemuze byt rec? Kdo by sem taky chodil?
A co s tim konkretne chces delat? Dat nahoru misto reklamy nejaky obrovsky banner "nebojte se, nekouseme, jen jsme kapku zkostnateli a chodime sem dohromady asi ctyri a kdyz zkousnete, ze ctyri negeneruji moc deni, tak se treba i pobavite"? Jak uz N.Marko podotknul, herni (a obecne to plati taky) fora to maji za sebou. Jenom vetsina tech v minulosti opravdu aktivnich jeste neni tak mrtva jako doupe.

Schvalne jsem se mrknul na ostatni casti SuperFora a na nekterych forech (zive, mobilmania, garaz, avmania; vypada, ze pauza to neprezila taky, pravdepodobne kvuli absenci domovske stranky?) to oproti doupeti doslova tepe zivotem. Tudiz chyba nebude jenom v nas, "zkostnatelem jadru". Nemuze to byt takhle nahodou tim, ze zadny z vyse jmenovanych webu nema onen kontraproduktivni dlazdicovy design a blokovani clanku, pokud ma uzivatel adblock?
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 27. 8. 2015 18:36

Tak na garáži je sice živo, ale taky tam píše všeho všudy 10-15 lidí a Melloj zvládne vygenerovat takovou aktivitu, jaká se Doupěti může jenom zdát. Sice píše většinou "mr**t" nebo ":D", ale díky tomu je to aktivní. A hlavně když někdo napíše dotaz z nově příchozích, nad dotazem se zabývají většinou max 3 strany a pak jedou svoje OT a zvou se na pivo nebo se pomlouvají a nadávají. Taková rodinka. :D
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 27. 8. 2015 19:01

Jsem se mrkl do jeho profilu. 160k prispevku. WHAT THE FUCK? :lol:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2015 19:03

Prostě no life, já mám jenom 19K a vystačím si :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2015 19:42

N.Marko píše:Ale jo, sem tam se někdo objeví, ale nevydrží, protože se tu nic neděje (kromě PCho a hádek s tdjohnem ohledně imput lagu). Takže asi tak.

Ale děje, jen ne každý má zájem o kvalitu. To s input lagem nejsou hádky. Skoro pokaždé akorát píšeš nesmysly a já se ti to snažím marně vysvětlit. Pár let už to bude a pořád to píšeš špatně. Ostatní to ani asi moc nezajímá, protože nehrají. Tady je to prostě složitý :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 8. 2015 19:44

Darwel píše:A co s tim konkretne chces delat? Dat nahoru misto reklamy nejaky obrovsky banner "nebojte se, nekouseme, jen jsme kapku zkostnateli a chodime sem dohromady asi ctyri a kdyz zkousnete, ze ctyri negeneruji moc deni, tak se treba i pobavite"?


Ja bych to resil ranou z milosti. Nema cenu mit na ceskem webu 10 hernich for a 5 aktivnich uzivatelu v kazdym. Nejlepe je sloucit dohromady ale to je utopie.

Lidi uz jednoduse prestalo bavit sem chodit protoze se tu resi jenom 3 veci - Konzole vs PC, Konzole vs Konzole a PCho problemy, s tim, ze ani jedna kategorie se absolutne nikam neposunuje. Kdyz prijde nekdo s necim novym tak se mu v lepsim pripade na to vyserou v tichosti a v horsim mu napisou, ze mu na to serou. Driv jste si delali akce a seslosti ne? Lidi z toho proste vyrostli a uz je to nebavi. Nechapu jak to muzes hazet na triko magazinu, kdyz jsou to 2 ruzne veci.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2015 19:51

Sem nikdo moc nechodí. Když někdo normální přijde, tak rozhodně tu místo najde. Spíše hraní není až tak cool. Dneska frčí alkohol už do mladého věku a nějaké hraní je pro asociály :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2015 19:54

tdjohn píše:
N.Marko píše:Ale jo, sem tam se někdo objeví, ale nevydrží, protože se tu nic neděje (kromě PCho a hádek s tdjohnem ohledně imput lagu). Takže asi tak.

Ale děje, jen ne každý má zájem o kvalitu. To s input lagem nejsou hádky. Skoro pokaždé akorát píšeš nesmysly a já se ti to snažím marně vysvětlit. Pár let už to bude a pořád to píšeš špatně. Ostatní to ani asi moc nezajímá, protože nehrají. Tady je to prostě složitý :D

Áááále di s tim video do *****! :roll:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2015 19:57

Cooo?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2015 20:00

Jsou to dvě různý věci, ale dá se mezi nimi pozorovat jistá korelace... Aktivita komunity na fóru zhruba odpovídá aktivitě komunity na webu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 8. 2015 20:02

Zase ale pořád lepší, než tu mít ty ****** z konzolisty. Tam člověk napíše normálně do fóra a hned má ban.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků