Jak vy*ebat s návštěvníky - level doupě.cz

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sattero 27. 8. 2015 20:06

PCho problémy se řeší i na Garáži, dal rozpadly Alfy, Škodovky jak jsou Uber cool a francouzi na ***** (ale pak si je všichni stejně koupi), honí se u spotřeby paliva a pak... Ani nevim, to Mk bohatě stačí :D
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 8. 2015 20:10

tdjohn píše:Zase ale pořád lepší, než tu mít ty ****** z konzolisty. Tam člověk napíše normálně do fóra a hned má ban.

Jo, ale tak to jim tam nesmis hned rict, ze jsou to chudaci, protoze maji jenom 30fps. Dyt vis ze jsou na to haklivi. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2015 20:33

To on jim neříká, protože je chudák taky :D

Sattero: Takže Garáž je teď fórum nikoliv autofandů, ale frantů s ochcávkou v metle na hlínách, jo? :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2015 20:36

...rozuměl jsem tak polovině věty :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 8. 2015 23:15

Ftédéýčku!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 8. 2015 00:11

Jo vlastně fmetle :D Ftipný to ale bohužel není ani trochu :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 8. 2015 06:15

On je tady možná trochu problém všeobecně v propojení. Kluci, kteří tady udržovali styky s komunitou byli s doupětem od začátku a vnímali ho jako svoje dítě. Stejně tak i fórum a mezi diskutéry a redakcí byl určitý vztah. Případně se redaktoři verbovali z fóra. Kluci ale poodcházeli za lepší prací, k jiným webům a už se na tuhle skutečnost nenavázalo.
Osobně se mi líbí třeba přístup Gematsu (http://gematsu.com/?s=open+forum), jen by se to muselo prolinkvat na fórum.
(tenhle text není omluva, pouze konstatování)

-- 28. 8. 2015 07:21 --

Lo!Zza píše:Lidi uz jednoduse prestalo bavit sem chodit protoze se tu resi jenom 3 veci - Konzole vs PC, Konzole vs Konzole a PCho problemy, s tim, ze ani jedna kategorie se absolutne nikam neposunuje. Kdyz prijde nekdo s necim novym tak se mu v lepsim pripade na to vyserou v tichosti a v horsim mu napisou, ze mu na to serou. Driv jste si delali akce a seslosti ne? Lidi z toho proste vyrostli a uz je to nebavi. Nechapu jak to muzes hazet na triko magazinu, kdyz jsou to 2 ruzne veci.

Je to fakt. Spoustu věcí jsme tady dělali sami, ale taky Pettka s Dawem dělali hromadu soutěží, které jsem po nich jenom přejal.
Jinak srazy v Ově pořád jsou. Když jsem to přestal organizovat (prostě už je v bytě dítě a je ho problém uvolnit na 2 noci pro partu gamerů), tak to trochu stagnuje. Poslední scuk ale byl v prosinci nebo v lednu v hospodě. Sešlo se nás tuším 7.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků