Jak vy*ebat s návštěvníky - level doupě.cz

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 2. 2. 2015 14:21

Obrázek

Vážení, gratuluji. Zavedli jste opravdu nádhernou prasárnu. Tímto přecházím na konkurenční herní weby. Kdybyste tu reklamu měli alespoň neintruzivní, ale hýbající se sračky všude kolem dokola... No, hodně štěstí.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 2. 2. 2015 17:25

ty blaho to je hnus - adblock on
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 2. 2. 2015 17:39

No tak jestli si pouzival adblock, tak jim muze byt uplne u prde*e, ze odchazis ;-). Pouzivas sluzbu nabizenou vymenou za zhlednuti reklamy a ty si ty reklamy vypinas, tzn. ty jsi doted vy*ebaval je a jeste si stezujes, ze se zacli branit.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 2. 2015 18:37

Mobilní verze?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 2. 2. 2015 18:56

.soul píše:No tak jestli si pouzival adblock, tak jim muze byt uplne u prde*e, ze odchazis ;-). Pouzivas sluzbu nabizenou vymenou za zhlednuti reklamy a ty si ty reklamy vypinas, tzn. ty jsi doted vy*ebaval je a jeste si stezujes, ze se zacli branit.
Argument na neexistující problém. Pokud bych nemohl používat adblock na sajtu, která má hýbavé (a ještě k tomu ozvučené) reklamy všude kolem dokola, tak bych tam jednoduše nechodil. Mám docela rád kontrolu nad svým prohlížečem a nad tím, co mi do toho prohlížeče teče. Reklamní data, která velmi často obsahují různé tracery, mým favoritem rozhodně nejsou. I přes adblock stále můžu fungovat jako aktivní fanoušek a sdílet zajímavé články, čímž rozšiřuji uživatelskou základnu sajty. A že jsem to tak dělal.

Navíc - celou dobu bráním sebe, aby mi z těch barevných a hýbacích se kokotin nehráblo. Velmi rád podpořím neintruzivní reklamu a na webech, kde mi nehrozí epileptický záchvat rád adblock vypnu. Bohužel, tohle není případ doupěte. Copak se v televizi dívaš na všechny reklamy, abys "podpořil" tu kterou televizi? Sotva. Nemám nejmenší zájem podporovat někoho, kdo mi před ksicht nacpe hromadu reklamy, která tak maximálně užírá procesorový čas. Guess what - elektřina taky něco stojí.

Sasakr: Jo, proč ne. Co se týče reklamy je to nicméně skoro stejný ojeb (jedna neintruzivní seznam reklama, kterou klidně nechám zaplou), jako zapnutý adblock.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 2. 2015 19:25

Sasakr píše:Mobilní verze?

To dobre funguje i na ty clanky, ktere jsou rozsekane na padesat stran.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 2. 2. 2015 19:50

jak mne web pozada at neblokuji reklamu tak to udelam, (i kdyz uz se mi prici fakt ze si daji praci zjistovat ze pouzivam nejaky adblock) tak jsem si rekla ze doupe podporim , vypnu adblock a refresh stranky , hnus velebnosti , hned se spustilo video pres skoro celou obrazovku ktere jeste navic rvalo jak prase a jak jsem ho vypnula tak kolem textu blikal ramecek no fuj , adblock on a sayonara doupe.cz
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 3. 2. 2015 21:36

Ja se naucil reklamy ignorovat. i ty přes celou stranku co vyskakuji, proste je v klidu zavru a je to. reklamy okolo clanku nevnimam, nevim o cem jsou.
Timto zpusobem podporim stranky na které rad chodim a zaroven prdim na jejich zadavatele. Kdysi mi to vadilo, pak jsem si zvyknul a ted to ignoruju.
Mozna to někdo zazil třeba z manželkou:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 17. 2. 2015 10:14

Hele, přítelkyni už mám, nepotřebuju si na něco takového zvykat i na svém browseru. ;-) A kdyby doupě nemělo tak z*urveně ošklivé reklamy, tak budiž, ale takový bordel. Nope. Jo a taky jsem si nevšiml, že by ostatní weby z rodiny mf něco takového zavedly, tudíž je to čistě rozhodnutí vedení doupěte. No, bylo to fajn, dokud to fungovalo, ale takhle nám to dál fungovat nebude...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasko126 17. 2. 2015 11:48

Doupe si už netreba dávať do whitelistu, zoznam filtrov v AdBlocku bol aktualizovaný :oboze :tleskani
tomasko126
First Blood

Odeslat příspěvekod rejca 17. 2. 2015 13:19

Nevím, taky nesnáším reklamy. Navíc celý systém je špatně. V reklamách jsem vždy viděl produkty, které jsem již na internetu zakoupil. Jaký to má smysl? A věc druhá je, co je komu do toho?

Proto chápu ty, kteří ADBLOCK (případně zakazují ukládání COOKIES).

Blikavá reklama kolem stránky je hnus (A navíc se ještě mění). Souhlasím se zakladatelem, raději půjdu jinam.

Kdo chce moc, nemá nic. Kdyby se reklama používala rozumně, tak nikdo ADBLOCK nepoužívá.
rejca
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pes502 17. 2. 2015 14:53

Nevím no, osobně už mi to taky vadí. Ze začátku se to snášet dá, ale když vám 80% displaye zabírá reklama, jako třeba zde:

Doupě:

doupe.png


Tak opravdu nemá cenu nadále na takovém serveru zůstávat. Vytvořil jsem si taky (částečně i díky mé práci) reklamní slepotu, ale toto se fakt nedá.

Možná kdyby opravdu v redakci popřemýšleli a reklamy "lépe optimalizovali", dočkali by se nejen většího pochopení ze strany fanoušků, ale mohli také něco vydělat.

Nemá cenu čumět na full screen reklamu (doupě již prakticky o ničem jiném není), případně na zamčené příspěvky, které odemku jen registrací nebo sdílením. Raději jdu jinam, takových tématických webů je v česku více.

Hodně štěstí redakci Doupě.cz :)
pes502
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 17. 2. 2015 15:19

Ja myslim, ze lidi, co by si to pripadne s adblockem rozmysleli, je naprosta mensina. Navic doupe.cz neni zadna charita. Nechapu, proc si lidi mysli, ze by se jim melo doupe nejak klanit, aby si laskave zobrazili reklamu, ktera je nepenezni platbou za jejich sluzby. Jestli se vam platit nechce, tak tam nemate co delat. Ja tenhle pristup chapu. Je to jako kdyby si obchod se zbozim zaplatil ochranku, protoze se tam krade.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 2. 2015 19:34

Jak píše .soul. Reklamy mě nezajímají a sledovat je nebudu nikde a nikdy. Pokud se někdo rozhodne, že mi pak nic neukáže, je to jeho věc. Třeba na Youtube už skoro nechodím, protože jsou tam občas reklamy i ve videu. Takže buď bez a nebo nic.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 2. 2015 00:33

tdjohn píše:Jak píše .soul. Reklamy mě nezajímají a sledovat je nebudu nikde a nikdy. Pokud se někdo rozhodne, že mi pak nic neukáže, je to jeho věc. Třeba na Youtube už skoro nechodím, protože jsou tam občas reklamy i ve videu. Takže buď bez a nebo nic.


Tezko rict kdo tim trati vic. Jestli ty nebo YT. :D

Nerozumim tomu proc se vsichni rozciluji. Nikdo nikoho nenuti ty clanky cist... Pochopil bych par steku v "Co zrovna delate" ale zakladat kvuli tomuhle novy tema?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků