Redesign

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 1. 2013 22:21

Je to detail a určitě to jde upravit, jen je to zajímavé. Prostředek mám přesně mezi prostřední a pravou částí, tak tu nejvíce nalevo nevidím.

Ale jak vidím, tak ty také. Takhle přece web nemůže vypadat, protože bys musel jezdit očima přes celý monitor.

-- 20. 1. 2013 22:22 --

Hlavně to nemusí být adblockem, třeba je ta reklama flashová a to dnes také skoro nikde nezobrazíš.

-- 20. 1. 2013 22:24 --

Super, tak stačilo vypnout adblock a mám to uprostřed :D Tak alespoň není chyba na webu.

-- 20. 1. 2013 22:25 --

OMG, ale vypínat adblock v dnešní době nemá moc cenu, protože i tohle fórum je najednou jak vánoční stromek a už bych sem nechodil.

-- 20. 1. 2013 22:26 --

Má to i nevýhody, protože třeba Mall.cz se mi nezobrazuje vůbec dobře. Ale zase tam pak moc neutratím :D

-- 20. 1. 2013 22:33 --

Na EG dokonce ani nic blokovaného nemám a všechno v pohodě. V zahraničí to asi funguje jinak, no. Občas nějaká reklama na hru, což mě akorát navnadí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 20. 1. 2013 23:24

Obrázek

RIP
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 1. 2013 23:32

Spíše bych bral nějaký herní časopis. I Doupě se mi svého času dost líbilo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alixon 28. 1. 2013 15:08

mno ja nvm jak se tenhle new vzhled muze nekomu libit .. je to dost neprehledne.. je mi jasne ze zpet uz to asi nevratite ,ale aspon tu hlavni stranku dejte jak byla predtim .. tzn nahore nove clanky a smerem dolu ty starsi .. tohle je peklo. :grr:
Alixon
First Blood

Odeslat příspěvekod JosephD 19. 2. 2013 16:45

tdjohn píše:Spíše bych bral nějaký herní časopis. I Doupě se mi svého času dost líbilo.


Souhlasím. Já osobně bych také rád další tištěný časopis, vždycky bylo na trhu místo minimálně pro tři, jeden čas jich vycházelo dokonce pět vedle sebe (Score, Level, Gamestar, GameOn, PlayOn). A teď? S bídou dva :(. Co bych dal za reinkarnaci papírového Doupěte nebo jiný časopis s inteligentními články o počítačových hrách do 99 Kč bez DVD příloh (něco jako PC Gamer).

P.S: Co se týče re-designu, dlaždice pomalu vládnou světem a mně se provedení celkem líbí, ale s jednou výhradou - díky reklamám je stránka pokaždé nalevo, což se mi vůbec nelíbí. Když byla na webu umístněná reklama od Vodafonu (obtékala web z obou stran), tak bylo vše krásně vycentrované a vypadalo to MNOHEM lépe. Takhle je to stále šoupnuté vlevo :'(
JosephD
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků