Sekce "Hry v Linuxu"?

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 11. 2009 09:36

Zkus to ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 11. 2009 10:22

Tak to máte tam, hoši: forum-1901/Hry-v-Linuxu.html Tak teď zakládejte témata a bavte se, ať to nezanikne ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 11. 2009 08:47

Ono tam to tlačítko na nový téma fakt není...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 11. 2009 09:05

A proč ho teda vidím... :hm

//Aha, normální lidi ho tam nemají... a teď?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 11. 2009 09:13

Nic...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 16. 1. 2010 17:22

Vidím se sekce pomalu rozjíždí. :)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 7. 2010 08:03

Moc lidí zde nepíše. To tu opravdu nikdo nehraje na Linuxu?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 7. 2010 11:10

Jen Dr. Watson a ten to píše do svého profilového tématu ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 7. 2010 11:16

Tam občas něco zahlédnu. Já hrával hodně na Linuxu dřív, protože fungovalo plno věcí a hlavně jsem nemusel mít MS produkty. Teď už moc ne, tak ani nevím, jestli se teď dá hrát více her a lépe. Rozhodně se tu dá probrat dost věcí, jen musí někdo hrát.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 7. 2010 11:30

Určitě se dá hrát víc her a lépe :-) Wine se pořád zlepšuje. Jenže to by ten Linux musel mít taky někdo nainstalovaný :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 7. 2010 11:37

Já měl nedávno problém s tím, že skoro všechny oblíbené hry, co jsem dříve hrál, jsem teď nemohl nainstalovat nebo rozběhnout. Dá se to sice docela dobře řešit různými wine verzemi pro různé hry, ale to se zase dostáváme úplně jinam. V tomhle jsou konzole vychytanější.

Linux je v plno ohledech lepší, proto by ho někdo snad mohl mít :hm
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 7. 2010 11:41

Na hraní není lepší :-) A tady jsi na herním fóru :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 7. 2010 11:44

Samotné hraní to asi nevytrhne, ale když k tomu připočtu správu operačního systému a ten komfort, tak jsme zase jinde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 10. 7. 2010 14:00

Linux má tak zabugované GUI (i to slavné Gnome), že jediné, co ho omlouvá, je, že je zadarmo. Takže nevím o jakém komfortu mluvíš...
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 7. 2010 14:03

O tom nic nevím. Na jaké chyby jsi narazil?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků