Blogy na Doupě.cz

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 5. 2009 13:35

Petr Kolář píše:Pokud chceš vědět, jak by to vypadalo, kdyby se Tě někdo s pravomocemi snažil z fóra vytlačit, tak se to jistě dá zařídit.

To má být výhružka?
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 5. 2009 14:15

Já bych to kvalifikoval spíš jako nabídku :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 14. 5. 2009 18:34

SCobra píše:Já bych to kvalifikoval spíš jako nabídku :-)

Správně, správně, přesně tak. Já, jakožto pouhý uživatel bez jakýchkoliv zvláštních práv, přeci nebudu vyhrožovat :twisted:
Nelíbí se někomu blogy? Tak ať si je nezakládá, je to jeho boj. Rozhodně za to nebude nijak popotahován, jen prostě nevyužije další možnost.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 7. 2009 13:04

To se nedá... Může mi někdo vysvětlit tohle?

Správně:
http://cobra.blog.doupe.cz/2009/07/anno ... s-edition/

Špatně:
http://cobra.blog.doupe.cz/

Což mě přivádi k další otázce... Jak mám umístit obrázky vedle sebe na střed stránky jako je to ve článcích na Doupěti?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 7. 2009 13:10

Používej po perexu (úvodu) tag more.
Ohledně umísťování vedle sebe se poptám.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 7. 2009 13:26

Díky, to mě vůbec nenapadlo, že si to bere perex přímo z článku :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 25. 7. 2009 13:50

Asi bych neměl na obrázky používat server třetí strany, že ne? :nenapadne
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 7. 2009 14:03

Pokud to není konkurenční portál, tak to až tak nevadí.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 25. 7. 2009 14:19

Je to jen služba na obrázky, právě proto, že manipulace s obrázky přes to wordpress rozhraní je fakt o nervy.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 7. 2009 14:22

Ona je o nervy i když jsou ve tvojí galerii tady :D Skoro čtyři hodiny jsem nad tím dneska strávil. Kdybych se býval zeptal rovnou...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 3. 2011 12:14

Jenom takový dotaz. Může mi někdo vysvětlit, proč se zmenšila šířka stránky určená pro text a obrázky na blozích? Teď je z toho dlouhá nudle, širší obrázky se tam nevejdou a kromě lajny pro firestats a podobně a reklamy tu je ještě nudle prázdného prostoru ve které původně byl text! Mohl by to někdo hodit zpět do normálu? Děkuji.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 3. 2011 19:32

Karel byl na dovolené, takže programátorům bylo odesláno až teď. Díky za nahlášení, uvidíme, jestli s tím jde něco dělat.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 5. 4. 2011 19:40

Zvláštní že jenom občas. Teď se mi to neděje - jelikož mám Adblock, tak nevidím reklamy, vždycky jsem si myslel, že je to jenom dlouhá reklama vpravo?
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 4. 2011 12:18

Mě se to děje pořád. Zrovna jsem nahodil nový artikl a nedá se na to koukat. Zkoušel jsem to v Opeře i v Chrome. humus pánové, humus.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 4. 2011 19:10

Blogy napraveny. Děkuji, jsem opět spokojen :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků