Reakce na Týden s ArmA 2 na Doupě.cz

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 4. 2009 13:57

Ad edit: No právě. Jsem se jednou dostal na prezentaci produktu, který jsem znal z dřívějšího působení v komerční sféře... Prezntace pěkná, ale totálně ji u mě zazdilo, když jsem se zeptal na stinné stránky a prezentující nevěděl a nebo si nechtěl vzpomenout :-)

Ertefol: Ne, nepřesvědčíš :-) Protože už tvé dřívější dlouhodobé působení v OFP komunitě tě z nestrannosti vylučuje...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 4. 2009 14:09

A strhání ArmA v původní verzi bylo taky velmi proArmA :) Stejně jako kritizování právě HW nároků u Queen's Gambit.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 4. 2009 14:16

OK OK, uvidíme, jak budeš psát o dokončené verzi :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 20. 4. 2009 14:31

S temi 24 fps vs 60 a vic uz se popsalo hodne stranek. Mezi temito hodnotami je v akcni opravdu propastny rozdil.
A ArmA je samozdrejme pritom jak vypada velmi narocna, ale zcasti je to urcite opodstatnene. O tom jsem psal ve vedlejsim threadu.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 20. 4. 2009 16:01

Ertefol píše:Ona tam žádná až tak špatná stránka totiž skutečně není.


No na tiscali těch špatných stránek našli spoustu.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 20. 4. 2009 17:19

Tak s těma FPS v UT a CS je to pravda, kámoš si vypínal textury v Q3, aby se dostal nad 100 FPS nebo čert ví kam. Jenže Arma není UT ani CS. Že se blbě střílí je fakt, ale dle mých letmých dojmů to není ani tak díky fps, ale zcela jiným stylem míření.

Na mé sestavě sestavě Core 2 Duo 6550, 2 GB RAM a GeForce 8800 GTS preview verze jela v 1680x1050 ve vyšších detailech (ne však maximálních) bezproblémově. Na druhou stranu musím uznat, že jsem projel jen tutoriál a půlku první kampaňové mise. Přeci jen už na podobné hardcore simulace nemám čas ani nervy.

Co se týče recenze, Arma je natolik specifický titul, že zřejmě budou 2 - jedna psaná fanouškem, druhá člověkem tolik nezasaženým.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 20. 4. 2009 17:25

Tak uvažuju, k čemu by nám mohly být na Doupěti dobré první dojmy, pokud bychom se nesnažili o co možná největší míru objektivity. Ertefolovi se hra líbila, což se mu nedivím, vyjádřil to, jak na něj působila. Nevidím jediný důvod, proč by měl hru, která ještě nevyšla, nějak zbytečně vychvalovat. Na Doupěti nás pochopitelně zajímají čtenáři, kteří v podstatě generují náš denní chléb. Pokud by došli k tomu, že lžeme, ztratíme je, takže je jednoznačně výhodnější nelhat :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 20. 4. 2009 18:23

Jé můžu tu druhou recenzi psanou člověkem nezasaženým napsat já ? Můžu ? Můžu ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 4. 2009 18:47

Pettka: A nebo lhát a pak zapírat, zapírat, zapírat :D (já v tý Ostravě asi opravdu umřu :D ) Ale tak proč hned lhát, stačí nenapsat všechno...

Dobře, uznávám, že preview verze může být natolik odladěná, aby se našlo negativ co nejmíň...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 21. 4. 2009 07:45

PC píše:Jé můžu tu druhou recenzi psanou člověkem nezasaženým napsat já ? Můžu ? Můžu ?

Zkus to a uvidíš :twisted: A to myslím víceméně i vážně.

SCobra píše:Pettka: A nebo lhát a pak zapírat, zapírat, zapírat :D (já v tý Ostravě asi opravdu umřu :D ) Ale tak proč hned lhát, stačí nenapsat všechno...

Dobře, uznávám, že preview verze může být natolik odladěná, aby se našlo negativ co nejmíň...

Řekněme, že jsem viděl i jednu z dřívějších verzí, které nešly novinářům a bylo to jen dobře, už několik měsíců se hra dá v pohodě i dohrát. Však v pátek to můžeme rozebrat, pokud nezačneš před večerem uprostřed města zpívat :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 4. 2009 07:51

Já nezpívám :-) Většinou rovnou odpadnu... To víš, my pražáci jsme měkký :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 4. 2009 08:22

Jo,ještě by to chtělo _dave_ho a Weighta a ring může být volný :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků