Diskuse na Doupě.cz

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod flash789 6. 6. 2008 21:21

O hrach se nejvic dozvite kdyz si je zahrajete :-D :-D Jinak Dobrovsky pise dobre ale dost tam taha veci ktere tam nepatri a tudiz dost casto plka.Mozna pisu trochu OT ale co,Dobrovskeho ma rad malokdo :-))
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 6. 6. 2008 21:23

mno, pred tym, ako sa WoW stal masovy, videl ho celkom progresivne, dokonca ho v jednom clanku aj odporucal. dalej tie keci co pise v tych clankoch o starych klasikach, hrach, tak to pise, akoby to (setko, kazdu jednu) hral, poznal. Houby, podla mna to opisuje. Coz je sice este celkom ok, ale nemusi vychvalit kazdu z tych starych somarin tak, ze si ju mam chut zahrat. Navyse ked sa to uz (bez velkych utrap neda). A naozaj sa mu kazda pacila, kazdu povazuje za kult? Houby. A mnohe dalsie detaily, najma co som pochytil tak su velke rozdiely ako pise do Levelu, a co vravi v hpodoch. Do levelu pise, to, co si mysli, ze ludia chcu pocut. Aj ked si to nemysli. Vynimkou su recenize na urcite pecky, kde nemusi nic predstierat, ktore su mimochodom squele (napr. Kotor) :-] Netvrdim, ze je to u neho pravidlo, ale stava sa mu to ;-] ale to sme uz naozaj OT .... jj, flash789: plka je to spravne slovo :-)) -> ja som bol praveze na tom tiez tak, ze som ho mal rad, ale potom ma sklamal. mal som ho za skveleho recenzenta, teraz uz len za dobreho
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 10. 6. 2008 10:44

Malkivian píše:Už nějaký ten pátek prolízám nejrůznější herní weby a jedna věc mi vždycky vrtala hlavou.. Jak to, že na Tiscali, Bonuswebu, nebo Hrej je téměř u každé novinky a až na vyjímky u každého velkého článku nějaký ten comment (většinou jsou to desítky)? Všude čtenáři živě diskutují o všem a pořád, zatímco na Doupěti se komentáře objeví jen sem tam a to buď u "skandálních" newsek (Uwe Boll, Jack Thompson apod.), nebo u recenzí a preview nadmíru očekávaných titulů.. :roll:

Mám takový dojem, že na jiných webech se diskuze vážou ke hře, nikoli ke konkrétnímu článku - takže je to společná diskuze pro více textů, proto je logicky rozsáhlejší.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkivian 16. 6. 2008 11:30

HAck_SG píše:To bude tím, že novinky na doupěti nikdo nečte. Nevím jak vám, ale mě styl psání novinek na doupěti absolutně nevyhovuje. Hlavně, když je autorem Rosťa, jelikož ten používá jednu šablonu, kde změní pár hlavních detailů. Už na to mám alergii, fakt se to nedá číst...


Docela by me zajimalo, jestli redakce Doupete procita forum.. Prijde mi, ze se novinky zacinaji zlepsovat. Nepatrne, ale prece :D
Malkivian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 16. 6. 2008 12:05

Ano,pročítá ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků