Diskuse na Doupě.cz

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Malkivian 6. 6. 2008 17:09

Už nějaký ten pátek prolízám nejrůznější herní weby a jedna věc mi vždycky vrtala hlavou.. Jak to, že na Tiscali, Bonuswebu, nebo Hrej je téměř u každé novinky a až na vyjímky u každého velkého článku nějaký ten comment (většinou jsou to desítky)? Všude čtenáři živě diskutují o všem a pořád, zatímco na Doupěti se komentáře objeví jen sem tam a to buď u "skandálních" newsek (Uwe Boll, Jack Thompson apod.), nebo u recenzí a preview nadmíru očekávaných titulů.. :roll:
Malkivian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 6. 6. 2008 17:15

My to rozebirame tady na foru :wink: A vlastne nas hry vubec nezajimaji :-D
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkivian 6. 6. 2008 17:31

Aha :-) O to je to ale smutnejsi..
Malkivian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 6. 6. 2008 17:39

njn, hry su beztak o nicom :-] a su pre male deti, samozrejme ^^ (mno, ja na doupe.cz skoro nechodim, ale zato na fore som peceny vareny :-D )
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 6. 6. 2008 17:43

Vzdyt to rikam - tady prakticky nikdo hry nehraje :-) My tu resime zavazne otazky.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 6. 6. 2008 17:46

To bude tím, že novinky na doupěti nikdo nečte. Nevím jak vám, ale mě styl psání novinek na doupěti absolutně nevyhovuje. Hlavně, když je autorem Rosťa, jelikož ten používá jednu šablonu, kde změní pár hlavních detailů. Už na to mám alergii, fakt se to nedá číst...
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkivian 6. 6. 2008 17:46

davee píše:My tu resime zavazne otazky.


Nechtej me rozesmat :-D
Malkivian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 6. 6. 2008 17:50

To je prave muj cil :wink:
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkivian 6. 6. 2008 17:50

HAck_SG píše:To bude tím, že novinky na doupěti nikdo nečte. Nevím jak vám, ale mě styl psání novinek na doupěti absolutně nevyhovuje. Hlavně, když je autorem Rosťa, jelikož ten používá jednu šablonu, kde změní pár hlavních detailů. Už na to mám alergii, fakt se to nedá číst...


Jo, to je pravda. Na druhou stranu, kdyz mesicne napise desitky novinek, tak tezko bude kazda jedinecna. A velky clanky ma fajn..
Malkivian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 6. 6. 2008 17:58

Tak to je jasné, ale trocha invence by nezaškodila, vím co to je psát spoustu novinek a po nějáké té době se opakování vyhnout nedá, ale aspoň to tak nebije do očí...
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 6. 2008 18:04

Na soucasnou herni produkci se da stejne akorat tak nadavat a k tomu nam staci tohle forum, na to nepotrebujem novinky :D :D
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 6. 6. 2008 18:13

novinky beztak tiez riesime na fore. tak ako setko ostatne :D inak na pocitanie chodim na hrej.cz, na blogy - megabite, last jedi, mickthemage, newton, tatooine, pipboy, kurtulakriplu (zatial len skumam, pre mna novinka :-)) ), blogy par ludi z doupete, sem tam sector, level, tiscali, bonusweb (posledne 2 velmi vynimocne). a to aj staci, cez odkazy a linky sa beztak dohrabem este dalej :-D . samozrejme ale stale trvam na tom, ze ma hry vobec nezaujimaju :D btw. dnesna herna produkcia je dobra! :nenapadne . pre uplnost snad este dodam, ze aj tak sa o hrach najviac dozviem tu na fore, a takpovediac z prvej ruky, a nie z vymyslov niektorych píp recenzentov
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkivian 6. 6. 2008 21:06

Thowt1 píše:pre uplnost snad este dodam, ze aj tak sa o hrach najviac dozviem tu na fore, a takpovediac z prvej ruky, a nie z vymyslov niektorych píp recenzentov


Docela by me zajimalo, ktery recenzenty mas na mysli.. ;-)
Malkivian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 6. 6. 2008 21:11

akokolvek ho mam rad, asik najviac na Dobrovskeho. pretoze mam pocit, ze do recenzii pise veci, o ktorych sam nie je presvedceny. jednoducho mu daju prachy a on napise cokolvek ;-) kedysi to bol ale moj najoblubenejsi recenzent, v level TV je super, i v hpode i blog ma skvely. ale uz mu tak nezerem tie prupovidky v recenziach :pozor . v poslednej dobe beztak necitam recenzie a neriadim sa nimi uz tak, ako kedysi.
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 6. 2008 21:13

kdepak Dobrovsky, to je jina liga, co bych za to dal ja aby me nekdo platil extra :D (joke)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků