Nový herní PDF časopis Gamer247CZ

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod BlacksheepTNT 26. 11. 2021 16:10

Zdravím, rád bych se s Vámi podělil o svůj nový projekt. Vždycky jsem se rád vracel ke starým herním časopisům a listoval si jimi, prohlížel si obrázky a vzpomínal, jak jsem tu či onu hru měl rád. A jelikož mi to nedá a musím stále něco psát, rozhodl jsem se vytvořit vlastní časopis, tak trochu v retro stylu. Časopis se věnuje starým i novým hrám, ale nejdete v něm i několik filmů a seriálů. Je to vlastně takový průlet herní historií, od nových her až k těm nejstarším, a byl bych rád, kdyby takové bylo každé číslo. Chtěl jsem vytvořit něco trochu jiného, u čeho zavzpomínáte, případně tu objevíte nějakou klasiku, kterou jste třeba minuli. Pokud to nebude vadit připojuji odkaz ke stažení - časopis je zdarma a bez reklam, prostě pro všechny hráče, co mají rádi i retro. Budu rád, pokud mi napíšete, jak se Vám líbí. Případně co by se Vám líbilo. https://gamer247.cz/pdf-casopis/gamer247cz-001/
BlacksheepTNT
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 11. 2021 13:43

Sorry! File not found!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BlacksheepTNT 28. 11. 2021 17:48

Moc děkuju za upozornění. Opravil jsem. Asi nějaký problém s pluginem pro stahování. Už by to mělo fungovat. Musím to průběžně kontrolovat. �
BlacksheepTNT
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 11. 2021 00:48

To muselo dát ale práce. Ať se daří.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BlacksheepTNT 29. 11. 2021 11:35

Děkuji. :)
BlacksheepTNT
First Blood

Odeslat příspěvekod meda2016 3. 12. 2021 18:49

Jj, byly doby, kdy jsem nějaký časopis i odebíral. Pak jsem si raději dělal úsudek sám.
Je to šichta, tohle číslo. Vypadá dobře.
Připomínka k formátu a zalamování - na tabletu 10" to ani zkoušet nebudu.

K obsahu. Letmo jsem zavadil o seriál Firefly a vzpoměl na herečku (je na třech obrázcích) Christinu Hendricks. Později dotočili film Serenity, aby děj ohraničili.
Valerián a město .... je to fakt podívaná, nevěřil jsem svým očím. To je odsudek i obdiv, že? Na ty dva kluky v hlavních rolích naopak klidně zapomenu.

Pro příště budu zvědavý, jak se vypořádáte s rekvizitami seriálů Nadace a Mandalorian.
Z her už mne zajímá jen jejich prostředí.
meda2016
First Blood

Odeslat příspěvekod Cyperpunk2077 12. 12. 2021 19:52

Nádherná práce! Trochu mi to připomělu obdobu diskamgazínů jako Bazooka, Galaxie, Raketomet atp.
Hlavně se mi líbí i to grafické splynutí a ten kdo tohle dělal tak opravdu si dával záležet. Možná by stálo za úvahu oslovit někoho kdo by to normálně vytisknul. Hlavně žádná reklama :-)

Nemam tomu, co vytknout. Články jsem projel v rychlosti, ale časopis se mi líbí. V roce 2002 - 2003 jsem byl šéfredaktor diskmagu na LEVEL CD(Dizzi) . Konkrétně v rubrice od čtenářů.

Bylo by fajn kdyby to vycházelo pravidelně a myslím, že pokud bys zaslal na úkázku někomu z LEVEL nebo SCORE tak by mohli umíztit zdarma na DVD, ale za těch cca. 20 let se toho hodně změnilo je dost možné, že to již bude zpoplatněné.

Jinak časopis chválím a dnes už nikdo prakticky nedělá PDF časopisy zdarma. Je to úžasné a dobrá práce!!!
Good Morning America
Cyperpunk2077
First Blood
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků