RED DWARF/ČERVENÝ TRPASLÍK

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 19. 7. 2005 08:57

Tak to je v pr...i.Jak to má člověk jednou zažité s dabingem (myslím,že je udělaný naprosto dokonale),tak to není ono.
Doufám,že to ČT bude dávat po Panu ministru.Když se teď tak vrací ke starým UK sitkomům.Dwarvem by mi udělali móóóóc velkou radost.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janka.Janka 19. 7. 2005 09:12

ted jsem cetla, ze by to melo vyjit na DVD uz 24.srpna 1.serie a pak navazuji dalsi. samozdrejme, ze s ceskym dabingem.
a jinka se ma zacit vysilat od rijna, nobe tak nejak, po jiste, pane ministre a jiste, pane premiere.
Janka.Janka
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 7. 2005 10:00

No tak to jsou dvě naprosto sqelé zprávy!!!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janka.Janka 20. 7. 2005 08:44

No ja uz se tesim jak mala holka a snad to budu mit i nejak driv, pac kamos neco tocil o tom, ze to bude mit uz ted nejak a ze nazhavime vypalovacky
Janka.Janka
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 7. 2005 08:46

Pak dej určitě vědět,v jaké je to kvalitě a kolik dílů je na jednom.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janka.Janka 20. 7. 2005 08:49

no na jednom by melo byt 6 epizod. doufam, ze to bude v ganz normalni kvalite.
Janka.Janka
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 7. 2005 08:52

Tak to je v poho.Už jsem se bál,že jich tam bude míň.Kdysi to vycházelo i jako cdvideo.Vždycky po 2 cedlech po 4 epizodách,ale to taky moc nešlo sehnat.A bylo to jen anglicky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janka.Janka 21. 7. 2005 11:42

v te anglictine to ma tu chybu, ze i kdyz clovek rozumi tak nektere ty vtipy nepochopi, pac proste nemuze. prekladatele spoustu veci prevadeji na nase vtipy a pak je to teprv k necemu.
Janka.Janka
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 7. 2005 12:28

No to je jasné,frazeologismy a podobně se musí přeložit na naše.Když to člověk vezme doslovně,tak to nikdy nejde pochopit.Navíc jsme zvyklí na ten náš dabing a bez něj to prostě není ono.Nevím kdo mluvil Listera,ale pokaždé,když tenhle hlas slyším dabovat někoho jiného,tak vidím Listera a né toho českého herce.U Rimera taky :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 7. 2005 12:30

Pokud nekdo nepotrebuje nutne DVD kvalitu tak to mam komplet cele na DVD ale v DivX grable s CT2 v 352x288 a 25fps. Je to velmi slusna kvalita (asi jako VHS).. Vzdycky si to davam pred spanim :-)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 7. 2005 12:32

Takhle to mám taky.Jen s tím rozdílem,že je to na 4 CD :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 7. 2005 12:36

jj, to by odpovidalo. To DVD neni uplne plne, myslel jsem ze to nemuzete nikde sehnat s CZ zvukem a nemuzete dospat az to bude na CT.. :-)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 7. 2005 12:50

Spíš jde o tu DVD kvalitu obrazu a jestli si pohráli i se zvukem a je tam 5.1,tak to bude pajáda :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 7. 2005 13:02

No snad neveris ze by nekdo remastroval CZ zvuk do 5.1 u 52 dilneho serialu.. To opravdu asi ne. Jinak konkretne u tohoto serialu mi ta kvalita nevadi, jde hlavne o humor.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 7. 2005 05:37

No,je to trochu utopie,ale já bych to určitě ocenil a nešetřil díky na stranu producentů atd... :D
A humor je tady neprosto originální.Pro manželku je slovo sci-fi a všechno s tím spojené,tabu,pak viděla jeden díl a už to dokoukala až do konce seriálu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků