RED DWARF/ČERVENÝ TRPASLÍK

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 1. 8. 2005 12:28

ocelot69 píše:Když jednoduše, tak jak ? /quote]


Stačí stáhnout Strong DC++ něco nasdílet a připojit se na pár českých hubů jako třeba dc.bestofallhub.com , proshare-hub.net a amigohub.yes-ip.com
Tam dej vyhledat něco jako červený trpaslík, nebo red dwarf a hledej soubory 233MB/díl. To jsou až po 36. díl dvd ripy s cz dabingem. Další díly jsou už jen ten slušné tv ripy okolo 160MB/díl.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 1. 8. 2005 13:41

Složitý. NET mám jen v práci a jsme napojený přes město, a náš správce sítě nám neumožní cokoliv sdílet. Kazza apod. programy mi prostě nefungujou....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 1. 8. 2005 14:31

tak v tom případě ještě existovalo FTP ze kterého se daly ty dvd ripy stáhnout. Bohužel už nevím jeho adresu a ani jestli ještě funguje. Zkus google.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 1. 8. 2005 14:48

RE: Ocelot - Pokud chces poslu ti DVD za postovne. Dej mi tady vedet.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod itchyk86 1. 8. 2005 17:03

tady pridam jednu k lepsimu:
KOCOUR a LISTER leží na postelích v zatemnělém pokoji sledujíc televizi.
LISTER: Kocoure?
KOCOUR: Hmm?
LISTER: Viděl si někdy Flinstounovi?
KOCOUR: Jasně!
LISTER: Taky tě Wilma přitahuje?
KOCOUR: Wilma Flinstounová?
LISTER: Možná jsme už moc dlouho v hlubokym vesmíru, ale ta její figura mě pokaždý tak rajcuje. Jsem ujetej?
KOCOUR: Klidně bych se vsadil s kýmkoli, že Wilma Flinstounová je nejrajcovnější kost, jaká kdy žila.
LISTER: To jsem rád. Já myslel, že mi měkne mozek.
KOCOUR: Je úžasná!
LISTER: Co si myslíš o Betty?
KOCOUR: Betty Rubbleová? (Pauza) No, s Betty bych taky šel, .............ale myslel bych na Wilmu.
LISTER: To je pakárna. Proč se bavíme o tom, že bysme se vyspali s Wilmou?
KOCOUR: Máš pravdu, hráblo nám. Tohle je zvrácená konverzace.

................

LISTER: Nikdy Freda neopustí a my to víme.
KOCOUR třese souhlasně hlavou.
itchyk86
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 1. 8. 2005 18:55

Ok, chceš flame s hláškama z trpaslíka, máš ho mít. :)

Rimmer: Vražda druhého stupně? Tisíc lidí? To bych si pamatoval.
Počítač: Vaše vědomá nedbalost při opravě tepelného štítu způsobila smrt celé posádky jupiterské důlní společnosti Červeného trpaslíka.
Rimmer: Jo tohle.

-------------------------------------------

Binks: Binks Osvícení. Objevili jsme opuštěnou loď. Potvrzuji původní předpoklad - není tu vůbec nic cenného a zajímavého. Jde o starý typ loď Země druhé třídy, přesně řečeno model, který byl stažen kvůli hrubým technickým závadám. Trojčlenná posádka. Android série 4000, téměř na vyhození, navydrží dýl než tři roky. Nehodí se už ani do šrotu. A, felis sapiens. Vyvinul se z kočky domácí, má polovinu její inteligence. Není přínosem pro budoucí studium tohoto druhu. Copak je to tady? Lidská bytost nebo něco jí velmi, velmi podobné. Kalendářní věk tak pětadvacet, biologický věk čtyřicet sedm. Trpí nadváhou a je zbytečně ošklivý. Jinak bych ho doporučil do muzea. Kromě toho nemá žádnou hodnotu.

Lister: Lister Červenému trpaslíku. Máme mezi sebou příšerný hovado. Mozek v anální oblasti. Brada chybí, zřejmě nevyvinutá. Genitálie malé a neškodné - namají žádnou hodnotu.

Binks: Binks Osvícení. Známky primitivního humoru - ten člověk ví něco o ironii, satiře a imitaci. Možná, že s trochou péče by zvládl i jednoduché úkoly.

Lister: Lister Červenému trpaslíku. Viditelné známky potřeby dostat přes držku. Nechápe ani jednoduché výhrůžky. Po pořádné mlátičce by možná zítra mohl srkat oběd slánkou.

Binks: Binks Osvícení. Ta lidská bytost trpí iluzí, že je možné použít fyzické násilí proti hologramu.

Lister: Lister Červenému trpaslíku. Ten vetřelec nemá ani páru, že se na naší lodi nachází trýznivý holobič, a pokud nechce mít to svý fujtajblový pozadí na maděru, ať kouká do dvou sekund zmizet.
Binks: Binks Osvícení. Průzkumná mise dokončena. Transfér. Urychleně. Osvícení rychle prosím!
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 8. 2005 05:31

Ještě se vrátím k tomu,kdo sleduje Red Dwarfa.Když bylo synovci asi 5,tak s dědou sledoval každý díl a strašně se u toho smál,ikdyž tomu moc nerozuměl a teď se mu to vůbec nelíbí(má 11).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 8. 2005 05:32

Jinak trpaslíkovských hlášek není nikdy dost :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 11. 2005 16:07

Ertefol píše:nejenom na první :mrgreen: Já to teď medávno viděl asi do půlky.... A mám nutkání dívat se dál :D!/quote]

Já si v pátek pořídil první tři DVD a už jsem v půlce.Je to.....dokonalé!! :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 30. 11. 2005 20:10

Koukněte se na tohle.Docela úlet. Red-Dwarf-Generator
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 10. 12. 2005 23:36

jezek píše:Koukněte se na tohle.Docela úlet. .url=http://www.slunecnice.cz/product/Red-Dwarf-Generator/]Red-Dwarf-Generator[/url]


Hh, docela dobrý, teď se podle toho koukám na "Zkouška kanálem" :) :) :)
Kód: Vybrat vše
http://www.cervenytrpaslik.cz/folie.html
taky docela blbůstka, relaxační fólie ;)
Jinak červený trpaslík jednoznačně rulez...
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 12. 2005 15:05

Relaxační fólie je naprosto dokonalý vynález.A vůbec celý tenhle díl :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 12. 2005 17:35

A další blbina ohledně Červeného trpaslíka.
test
Tak kolik máte bodů?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 12. 2005 17:47

29 bodů bez jakékoliv nápovědy :)
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 12. 2005 17:53

Seš lepší o 5 bodů :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků