Spoty z knihy: Hledáme herce

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Matiseli 4. 9. 2016 10:38

Zdravím, jsme amatérští filmaři ze Severních Čech (Lomnice nad Popelkou). Máme za sebou několik menších projektů (krátké filmy) a dvouletou praxi na YouTube (vlogy, krátké filmy, challenges). Na našem novém kanálu máte ukázku z expedice Tisícovka: https://www.youtube.com/watch?v=N3a6DObrHnY. Navštěvujeme SŠ - VŠ (16 - 21 let).

Nyní točíme krátké němé spoty z psychologického románu, kde hlavním motivem je vyjádřit vše neverbálně. Materiál bude sloužit jako propagace k vydání knihy (podzim 2017). Sháníme následující herce:
1. Muž silnější postavy, min. 30 let, krátké vlasy, může být i svalnatý. Vystupuje jako záporná postava despotického otce.
2. Muž silnější postavy, min. 55 let. Vystupuje jako záporná postava farmáře.
3. Žena min. 30 let, vlasy zrzavé. Je to manželka a pravá ruka herce 1. (despota).
4. Žena min. 55 let silnější postavy. Vystupuje jako záporná postava farmářky.

Místo natáčení bude v Lomnici nad Popelkou. Pokud máte zájem, napište na drahonovskypavel@gmail.com a podám vám více informací.  :)
Matiseli
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 9. 2016 10:58

Jedničku a dvojku dá jeden herec, PC! Svaly sice nic moc, ale záporná postava farmáře mu půjde luxusně. Vlastně jakákoli záporná :D

Kolik za to dostane? Aby tu pak nefrajeřil s novým Jaguárem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků