Jak úspěšně zprovoznit wifi na NDS?

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tenebrae 12. 6. 2007 07:01

Omlouvám se,že to dávám sem ale nechtěl sem zakládat nové téma.
Jsem naprostý nováček co se týče NDS a wi-fi připojení.
Mám tento modem od O2 ZyXEL P660HW (4 x Ethernet + WiFi)

ADSL 2+ modem / router je vybaven 4 ethernetovými porty a bezdrátovým rozhraním WiFi (802.11g). Dva porty jsou připraveny pro službu O2 Internet ADSL, jeden port pro O2 TV a jeden port pro případné využití služeb na bázi VoIP. Navíc je možné využívat WiFi rozhraní pro bezdrátový přenos dat.


Jen tak na zkoušku jsem včera zkoušel jestli můj Mario Kart nejde přes wi-fi ale samozřejmě nic nešlo. Nevíte jestli na tomto modemu se to wi-fi připojení musí nějak aktivovat nebo jak? Dík za info...
Tenebrae
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tenebrae 12. 6. 2007 09:39

:D Už mi to fachááá!!!
Tenebrae
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 6. 2007 19:18

Trochu jsem to přejmenoval...tady se prostě ptejte na dotazy ohledně wifi připojení na NDS
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plazmas 15. 8. 2007 18:01

Vytvořil jsem takový návod: http://www.ilhome.ic.cz/ (sekce Nintendo DS - Tvorba wifi sítě pro NDS. ASUS WL-167G)
Omluvte mou gramatiku.

Mám Nintendo DS
PSP Slim
SII
plazmas
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 15. 8. 2007 22:11

Pěkný.. myslim, že tohle hodně lidem pomuže
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhumburak 15. 8. 2007 22:13

akorát asi neni pro každýho vhodný mít vypnutou ochranu.... v paneláku se pak kdokoliv napojí na net toho kdo si to podle toho návodu spustí, tak pozor na to
a poslední obrázek ti nejde zvětšit, jinak super
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod plazmas 16. 8. 2007 07:55

rhumburak píše:akorát asi neni pro každýho vhodný mít vypnutou ochranu.... v paneláku se pak kdokoliv napojí na net toho kdo si to podle toho návodu spustí, tak pozor na to
a poslední obrázek ti nejde zvětšit, jinak super,/quote]


Ale proto je tam nastavená ta MAC adresa tvýho Dska.

Jo, a stránky se pořád vyvýjej. Plánuji umisťovat podobné návody pravidelně.
Omluvte mou gramatiku.

Mám Nintendo DS
PSP Slim
SII
plazmas
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhumburak 16. 8. 2007 09:25

já právě že sem tam nikde nečetl že by se zapínalo filtrování mac adres, a ono to je jenom vidět na tom poslednim obrázku, kterej předtim nešel tak sem jenom chtěl upozornit :wink:
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tankista9 28. 11. 2007 17:00

Ahoj Plszmas, loupil jsem to samé wifi že to zprovozním podle tvého návodu. Nejde mi udělat most a když ho udělám vypne mi to net a DS stejně nejede. prosím o radu psal jsem ti i SZ.
PS3

Nic neni dokonalé...
Tankista9
Rampage

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 28. 11. 2007 17:29

Když jsem tuto diskuzi viděl poprvé, řekl jsem si, že tohle nemám čas zkoumat, a na připojování k WiFi jsem se proto vykašlal. Neměl jsem ale jednou co dělat, tak to zkouším na DS zapnout. Vyplním ID přístupového bodu, nastavím WEP ochranu, připojím se ... a jede to. Nic přitom na routeru nefiltruji a nenastavuji.

Akorát se vždycky připojím až na druhý pokus. Poprvé DS zahlásí, že se to nepodařilo, napodruhé to je už jistota.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhumburak 29. 11. 2007 10:53

Marek L. píše:Když jsem tuto diskuzi viděl poprvé, řekl jsem si, že tohle nemám čas zkoumat, a na připojování k WiFi jsem se proto vykašlal. Neměl jsem ale jednou co dělat, tak to zkouším na DS zapnout. Vyplním ID přístupového bodu, nastavím WEP ochranu, připojím se ... a jede to. Nic přitom na routeru nefiltruji a nenastavuji.

Akorát se vždycky připojím až na druhý pokus. Poprvé DS zahlásí, že se to nepodařilo, napodruhé to je už jistota.
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kjoep 2. 3. 2008 14:52

Nejde mi připojit se na wifi ( mám router - StraightCore WRT-312 a acces point ovislink) - chvíli se to připojuje pak to ale zhebne a napíše chybu 52200... nevim, co s tim... vůbec to nechápu.... ani nevim, jak se nastavuje něco v routeru.... poraďte mi prosím - dík ( už se o to snažím asi dva měsíce a pořád nic ) :(
Kjoep
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kjoep 16. 3. 2008 20:59

Tak už mi prosím pomožte!!!! :shock: :shock:
Co mám změnit v nastavení, když to píše, že se nelze připojit k serveru ( error 52200).... pomoc! Dík
Kjoep
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 27. 9. 2008 23:10

Zdravím, nechcel som zakladať nový thread, takže tento vytiahnem z mŕtvych... :nenapadne

Chcel by som sa opýtať, že ak si kúpim Nintendo WiFi USB Connector, tak sa jednoducho môžem pripojiť cez DSko na wi-fi? V tejto oblasti (DS a Wi-Fi) som tak trochu mimo...
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod rhumburak 28. 9. 2008 07:08

ano, je to nejjednodušší cesta jak se připojit
Myslím, že ne Time....
rhumburak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků