Klub majitelů a přátel NDS - pokračování

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 5. 2013 21:29

Aha :D V tom případě asi pořídím něco jiného, seznam mám velký.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 5. 2013 22:34

Hm, já to hrával dost i v singlu, hrát na nejvyšší obtížnost je celkem nářez :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 11. 8. 2013 22:20

Na DSko vyslo jeste Turbo: Super Stunt Squad, to je mazec :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 30. 8. 2013 10:07

Moc pekne.. 8-)

PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 9. 2013 15:51

Mnjo, tak jsem se konečně dokopal a koupil jsem si DSi (černé).
Zatím dojmy vcelku pozitivní, drží se to pohodlně, je to lehké a dva displeje jsou místy využívány dost zajímavě. Přesto mě to tak trochu mate, protože jsem zvyklý koukat jen na jeden a když se soustředím na spodní, tak mi dění na horním trochu uniká. Ale to se snad poddá.

Mám k tomu zatím jen jednu hru - Advance Wars: Dark Conflict a hned ze startu bych měl pár věcí. Problém je v tom, že jsem asi dost nemístně rozmlsaný z už letitého PSP, takže mi grafika přijde možná až moc jednoduchá. No, ono to bude způsobené asi i nízkým rozlišením a velikostí displeje, jen si prostě říkám, že se autoři opravdu mohly vyřádit víc, když vím, jak vypadá třeba remake Final Fantasy. I po tolika letech člověk najednou musí prostě ocenit, co Sony se svým PSP dokázalo. Ale budiž, tohle je věc, na které moc nebazíruju.

Další věcí, kterou bych vypíchl je zvuk. Jak říkám, mám zatím jen jednu hru, takže není fér soudit obecně, proto se chci zeptat, jestli ta nízká kvalita zvuku (zní to dost ploše. jakoby se používal 90kpbs birate) je problémem jen oné hry, nebo tak zní na DS všechno, protože Nintendo použilo levný zvukový čip.

Jinak zatím dobrý a prosím o navrhnutí nějakých her, které by se mi mohly líbit. upřednostňuji JRPG, strategie a takové ty náročnější věci. Mária, plošinovky, sporty vynechat prosím.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 30. 9. 2013 16:09

co se týče zvuku tak bych to viděl spíše na problém hry, protože samotný ds dle mě hraje o dost líp psp. Ale už jsem ani jedno delší dobu nedržel v ruce, tak třeba to někdo ještě vyvrátí jako nepravdu
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 30. 9. 2013 16:45

Tedy jinymi slovy shanis poradnej NDS hardcore? :-) V tom pripade -> Lufia: Curse of the Sinistrals, Radiant Historia, Suikoden Tierkreis, Chrono Trigger, Lunar Knights, Golden Sun: Dark Dawn, Shin Megami Tensei: Devil Survivor 1,2. Solatorobo, Infinite Space, FF4, Knights in the Nightmare, Advance Wars: Dual Strike/Dark Conflict, Fire Emblem: Shadow Dragon, "Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors", The World Ends With You, Last Window: The Secret of Cape West a urcite bych pak zkusil i nejaky dil Profesora Laytona ci Ace Attorney.
A na zaver link 8-) (Jap. only)

Je toho samozrejme vice viz. nekolik dilu Etrian Odyssey ci Dragon Quest, dva dily Blue Dragona, Kingdom Hearts atd., ale tyhle hry, ac jsem je vsechny nedohral jsou pro me vazne dobre a originalni, popripade patri mezi neodmyslitelnou NDS klasiku.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 9. 2013 16:59

Gut :)
Píšu si a kouknu co mají v místních bazarech. Všechno asi sehnat nepůjde, ale třeba ten Chrono Trigger bych chtěl určitě (hrál jsem craclou PSX verzi ještě na PSP). Předpokládám správně, že v drtivě většině jde o turn-base bojové systémy že? Pokud ano, hned jsem spokojenější.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 9. 2013 22:33

Jo, to co radil sega jsou většinou tahovky, akorát 999 je adventura, předchůdce Zero Escape pro Vitu/3DS. Ale že jsem tak smělej.. nebylo lepší koupit rovnou 3DS? V bazaru jde dneska sehnat hodně levně.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 1. 10. 2013 12:44

tiez by som isiel do 3DS...sam nevlastnim ziadne DSko, svojho casu som mal DS lite, a dnes nejak necitim potrebu kupovat DSko, kedze vsetko spustim na 3DS
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 10. 2013 13:48

Ono je hlavne 3DS pomerne lacine, sam se divim, ze Nintendo v lete snizovalo na 3490Kc ofiko. Kdysi, kdyz stavalo 3DS 6990 korun a neprodavalo se, sleva na 4690Kc (nebo kolik to bylo) byla na miste, ale ted uz prave nejaky ten rok frci.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 10. 2013 14:15

3DS stojí 2,5x víc, než DS (40 - 50 liber vs. 110 - 130). Radši jsem to investoval do her (už mám objednaný Chrono Trigger a Infinite Space). Koupím si ho až zas časem. Není kam spěchat. Kromě toho já ty konzole stejně sbírám.

Koukal jsem do Nintendo Store. Ani Jedno Demíčko.................
nebo jsem něco minul?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 10. 2013 15:14

DSi eShop ma jen DSiWare hry bez dem:-) Ani Virtual Consoli tam nenajdes, tu ma jen Wii, 3DS a nove Wii U. Tohle vazne neni silna stranka Nintenda. NDS a NDS Lite eShop pak ani nemaji.

To tam mate zajimave ceny, v CR je 3DS jen o tisicovku drazsi nez DSi. 2DS pak pujde sehnat lehce pres 3K.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 10. 2013 15:56

No prostě jsem prošel asi pět bazarů a tři normální obchody a 3DS jsem nikde neviděl pod sto liber. Nevadí.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muftu 1. 10. 2013 15:59

tak uz je to samozrejme jedno, ale na slovensku zozenies 3DS takmer nove v bazari uz od cca 70€, dokonca sa obcas v Tescu (ak mate Tesco po ruke, chodte sa tam pozriet na slovensku maju uplne strelene nizke ceny na nintendo hry a konzoly) za 89€ nove. A hry tam predavali tusim po 10€ (dufam ze nekecam s tou cenou, kazdopadne vyrazne lacnejsie ako kdekolvek inde)
X360, Xbox, PS3, PS 2, Wii U, Wii, GC, N64, SNES, Sega DC, Sega MD, 3DS XL, 3DS, GBC, GBA SP, GB Micro, GB, PSV, PSP
muftu
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků