Maličkost do kapsy

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Heady 20. 8. 2005 01:40

dr.miša: ty co chces dokazat tym odpovedanim na svoje thready ??? co najvyssi pocet prispevkov ???
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 20. 8. 2005 09:33

Dark_one píše:Vcera mi prislo PSPcko a ***** musim rict, to je ale stroj.
SMRT NINTENDU, AT ZIJE SONY! :-)
Njn, asi ne, ja taky vyrostl na GB, a Nintendu vubec...ovsem ten display co ma PSP...no uznejte sami, ze je kurevsky rajcovni!


No a co? NDS Má zase DVA dipleje a taky je to kurewsky rajcovní na něm hrát. Psp má jen dobrou grafiku (možná) a o něco větší displej.Ale co stím jako? Myslíš si že si lepší?Nebo co?
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 20. 8. 2005 10:39

Určitě je výkonější a umí spoustu věcí navíc. Bohužel zatim nemá žádný KILLERAPPS (kromě MGS:ACID, LUMINES a DEATH.jr). Ale v hry na NDS jsou jedny z nejprodávanějších vůbec (alespoň v japonsku).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 20. 8. 2005 11:49

Spoustu věcí na víc???Např.???Doufám že v Evropě PSP propadne...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 8. 2005 12:07

Jenže ty spousta věcí navíc nevyužiješ...Na MP3 mám MP3 přehrávač...filmy no na to je ta obrazovka PSP dost malá a ty ceny filmu 999 to bych si nikdy nekoupil a hry jsou vesměs stejné jako na PS2...s handheldem se prostě chceš zabavit a to Nintendo umí nejlépe...akorát mě docela zarazila recenze MGS:ACID na bonusweb...dostala hodně vyskoé hodnocení a velkou chválu...to jsem si nemyslel že by to mohlo být tak dobré když je to vlastně tahovka
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spage 20. 8. 2005 12:38

ja sem se rozhodoval mezi psp a ds. nakonec zvitezilo psp, tedy az 1.zari zvitezi. je to stylovejsi, vykonejsi, hraje se na tom fakt super. a co se tyce filmu, ty si muzes hodit na memorystick. nintendo mam rad, ale na sony zdaleka nema
spage
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 8. 2005 12:44

Tak to jsem si myslel taky dokud jsem si nekoupil NDS...ta hratelnost tě dostane...víš když se potřebuješ zabavit na dlouhé cestě tak k tomu nepotřebuješ skvělou grafiku ale jen se pobavit...na super grafiku mám doma komp a GC...sice jsem PSP nedržel v ruce a neříkám že není dobrý ale hodně lidí je jim nějak zklamáno...však se podívej kolik lidí tady nabízí PSP...hmm a co ta prodejnost...v tom se PSP s NDS nemůže ani rovnat
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spage 20. 8. 2005 13:24

ja jsem si nds zkousel, konkretne metroid a nejakyho waria myslim, rikal jsem si, ze je to uzasny, dokud jsem si nevyzkousel psp. nemyslim si, ze by hodne lidi psp prodavalo, narazil jsem jenom na par inzeratu, mozna 2. jedina nevyhoda psp spociva v tom, ze je drazsi. je to holt vec nazoru. koukni na tenhle link http://reviews.cnet.com/Sony_PSP/4535-6 ... ml?tag=txt je tam 1. v zebricku must-have gadgets nebo tak nejak se to jmenuje
spage
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spage 20. 8. 2005 13:28

"souboj" mezi psp a ds podle me nejlip vystihuje souboj her pro ne. gta na psp a nintendogs na ds. a jeste k tem zebrickum prodejnosti, to je z japonska, a japonci sou trochu sahli, o cemz svedci treba oblibenst karaoke, ze...
I'm gonna fight 'em all
A nation army couldn't hold me back
They're gonna rip it off
Taking their time right behind my back
spage
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spage 20. 8. 2005 14:43

jeste existuje jedna dobra hracka, ale na tu je bohuzel malo her, tady je link, ale asi ji vsichni stejne znate, http://www.tapwave.com/
spage
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 8. 2005 21:01

Jako všechno pěkné a zajímavé...ta grafika mě taky hodně láká ale prostě jsem nějak srostl s NDSkem...ten dotykový displej dělá své a také ta baterie která vydrží o hodně déle a také to že je to uzaviratelné a displeje se ti nepoškrábou a neupalcujou jako u psp
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 20. 8. 2005 22:18

Přesně tak...Peter S. Kenedy je můj člověk...Newím co má spage proti japoncům, ale řekl bych že to je další z řady lidí co moc mluví, ale ví howno...NDS má taky skvělou grafiku jen ji využívá málo her, ale na grafice MĚ vůbec nezáleží.Mě záleží na hratelnosti, o čem ta hra je atd.A určitě si neřeknu:"hmm tak to má blbou grafiku to nechci". Nejsem spage. spage je sračka. spage blbě kecá. spage není NIC. Ať si spage dává bacha na Nintendo KT.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 21. 8. 2005 00:07

no kazdy ma pravo na svuj nazor. tohle bylo od tebe docela drsne...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 21. 8. 2005 00:28

No co už...dělám co musím...:)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 21. 8. 2005 08:55

nemel bys mu takhle nadavat...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků