PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 2. 2012 14:58

Jj to jsem take cetl, nepotesi to.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 2. 2012 15:32

Nebo s těmi účty to taky není moc vychytané, počítal jsem s tím, že to bude aspon jak na PSP, když už ne jak na PS3. Jenže to jsem se mýlil, kámoš si tu na pracovní Vitu nahodil svůj účet, dnes jsem si tam chtěl vyzkoušet dát já svůj, jenže ouha, musel jsem naformatovat celou vitu, protože ona se dá spojit jen s jedním účtem a nejde lehce smazat jak na PSP a přihlásit se pod jiným....Nebo další věc, stahování na pozadí, ano, jde stahovat ve sleep režimu, ale musíte počkat, až ten sleep režim aktivuje sama konzole, když ho aktivujete vy, stahování se zapauzuje.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 27. 2. 2012 15:39

Poradi nekdo jak je to s tema hrama? Diky
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 2. 2012 16:48

Tak to se ale vedelo uz mesice, bylo to i nejdiskutovanejsi negativum Vity, puvodne mela/mohla mit alespon kazda pam. karta svuj profil, ale pak to zarizli uplne. Pokud chces pouzit jiny, musis Vitu zformatovat do tovarniho nastaveni, proste je delana pro jednoho uzivatele bez vyjimek. Take me to vadi.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 27. 2. 2012 17:06

Tohle mi nevadí. Vita je MOJE a nikomu jinému do ní nic není.
To stahování na pozadí je zvláštní věc, no...
A Store není ideální. Hlavně ta peněženka teda.

orgasmic: Dnes byla nějaká "maintenance", zkus to později..
Naposledy upravil beat dne 27. 2. 2012 17:57, celkově upraveno 1
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 2. 2012 17:33

Jeden uživatel je v pohodě. Komu to vadí, tak má dost neobvyklé požadavky. Když si dám kartu se svým profilem k někomu jinému, tak to nefunguje?

To stahování je také dobré. Jak chceš rozlišit stav, kdy chceš uspat a kdy stahovat dál? Když to necháš někde ležet, tak se po minutě vypne displej a stahuje se dál. Takhle máš šanci stahování ukončit hned, když máš zájem. Časem dají určitě možnost volby, ale není to teď přímo špatné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 2. 2012 17:37

Ne neni to v pohode a samozrejme nefunguje, uz jsem to i psal :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 27. 2. 2012 17:43

Nevím no, jestli to je nějak účelné, nebo vlastně, co tím chtěli dokázat.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 2. 2012 17:45

Tak pak je to méně dobré. Pro mě v tom stále není problém, ale u větších rodin musejí všechny děti sbírat trofeje na jeden účet. To nevadí, ne? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 2. 2012 17:47

No a můj případ je uplně nejhorší, když mám kus, co máme ukazovat na prodejně, připojil jsem se se svým účtem kvůli trofejím a hrám, ale když na tom hraje ještě můj kolega z prace nebo to někomu ukazujeme tak je to na prd.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 2. 2012 17:52

To pak jo, ale to nebude asi úplně běžná situace :D Už ale chápu tvé rozhořčení.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 27. 2. 2012 17:53

Dobrý účel: "kupte si každý svoje" :D

tdjohn: Proč by to neměla být běžná situace? Kdybych si koupil Vitu, tak ji sdílím s bratrem. Proč bychom kupovali dvě konzole.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 2. 2012 18:03

Ne každý je prodejce HW a ne každý prodejce HW ho bude ukazovat zákazníkům. Nemusíte si kupovat dvě, ale budete mít stejný účet. Proč ne, vaše věc :D Sony by to samozřejmě mohla udělat i jinak, ale u ní je zákazník až někde na posledním místě. To jsi se už mohl všimnout.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 27. 2. 2012 18:05

Mobily, holky a holicí strojky nesdílím. Stejně tak herní konzole. Je to moje...

PSK: Co takhle si udělat "firemní účet"? :-P
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 2. 2012 18:07

Tam nebude mít ty hry. Není to jednoduchá situace.

-- 27. 2. 2012 18:08 --

Pochopil jsem to tak, že už má něco nakoupeno na store a to ukazuje. Krabicové věci rozbalovat nebude a svoje tam také asi dávat nebude.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků