od Link.z.Hyrule 15. 1. 2008 11:52
Heavenly Sword mohla být hra, která pokoří God of War, bohužel se tak nestalo. Ze hry, která aspirovala na 90+% je hezká 70%. Proč? Délka hry (ne, každá hra není krátká - Super Mario Galaxy 20+ hodin, Metroid Prime 3 20+ hodin, Resident Evil 4 15+ hodin, Resistance 12+ , Ratchet Future taktéž atd.).
Herní doba kolem 8-mi hodin je u mě ostuda, dále jsou v HS přítomné různé problémky s enginem (trhání, synchronizace atd.), občas zazlobí kamera, příběh také není kdovíjak propracovaný, ale jde to. Je to hlavně vizuální spektákl, kterému chybí hloubka. Na pobavení stačí, ale slibovaná herní extáze se nekoná. Lair je na tom však mnohem hůř. Na ovládání se zvyknout kupovdivu dá, ale hra samotná je poděs - naprosto o ničem.
Ovšem to je jen můj názor - Dohrál jsem Heavenly Sword i Lair - na obé už nesáhnu. To k Resistance a k Ratchetovi se milerád vrátím.
PS3, Nintendo Wii + DSLite