X360 Club

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 25. 1. 2011 13:14

MP demo je venku, nej X360 grafika vubec? :-)



Tady jeste lepsi: http://www.youtube.com/watch?v=sE9aiL8_Ni4
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 2. 2011 13:35

Nejraritnejsi pecka ze Segy Saturn miri na XBLA (2011) Vydavatel: Microsoft Game Studios, tedy exkluzivne. Radiant Silvergun (predchudce Ikarugy)



http://www.gamespot.com/search.html?qs= ... clk=search

V tomhle MS vazne vali, nejedna se o prvni takovy pocin..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gaessaekki 11. 2. 2011 15:08

Mal by som otazku na xboxovych spoluhracou, v poslednej dobe som so vsimol ze vsetky hry sa mi sekaju/laguju/tearuju neviem ako by som to nazval ale proste nejdu plynulo. Neviem ci to nieje tym ze mi starne masinka, novou braviou alebo sensitivnym zrakom. Naozaj Ma to zacina iritovat strasne to kazi dojem z hrania. Mam staru 20gb verziu s hdmi portom a usi trhajucou mechanikou.
gaessaekki
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 13. 2. 2011 12:42

gaessaekki: To je divne, mam take celkem veterana, ale pokud jsou nejake takove problemy, tak je to izolovano na konkretni sceny konkretnich her.
Asi takova klasicka rada je vycistit cache, ale moc si neumim predstavit, ze by to nejak zvlast pomohlo. Zkusil bych chvili hrat hry z HDD, jestli neni problem ve streamovani dat z DVD, nebo mozna snizit rozliseni na 720p, jestli se treba neco zmeni? telefonat na podporu by mohl take vnest do veci urcite svetlo
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 14. 2. 2011 19:51

http://www.engadget.com/2011/02/14/micr ... t-xbox-li/

- beat nejspis napise, ze to Microsoft okopiroval od Sony, ale i tak celkem zajimavy koncept
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 14. 2. 2011 20:02

Tak tohle musím mít...
Bez toho neusnu.

:oboze
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod powerball 22. 2. 2011 14:37

nevite kde tohle ty prodejci berou? to musej sehnat prakticky zadarmo kdyz 6000 bodu prodavaj za 350,- :)) a fejk to neni, uz sem si to asi trikrat koupil :) http://cgi.ebay.com/6000-Microsoft-Poin ... 2561876eb1
seek discomfort
powerball
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 2. 2011 14:43

Microsoft ty body rozdává prodejcům na různý akce. Stačí mít kamaráda na správném místě a dostaneš jich zadarmo, kolik chceš ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 22. 2. 2011 15:13

aha to je dobry :)
seek discomfort
powerball
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 22. 2. 2011 23:25

Nebo si možná koupíš přednabitý nový účet, ovšem naplněný z kradené kreditky. Takhle nějak to fungovalo na PSN.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 2. 2011 10:46

Něco pro Xboxáře s českými účty, máte tam TR:Anniversary zdarma http://marketplace.xbox.com/cs-CZ/Produ ... 02534307ea :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 23. 2. 2011 11:24

Peter S. Kenedy: tak to je parada, TRA je hodne slusny kousek ... minimalne na pomery portu PS2 remake hry ze Saturnu :))

(sam mam TRA krabicovku)
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 2. 2011 12:34

...he?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 23. 2. 2011 20:49

Nejde mi to stáhnout, píše to error 80153016. Ale bylo by hezké kdyby to šlo.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 24. 2. 2011 19:35

PSK: Diky za info :-) Vcera jsem hned stahnul.

Premyslim, ze by mozna nebylo marne zalozit tema s info co se kde sustne zdarma... Aby nam jen tak neco neuniklo :-)) :hm Xlive, tak PSN.

Stahl jsem zdarma i Family Game Night, ale nejak jsem nepochopil smysl. Otevrelo to ajchy, ale vsechny hry tam jsou jen Trialy... Stahnl to take nekdo ? Mam tam jeste neco udelat, abych odemkl plnou ? :nenapadne
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků