Krize herního věku

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod icotech852 27. 2. 2017 16:36

forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 2. 2017 20:45

icotech852 píše:
tdjohn píše:To jo, ale alespoň máme konzole, takže špičkové hraní není problém.

mal som kamosa co na strednej paril C&C Red alerta na PS.Som nechapal ze to niekto hra na gamepade.Ci je to vobec realne a ci je to zly sen :D
já ho na PS dohrál, plus datadisk. Dalo se to. Nesmíš bejt měkkej ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 3. 3. 2017 20:19

td john - hele drzoune, nech si ty blbý narážky.

A GTA 3 a San Andreas nebyly snad na PC ?

Ono konzole nezvládají třeba pravé simulátory. RTS už zmíněny byly Konzole jsou na:
autíčka
bojovky
sporty
plošinovky (kterým se dnes bohové ví proč říká akční adventury)
a to je tak všechno.

Zbytek je na PC, hraje se tam lépe (myš a klávesnice je myš a klávesnice) i toho Metal Geara už tam máš...

Konzole jsou specifické a budgetové řešení. Jenže s tím nový trendem kdy se upgradují (a jeden z důvodů bylo to že konzolisté utíkají na PC) za životnosti stávající platformy - ztrácí smysl. Nemluvě už o nutnosti instalovat hry na disk atd. atd...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 3. 2017 20:38

GTA vyšlo po nějaké době i na PC, ale byl to port, který se na PC moc dobře nehrál.

Myš a klávesnice není na hraní, takže těžko se to může hrát lépe.

Konzole jsou stále to nejlepší pro hráče. PC bude vždy jen smutně koukat, protože nikdo tam hry nekupuje, takže je tam ani nikdo nedělá. Co naděláš...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 3. 3. 2017 23:11

Cože ? Myš a klávesnice nejsou na hraní ? Aha...

A kdo nekupuje na PC hry ? On neexistuje steam ? GoG ? Origin ? Aha ?

Já teda nevím, já hry kupuju stále, sice málokdy novinky (naposledy někdy loni Warhammer: Total War ) ale ve slevě později nebo v nějakém bundlu po nich sáhnu rád. A mezitím si dohraju starší tituly.

Konzole jsem měl a stále je pokládám za jednoúčelové krabice pro budget hraní mainstreamových a specifických konzolových titulů.
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 4. 3. 2017 08:58

Nech ho ať si užije svých 30fps. Já si užiju svých 144Hz.

Na druhou stranu stále lepší PS4 než třeba sračka Nintendo Switch za 9000,- se dvěma tituly v den vydání.
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 6. 3. 2017 13:10

Nintendo Switch je konzole pro Japonce a Nintenďáky. Nintendo je - prostě Nintendo. O mě je známo že Nintendo nemám rád, právě proto že je tak DIVNÉ. Ale tak příznivci anime si u Nintenda příjdou na své.
Ostatní mohou hrát na více západní PS-4, Xbonu a samo - PC !
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 7. 3. 2017 01:14

tdjohne - klavesnice a mys neni na hrani? Tak proc vsechny firmy sveta neumoznuji crossplatform multiplayer pc-konzole a rikaji, ze hraci na PC maj vyhodu v presnejsim a rychlejsim ovladani? + samozrejme i PC ma gamepady a o to jde ta moznost volby, ktera na konzoli normalne neni.

To nemluvim o tom, ze na Steamu coz je jen jedna platforma na PC je vice her, nez kdy vyslo na vsechny konzole dohromady od dob PS1.

V dobach PS2, PS3 melo mit konzoli smysl ale ted? Vsecko se dela na vsecko, kvuli penezum, Uz to pochopil Square Enix kdysi predni vyvojar pro sony.. a stejne tak Microsoft, jenz hry z xone portuje na PC.

Problem konzole je ten, ze ma slabej vykon, rychle zaostava (bez moznosti upgradu..to az ted teda zacli chapat a nabizet PRo a Scorpio.. ale stejne, jestli v 2020 nevyjde ps5.. tak to bude zaostale) a nema takovej vyber her a svobodu.

Vem si treba nove Ghost Recon Wildlands.. uz ta beta vypadala na PS4 priserne oproti PC
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 3. 2017 01:28

Skoro každý, kdo si zkusí gamepad, tak už nechce k prehistorické klávesnici a myši zpátky.

Jde o kvalitu. Teď vyšla Zelda s hodnocením 98 a to naposledy dostalo GTA IV, které bylo také dlouho jen na konzole. Pak vyšel nepovedený port. Ale takovej Wildlands, který ani neznám, to určitě všechno smázne :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 7. 3. 2017 06:46

Tohle už je nemoc :D
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 7. 3. 2017 09:56

Na ty kecy, ze jsou konzole ***** zvysoka s##U :-))
anorexienervozni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod powlcz 7. 3. 2017 10:03

a co teprve Nintendo Switch

konzolový klenot
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Extremez 8. 3. 2017 14:21

Joo Nintendo Switch je samo o sobě, obecně Nintendo kromě předposledních Pokemonů poslední dobou moc nezáří ://.
Extremez
Killing Spree

Odeslat příspěvekod anorexienervozni 8. 3. 2017 15:19

Kdysi bylo ale Nintendo super. Vyrustal jsem na Ninja Gaiden, Batmanovi, Contre, nejakych tech shoot 'em up raketach... 8-) Tohle je konzole pro bohaty deti :-)
anorexienervozni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod powlcz 8. 3. 2017 15:35

Mě to přijde jako případ s Nokií. Ujel jim vlak.
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků