Xbox One

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod HAck_SG 13. 8. 2014 18:32

Koukám, že MS se pořád nepoučil a vráží prachy do zbytečností. A ještě se snaží tvářit, že je to exkluzivní nafurt. Takhle tu neustále se zvětšující ztrátu v prodejích určitě nedoženou.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 14. 8. 2014 11:45

Ten článek na HREJ.CZ je pěkná...jak to napsat slušně...hovadina.

Vydat hru jen pro to, aby vyšla? Ale kdeže. Hry se mají dělat pro hráče. Pokud se hra "neprodává", nebo si na sebe "nevydělá", ať si klidně skončí. Nový TR může být třeba ta úplně nejlepší hra na světě, ale já si jí NIKDY nekoupím. Stejně jako si nekoupím ŽÁDNOU jinou hru od Square. Tohle chování je prostě přes limit a jak vidno, nejde jim o hráče, jde jim jen o prachy. Nezajímá je, kdo si tu hru zahraje. S tímhle přístupem si mohou políbit šos.
Pokud je mi známo, PS4 je v oběhu "skoro" dvakrát tolik než XONE. A oni vypustí hru na platformu, které je polovina oproti konkurenci? A to ještě po tom, co podle VG Chartz :
Tomb Raider - XONE - 0.17M
Tomb Raider - PS4 - 0.46M

Užijte si to, Square. A jestli jim to po tomhle ohlášení někdo na PS4 koupí...
Naposledy upravil beat dne 14. 8. 2014 22:46, celkově upraveno 1
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 8. 2014 12:00

Zase to bude víc lidí než na XONE, vsaď se ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 8. 2014 12:48

beate klid, každá firma dělá svou práci pro peníze, to se neboj ;)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 8. 2014 12:50

Už teď se ukazuje, že Square s touhle exkluzivitou přestřelilo. I kdyby nakonec na hře vydělali (po uplynutí doby hájení), tak za sebou nechali spousty nas*aných hráčů. Microsoft z toho podle mne vyjde +- na nule z hlediska peněz. Jim jde spíše o to, aby měli hry, které jinde lidi nenajdou a tak si přitáhli kupující. Černého Petra si odnese Square.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 14. 8. 2014 13:11

Logan007 píše:Tak to buď hraješ hry nějakou nepříliš legální cestou, případně se Ti konzole přehřívá :)

EDIT:

K tomu TR ještě jeden komentář, pod který bych se klidně podepsal. :) http://www.hrej.cz/komentare/microsoft- ... s=og.likes

Hraju normalne legalni hry, ale kdyz to je hra s kinectem, tak se proste seka, treba frozy ok.

A PC moc nechci, tam jsou sice hry levny, ale furt samy problemy s tim, horsi nez xbox snad na ty problemy :)
evlo
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 8. 2014 13:35

N.Marko: *****ých hráčů jsem viděl spousty, ale většina je *****á jen v diskusích. Pak stejně jdou a koupí si to.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 8. 2014 15:33

SCobra píše:N.Marko: *****ých hráčů jsem viděl spousty, ale většina je *****á jen v diskusích. Pak stejně jdou a koupí si to.

Já ne. Já mám problém se jménem Tomb Raider a s tím jak ta hra vypadá/hraje se.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 15. 8. 2014 17:05

Asi změním předobjednávku třetího zaklínače. Mám sběratelku na PC a běžnou verzi na One. Ale asi to otočím, když jsou tam ty karty navíc. A lidi opět kamenují. :D
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 15. 8. 2014 17:27

Sberatelky jdou mimo me, mne staci steelbook :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 15. 8. 2014 21:23

Já to nechápu, proč se rozčilují (hlavně česká FB stránka). Msoft prostě nechal do sběratelky pro One vyrobit karty a mapu navíc. Neudělal to CDP, ty to jen k tomu přibalí. A lidi už pomalu ruší předobjednávky hry. Marja, dneska je každej potrefenej, přál bych jim žít v době 16ti bitů, kdy hry se stejným názvem byly třeba úplně rozdílné. To by jim asi praskla hlava.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 15. 8. 2014 23:25

Já se lidem nedivím. Jde o princip. Jedna firma chce ovládnout svět a to jen přes peníze. A ještě je to firma, o jejíž výrobek moc lidé nejeví zájem.

Tohle není kapitalismus a už vůbec to nemá nic společného s trhem. Kdyby šlo o tržní prostředí, v popředí by byla jiná platforma než XONE...
Jenže firmám nejde o trh a už vůbec ne o fanoušky. A když někdo kálí na majoritu a hází "platící většinu" na druhou kolej, tak se prostě lidé ozvou.

Z principu tyhle firmy(prodejné d***y) ignoruju a moje peníze nedostávají :-)
Naposledy upravil beat dne 16. 8. 2014 11:59, celkově upraveno 1
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 16. 8. 2014 01:59

Yop, jde o princip, kazdej byl spokojenej s oznamenou collectorkou co si predobjednal. Do doby nez zjistil, ze nekde maji neco navic, ted uz mu jeho (ta sama) collectorka najednou nevoni. Yop, jde o princip ...

MS chce ovladnou svet, a to tim, ze pridal mapu a karty do collectorky - Ty mas taky dost ...
Prednasku o trzich radeji vynech, spis bych doporucil nastudovat nedokonalou konkurenci, tam bude presnejsi info.

Btw. zamyslel jsi se pred napsanim tvyho prispevku nad tim, proc ma Sony extra kontent v Destiny, v Diablu 3, ve Far Cry 4 ....? Napoveda: Z dobry vule to neni ;-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 16. 8. 2014 08:15

No, nemám k beatovi víc co napsat. Kapitalismus jen pro někoho a někdy, jinak myšlením v tvrdém socialismu. Jako většina republiky.

Takhle to funguje a bude fungovat. Jsou tam karty a plátěná mapa, jejíž výrobu zaplatí Microsoft a aby to nemusel balit nějak zvlášť, tak to přibalí holt přímo CDP. Plus ty karty budou dle mého k dostání pak volně k prodeji, takže přijdeš jen o kus hadru (doslova).
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 8. 2014 10:03

Bože... Však exkluzivní sběratelky tu byly vždycky, jen byly většinou na PC (třeba Risen 2, co si teď okamžitě vzpomenu). No a teď se karta obrátila, tak se můžou PCčkáři zbláznit a PSkáři samozřejmě nemůžou stát vzadu, když se nadává na Microsoft :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků