od tdjohn 31. 8. 2016 11:46
Tak Kojima řízek, kterej nemá konkurenci. Toho by měla každá firma lákat na milionovou mzdu. Nechápu, co tam ti blbci v Konami dělají. Nikoho ani z půlky tak dobrého asi už neseženou.
Ale Kaz je jen kecal, který nic nedodrží. 5 byl fail, 6 byl fail a měl šanci to napravit a pak zase udělá to stejné. Když nevím, kdy to vyjde, tak řeknu, že to nevím a nepovídám nesmysly. To stejné udělal dřív a pak vydali nedodělek asi jako nějaká indie firma.
Jinak jo, pořád to dobře vydělává, ale to je tím, že není skoro žádná konkurence a pořád to těží ze starého jména. Ale technicky je to fail poslední díly a hratelnostně to má také dost rezervy. Je to asi fakt o té značce, kterou každý koupí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite