Playstation 4

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod flash789 11. 3. 2015 20:27

tak ji prodej, plno lidi to uz udelalo, nemaji co hrat. Ony remaky dva roky starych her to skutecne nevytrhnou. nebo cekej:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 11. 3. 2015 20:34

beat > Však máš Order, ten ti vydrží půl roku určitě - podle toho jak jsi to tu prezentoval.

No a pak přece ten Forza Killer - DriveClub, to mužeš hrát taky donekonečna ;-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 3. 2015 20:50

:D

Máš tam Battlefield, GTA, Minecraft a Diablo. Co víc chtít? Lepší věci už asi ani nebudou. PS4 je fakt luxusní konzole.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 11. 3. 2015 21:28

Tak zrovna u Naughty Dog a jejich predeslych hrach bych jim dal co nejvic casu budou potrebovat. A pochybuju, ze se nejak flakaj. Proste nechtej vydat polorozdelanou hru.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 11. 3. 2015 21:38

1. Září MGS v phantom pain , to na nějaký čas vydrží , já mám opačný problém nestiham hrát vše co bych chtela
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 3. 2015 21:39

Uncharted 3 byl dost nedodělek a strašně tupě to bylo udělané. Za to TLOU vypadalo docela dobře, ale stejně jsem to nedohrál.

Takže pokud člověk zapomene, že Sony má také nějaká studia, vůbec chybu neudál. Jen nebude čekat na Guardiany a PS+ Drive club edice a mnoho dalších věcí :D

Rozhodně nechápu, že by dnes někdo PS4 prodal. To si jako půjde koupit co?

Alianna Hitomi píše:1. Září MGS v phantom pain , to na nějaký čas vydrží , já mám opačný problém nestiham hrát vše co bych chtela

Zatím to mám stejně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 3. 2015 21:45

Uncharted je v pohodě, protože jak píše .soul, ND si důvěru zasloužili, takže když řeknou, že to potřebují vypulírovat, OK, já to akceptuji. Co mě ale dost drtí je PS4 verze Tropico 5, které nabralo postupně zpoždění přes půl rok (a sakra neříkejte mi, že Xbone verze je zase TAK rozdílná), takže jsem skoro rezignoval a předobjednávku si držím jen z piety.
Trochu do rage módu mě ale dneska dostalo další odložení Project Cars. Na tuhle hru se dost těším, protože doufám v něco co sesadí Gran Turismo (což znamená, že pokud se to povede - musí to být zákonitě superbomba gamesa) - než přijde Gran Turismo 7... Jenže ty nekonečné odklady moc důvěry nevzbuzují. Já vím, že vždy je lepší dostat odladěné produkty, místo 5G day one patche, takže trochu si počkat je v pořádku, ale když má hra druhý, třetí, čtvrtý odklad, něco je prostě špatně.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 11. 3. 2015 23:04

soul: Problém je, že pokud budeme všem dávat čas jaký si řeknou a jaký budou chtít, tak se za chvíli budou dělat hry 10 let...viz Driveclub, GTA V(PC verze), Project Cars... Tohle dřív nebylo zvykem a přesto se dělaly skvělý hry. Prostě mají vědět na co mají a jak dlouho jim to bude trvat.

Neříkám že není co hrát. Driveclub je dobrá hra a stále vychází nové Tours, takže je pořád co hrát... ještě mám na občasnou zábavu GTA V, The Order není hra na několik měsíců :P

Jde mi o princip. To jsou samé gauče ve studiích, fitness, herny...a nedělaj. Pak zjistí že potřebují více času...řeknou že hra vyjde později a nic se neděje. Lidi jim to žerou, tak co by se snažili. Už to není výjimka, už je to trend. A tohle je špatné. Stejně jako snad každá hra dnes...koupím hru, stáhnu ze Store a IHNED s hrou se stahuje update. Tohle je prostě šílený..

Microsoft se aspoň snaží přinášet nové hry.. Sony jen kecá a odkládá. Tohle jim nemůže pořád procházet.
Naposledy upravil beat dne 12. 3. 2015 12:39, celkově upraveno 1
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 3. 2015 23:09

GTA V na PC nikoho nezajímá, to nemůžeš vůbec srovnávat. Pokud prodáš 40 milionu kusů na staré konzole, 10 milionů na nové, tak není důvod dělat těch pár kusů pro PC hráče. Tam je i milion super úspěch :D Ale na co se vymluví Sony?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 11. 3. 2015 23:29

beat: On k tomu nějakej pádnej důvod bude, on na tady těch průtazích nejvíc tratí vydavatel, takže ten jestli ten průtah povolil, tak věděl proč. Ony to nejsou jenom studia Sony, takovej Zaklínač 3 už se protahuje snad z léta 2014 a to teď má vyjít za víc jak 2 měsíce.

Moje teorie je taková, že teď několik her vyšlo v zabugovanym, nedodělanym stavu a dost se jim to vymstilo špatnými recenzemi, a tudíž nižšími prodeji. No a tomu se teď snaží všichni vyvarovat.

Jinak s tim porovnáním s minulostí - on je vývoj her stále a stále časově náročnější.
A s tim gaučem, ono už bylo mnohokrát dokázaný, že v takovém prostředí mají zaměstnanci s "mentální" (nemanuální) prací značně výší výkonnost, takže odebrat jim to by naopak znamenalo zpomalení.

Tady ale podle mě vůbec nejde o flákání zaměstnanců, ale spíš o vydavateli naprosto nereálně nastavené deadliny.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 12. 3. 2015 12:56

Já ale neříkám, že bych jim gauče, ping-pongové stoly, výherní automaty a podobné sebral.
Jen si prostě vývojáři zvykli, že když něco nestihnou...nic se neděje. A tohle prostě není dobré.

Ale to nehorší je, když se prostě zvorá marketing. Jo, je dobré když vypustí teaser na U4, aby fanoušci věděli že se na hře pracuje. Ale proč sakra vypustí nějakou gameplay ukázku na hru, která vyjde za ROK A PŮL?
Nezlob se na mě, ale tohle je prostě hovadina.
Lepší situace je rozhodně ta, oznámit hru v době, kdy definitivně vědí, kdy bude hotová. A nějaký ten měsíc před vydáním začnou hru propagovat včetně pevného a neměnného data vydání.
To co se poslení dobou děje je tragedie. My se ve firmě takto chovat k zákazníkům, nemáme zakázku žádnou..
Naposledy upravil beat dne 12. 3. 2015 14:34, celkově upraveno 1
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 12. 3. 2015 13:28

Souhlas.

Jen to s těma vývojářema, ono když se posune datum vydání o půl roku nebo i o rok, tak to myslim nebude tím, že si vývojář zajde na delší oběd, i když se blíží deadline. :-) Spíš prostě chyba v managementu (ať už je to marketing, jak řikáš, nebo nějaký strategický/finanční oddělení, kterým se marketing řídí).
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 12. 3. 2015 14:37

To je hysterie :D Odkážu tě beate na jeden příspěvek na neogafu -> http://neogaf.com/forum/showpost.php?p= ... tcount=458

Takže tu prosím tě neplácej blbosti. Co má MS tak skvělého na podzim? Forza (to už je tak desátá na XOne ne?) a Halo. O Quantum Break už kolují zprávy, že je taky odložen. Jasně, opticky to vypadá lépe, ale to prostě musí, když na jaře a v létě nevydávají nic a všechno nacpou na podzim. Sony to může mrzet jedině z toho hlediska, že nemají žádný velký komerční hit s potenciálem 5+ milionů prodaných kusů. Je ale poměrně jasné, že na E3 ještě něco ohlásí, podobně jako LBP 3 loni.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 12. 3. 2015 14:51

soul: Já to nazývám marketingem, protože jsou to věci, které jsou vidět. Management je interní záležitost, kterou by zákazník neměl postřehnout. V tom se asi shodneme..

EDIT:
Hack: Otázkou je, co velkého budu hrát v okolí Vánoc. Doba největších nákupů.. The Order je skvělá hra.. Bloodborne mě neláká(RPG jde absolutně mimo mně, stejně jako strategie). Tearaway je fajn hříčka, ale jen hříčka. Until Dawn IMHO není potvrzen pro 2015(a i kdyby, může se odložit), Rime IMHO není potvrzen jako 2015 titul(a i kdyby, může se odložit)..
Snad Sony něco ohlásí. Studií mají hodně a představených her je málo. Santa Monica, Quantic Dream, Media Molecule, Naughty Dog(druhý tým), Guerrilla Games, Polyphony Digital,...dělají nepředstavené a neohlášené hry. A to jsem ještě na několik studií zapomněl. Takže ano, budoucnost vypadá slibně...
Otázkou jen zůstává, KDY ta budoucnost vlastně přijde..
Naposledy upravil beat dne 12. 3. 2015 19:05, celkově upraveno 1
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 3. 2015 15:41

Taraway rozhodně není hříčka.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků