Yakuza [Ryū ga Gotoku]

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 21. 3. 2010 23:42

Jo no, já se divám na každej drát, vzduchotechniku, ventilátor ve hře, jestli je správě vyrendrovaný a pořádně kvalitní. A pak z toho dělám obrázkovou esej pro podobné lidi, co se v tom vyžívají.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 3. 2010 23:46

No jestli máš rád Japonské mafiánské filmy až po víko nacpané patosem, tak není co řešit.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil N.Marko dne 21. 3. 2010 23:47, celkově upraveno 1
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 21. 3. 2010 23:47

Tak to zas nie.. point toho obrazku bol (lepsi som nenasiel) ze ked sa pozres na "textury" co su prakticky len flaky, tak mas pocit, ze si sa vratil v case..

heh,, kto tu z vas hral yakuzu 3 ? asi nikto co.

// jo open world brawler moc nemusim.. to je fakt :))
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 3. 2010 23:53

já, demo :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 21. 3. 2010 23:54

já taky demo. a taky demo 4. :)
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 3. 2010 23:55

už? asi jsem zaspal.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 22. 3. 2010 00:04

Na JPN store. Má okolo 1,8 gb. Je to začátek celé hry. Hraješ tam za Shuna Akiyamau. Týpka, co po závěrečných událostech v první Yakuze získal peníze a založil si společnost a tak zbohatl. Z bezdomovce se stal boháč. :) A v tom demu jdeš vymáhat peníze, které půjčil. Jinak tam je ještě Battle mode, kde si vyzkoušíš všechny 4 hratelné postavy.

EDIT:
a hned při vydání čtyřky byl oznámený další díl ve vývoji. http://kotaku.com/5494282/there-is-yet- ... e/gallery/ Sega to asi chce co nejrychleji vyždímat.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 22. 3. 2010 00:38

JJ dalsi dil je uz nejaky cas oznamen, ale nic konkretniho k nemu receno nebylo.

spajza: Par dni uz Yakuzu 3 hraju, na Shenmue to sice nema, ale spatne to neni.

K te grafice, jak jste se bavili.. netvrdim ze hra nema misty vyblite a sub HD textury, ale za prve videa nevypadaji spatne a za druhe az uvidite v plne verzi vasi rezidenci na Okinawe, vcetne plaze a more, vzpomenete si spis na FF XIII (za Snowa se tam totiz nachazi uplne stejna pasaz) nez nejakou PS2. Mne spis vadi absence videi nebo alespon audia pri rozhovorech, ten "cvakaci text" tam je uz docela otravnej, proste jak v Dead Rising ci Lost Odyssey. Ve Final Fantasy XIII, kohokoliv se zeptate, dialog obsahuje eng. audio vcetne verohodneho pohybu rtu a to je to klasicke RPG. Verim ze k tomu autori meli nejaky duvod, ale nejsme v dobach Snesu, mne to proste moc nesedi. Hra zas tak uplne Shenmue podobna neni. Pokud by nekdy vysla trojka, videli byste ten rozdil v kvalite zpracovani cele hry. Na druhou stranu jsem za Yakuzu 3 i tak rad, spatne se nehraje, misty i pekne vypada a jedna se o titul, ktery na teto generaci konzoli proste schazel.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 22. 3. 2010 14:52

Yakuza 4 uz ma demo :shock: idem nato ...
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 22. 3. 2010 16:01

sega.maniac píše:
spajza: Par dni uz Yakuzu 3 hraju, na Shenmue to sice nema, ale spatne to neni.

K te grafice, jak jste se bavili.. netvrdim ze hra nema misty vyblite a sub HD textury, ale za prve videa nevypadaji spatne a za druhe az uvidite v plne verzi vasi rezidenci na Okinawe, vcetne plaze a more, vzpomenete si spis na FF XIII (za Snowa se tam totiz nachazi uplne stejna pasaz) nez nejakou PS2.


konecne niekto, kto to hra :) som rad ze uznas, ze ma hra miestami flaky miesto textrur.. mozno som hral akurat taku pasaz a nebol nato proste zviknuty.. na stojane som bol prave v obdobi, kedy som hral aktivne FF XIII a bol v Yakuze3 na tej plazi :D a to FF XIII mi moc na um neprislo,, skor som kukal, ze co je to za stojan.. ci to neni nahodou PS2.. ja som proste neveril svojim ociam. spravilo to na mna velmi zly dojem.

Samo uznavam, ze hra to moze byt kvalitna a grafika o nicom nehovori.. ja som len pisal svoj prvotny udiv.. textury sa vykreslovali asi 2 metre odo mna.. od 3m to bol len flak, ja proste nechapal.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 4. 4. 2010 21:24

http://www.youtube.com/watch?v=bRLU-izY ... re=related
4 se musí dostat anglický překlad. A žádné vystřižené scény pro západ. To je uplně vtipné. :D
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 4. 2010 21:32

Tve ROFL jako sviň :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 4. 4. 2010 23:00

No v PAL trojce jsou tyhle sceny take.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 4. 2010 23:34

Cau nevi nekdo jestli se nahodou nechysta preklad do yakuza kenzan?Asi ne co?Je to podle me docela skoda :(
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 4. 4. 2010 23:46

Zatím se ani neví jestli se bude překládat čtverka. A podle prodejů trojky asi ani nebude. Zatím se prodalo okolo 100 000 kusů. Teď nevím jestli jenom v Americe nebo světově, ale asi to není to číslo po kterém by Sega prahla. Navíc v Kenzanou je dětská prostituce, tak by to asi ani tak neprošlo. Nebo by to museli nějak cenzůrovat. Jestli ti jde jenom o příběh, tak je jeden youtube kanál, kde jseou videa s anglickýmy titulky. http://www.youtube.com/user/KHHsubs#g/c ... B423F8247F
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků