Yakuza [Ryū ga Gotoku]

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 3. 2011 19:31

IGN vcelku úspěšně ignoruji. Nedávno jsem tady někde dával rozbor, jak statisticky podhodnocují PS3 hry. Od té doby prostě I don’t care
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 11. 3. 2011 19:34

No znovu opakuji, Yakuza 3 u nich ma skoro nejvice vubec, i kdyz primo na autora jsem nekoukal.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 3. 2011 19:37

Přitom ani já bych jí 8,5 nedal. Jako dobrá ta hra je, líbila se mi, mám ji rád a všecko okolo, ale 8,5? Trochu méně.
Čtyřku evidentně hodnotil někdo jiný.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 11. 3. 2011 19:41

tbh ... divim se jak tomu muze dat nekdo vic, ale bohuzel tu neni moc alternativ co za jrpg hrat

Hodnotil to ten stejnej clovek a v celku se mi jeho review libilo, 100% vykradacka z Y3 vcetne mesta, vzdyt to krome pribehu vubec nic nenabizi. A ten zkouknu nejspis na YT, jelikoz se mi to moc hrat ani nechce
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 3. 2011 20:03

...vykrádačka města... nepobírám.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 11. 3. 2011 20:17

Ta městská část tam je už od prvního dílu. Nechápu, jak se může někdo divit, že tam je zase. A pak tam říct, že si nemůže naklikat na mapě kam chce jít, aby mu to pak ukazoval radar. Protože se cití ztracen. WTF?
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 11. 3. 2011 20:20

Velka cast lokaci ktery mas v Y4 byly uz v Y3.

Bych to shrnul ... Prijde mi to jako DLC do GTA4 za plnou palku.

Rick Deckard > On rekl spis rekl, ze takovy GTA uz to pouziva nekolik let, Yakuza neni s takovym jednoduchym detailem schopna prijit ani po takovy dobe.

A co se stejnyho mesta tyce, proc by se nekdo nedivil, kterakoliv jina hra s novym dilem se odehrava v novy lokaci. To, ze to tak Yakuza nema je proste minus, at se tomu muzes divit nebo ne.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 3. 2011 20:32

Hele ale ona to je opravdu kravina. Y se už pět dílů odehrává (hlavně tedy) v jedné čtvrti, která je veliká jen pár ulic - na co sakra tady chce GPS? To se ten člověk musí v reálu ztratit i ve vlastním bytě :D
V Yakuze ti stačí jen pár chvil a prostě se vyznáš, nebo nemáš vůbec žádný orientační smysl.

BTW: GTA3 -> GTA4 stejné město :)

mi to přijde jako by si někdo stěžoval, že ve Formuli 1 jsou zase ty samý tratě jako loni :D
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 11. 3. 2011 20:45

Vidis to o GTA jsem ani nevedel, holt je to hra kterou moc nemusim. V Y3 jsem se motal hodne, nejakou nudlovou restauraci jsem tam nebyl schopnej nalezt ani po pul hodine.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 3. 2011 21:01

Těch restaurací tam moc není. Obzvláště těch nudlových.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SPY 11. 3. 2011 21:55

Ta restaurace totiz ani neni, mas vyfotit nekoho na kole, pritom quest je jak dedek dela soba noodle.

Edit: Coz neni asi nejlepsi priklad toho, ze se v ty hre da bloudit, ja tam ale presto bloudil dost.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 12. 3. 2011 07:51

Nevim na Y4 se neuveritelne tesim a nic mi to pokazit nemuze.Pro me jedna z nej. serii poslednich dvou generaci :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 14. 3. 2011 16:59

http://www.psu.com/SEGA-talks-Yakuza--K ... 976-p0.php

"Lokalizace Kenzana = možná." No aspoň o tom začala Sega mluvit. Jen ty hodnocení čtyřky nenapomohou prodejům a ty zase možnému vydání dalšího dílu ze série.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 14. 3. 2011 17:08

V Japonsku vyjde uz ctvrty dil "The Way of the Samurai" kdyz pominem tu PS2 grafiku, tak to tak spatne take neni, hlavne se vsechny dily zatim lokalizace dockaly. Kazdopadne Kenzan je jina liga a bylo by fajn kdyby ho vydali i mimo Jap.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod StefiCZ 14. 3. 2011 19:19

Kenzan?!?Pane boze drzte me :D No tak rychle hned jak to bude mozne vsichni do obchodu pro ctyrku.

Jinak 4ka nema spatny hodnoceni krom IGNu treba Ps3 Magazin UK ji hodil 91% coz je podle me hodne slusny.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka