Audiosurf

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod negr 13. 2. 2008 20:03

Call of Duty® 4: Modern Warfare™ se hned po vydání dostalo na první místo v Top Sellers na Steamu. Pomyslný trůn si udrželo docela dlouho až do včerejška/předvčerejška, kdy ho sesadila hříčka s názvem Audiosurf. Finalista Independent Games Festival 2008 - hra vyvíjená jediným člověkem tak poráží nahypovaný AAA titul v prodejnosti.

Audiosurf - o co vůbec jde? Jedná se o závodně logickou hru, kde tratě jsou generovány podle vámi zvolené písničky. Prostě si vemte jednu oblíbenou skladbu (ve formátech MP3, iTunes M4A, WMA, CD nebo OGG) a hra vám podle ní vytvoří závodní dráhu. Tvar, rychlost, zabarvení - to vše se dynamicky mění přesně podle zvukové předlohy.

Jako dárek od Valve je součástí hry originální soudtrack k Orange Boxu, nebudou chybět ani achievementy.

Ukázky z gameplay můžete zhlédnout na YouTube (např. DragonForce - Through the Fire and Flames nebo Celldweller - Birthright atd. atd. - všechna videa pocházejí z beta-verze, plná vychází tento pátek).

Je to prý hrozně návykové!
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 13. 2. 2008 20:08

Tak to je síla :D
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 2. 2008 20:12

Masakr :-) Mám obavy o profesionální herní scénu :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 13. 2. 2008 20:26

Husté :D

Hra vygeneruje trať podle písničky, to je masakr :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 13. 2. 2008 21:57

NO TY VOLE! Ta hra je fakt nářež, asi konečně důvod k tomu, abych si aktivoval platby přes internet, tohle prostě musím mít :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 2. 2008 22:12

WHOO-OW! Ta hra je NĚCO! Naprosto eliminuje zlozvyk "prvních deset sekund z písničky a jde se na další", člověk poslechne VŽDYCKY celou, protože chce dojet závod a navíc, soustředí se vedle hry i na hudbu...
Je to návykovější než WoW + CS dohromady. :wink:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 13. 2. 2008 22:17

Je to jasný, zejtra razim do banky - tuhle hru prostě MUSÍM mít :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 13. 2. 2008 22:27

Jo, Audiosurf asi taky koupim, at jsem taky chvili zavislej na necim jinym, nez jenom na hrani za spiona v Team Fortress 2 :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 13. 2. 2008 22:30

Honem honem. Do pátku platí sleva 10%, pak to bude za celých 9.95$
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 13. 2. 2008 22:31

Teď to vyjde i s daní na míň jak 200 kč ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 14. 2. 2008 23:28

A další zpráva: sice jsem nikde neviděl oficiální newsku, ale na fóru Steampowered se v sekci Publisher/Developer Discussions objevil Ubisoft, takže se fandové Steamu můžou pravděpodobně těšit na další nášup kvalitních her.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 15. 2. 2008 02:23

mazec vec pred chvili sem si to koupil nevite kdy to vyjde? kdyz uz sem za to ted zaplatil 170 korun? :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 15. 2. 2008 02:25

jo 15 to ma vyjit ted je 15 a hrat to nemuzu omg to chci :D prodigy to jistej :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 15. 2. 2008 04:16

[quote="negr"]A další zpráva: sice jsem nikde neviděl oficiální newsku, ale na fóru Steampowered se v sekci i]Publisher/Developer Discussions[/i] objevil Ubisoft, takže se fandové Steamu můžou pravděpodobně těšit na další nášup [/quote"]
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 19. 2. 2008 22:31

Sakra ten audiosurf je nářez !!
Grrrr, tolik času co mi to teď sebere...schválně jsem si dal Radio Protector od 65daysofstatic, na střední obtížnost...neskutečnej náhul : ).
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků