Forza Horizon 5

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod damianx 10. 11. 2021 17:25

Ahoj, Padá to také někomu? Neprojdu ani začáteční intro čtyř projížděk.
damianx
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 11. 2021 19:14

ano
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 11. 2021 19:41

Ta hra je rozbita jako prase.

Ja jsem se nedostal ani do hry pres menu protoze na mne porad vyskakovalo at pripojim ovladac (kterej funguje naprosto normalne v Xbox game baru). To se Microsoftu, nebo kdo za tou srackou stoji, povedlo...

Kdybych to nemel v Game Passu tak chci vratit penize.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 11. 2021 12:25

Máte to hrát na Xboxu. Tam mi to za nějakých 20 hodin padlo jen jednou a to bylo někdy na začátku.

PG jsou strašní lemplové a nějak moc neumí testovat. Jenže reálně vydávají to nejlepší, co na trhu je. Tak moc na ***** dneska hry jsou. Jsem se jim smál u 4, jak vždy patchem něco rozbili. Jak nějací studentíci na střední.

-- 12. 11. 2021 12:26 --

Na druhou stranu jsem letos potkal firmu, kde testy neměli vůbec. Prý to bere moc času. Tak jako v roce 2021 je to docela brutalita.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 11. 2021 13:59

Proc bych to hral na podradnym systemu? :D

Jako v podstate je mi to jedno, protoze jsem se smiril s tim ze posledni dobry zavody co me bavily byly NFS:MW (mozna s vyjimkou Crew 2). Stejne to podle videi a recenzi vypada brutalne genericky. Ja vzdycky myslel, ze Forza je odpoved Xboxu na Gran Turismo ale kdyz vidim ze tam auta skacou 20 metru do vzduchu a projizdeji vegetaci delanou z papundeklu, tak to bylo pro me celkem silny wtf.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 11. 2021 15:26

Protože to tam jede a nestojí 100 tisíc :D

To záleží. Motorsport je jako GT. Každé má něco. Horizon je open-world sandbox s velmi podobnou fyzikou Motorsport a GT. Samozřejmě jen na silnici. Ty skoky a vegetace jsou fantasy. Jenže u H5 šli ještě dál a je z toho spíše arkáda, i když fyzika je skoro stejná, jen máš věci ještě lehčí a auta také, takže projíždíš reálně těžkými překážkami jako by byly z papíru. To je novinka.

Pro zábavu super, pro milovníky aut je 4 daleko lepší. Crew a MW je proti tomu úplný odpad.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 11. 2021 19:11

Ono to nejede protoze rozbita ta hra, a ne proto ze mam rozbity ja PC. :D

Mam radsi plne arkadovy zavody. Burnout, Blur a Split Second (kezby vysly remastery nebo porty na Switch), Flatout, NFSU2 a MW... Ale priznam se ze jsem stravil i spoustu hodin u GT3 a 5. Forzu jsem zkousel poprve myslim 2 na X360 a pak 4 v Game Passu. Uz tehdy mi to prislo jakej takovej bastard hybrid obou a ne v tom dobrym slova smyslu. Proste tvari se to realisticky ale fyzika tam jde do kyblu. Nahral jsem v tom asi 2-3 hodiny a pak to slo z disku.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod damianx 13. 11. 2021 08:38

Tak už jsem to rozjel a to klouzání aut je fakt hrůza.
damianx
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 11. 2021 17:46

Lo!Zza píše:Ono to nejede protoze rozbita ta hra, a ne proto ze mam rozbity ja PC. :D

Mam radsi plne arkadovy zavody. Burnout, Blur a Split Second (kezby vysly remastery nebo porty na Switch), Flatout, NFSU2 a MW... Ale priznam se ze jsem stravil i spoustu hodin u GT3 a 5. Forzu jsem zkousel poprve myslim 2 na X360 a pak 4 v Game Passu. Uz tehdy mi to prislo jakej takovej bastard hybrid obou a ne v tom dobrym slova smyslu. Proste tvari se to realisticky ale fyzika tam jde do kyblu. Nahral jsem v tom asi 2-3 hodiny a pak to slo z disku.

Takovej PC standard. :D

Tohle má normální realistickou fyziku, třeba skoro něco jako Wreckfest. Takže to nelze srovnat s něčím běžným. Máš tam Motorsport fyziku s celou simulací, jen je to trochu potuněný, třeba váha aut a tak. Ta destrukce prostředí, ale ta je jasná. Spíše jsi to tedy jen neuměl.

damianx píše:Tak už jsem to rozjel a to klouzání aut je fakt hrůza.

Chce to skill, to je jako Lojza.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 11. 2021 01:26

To myslis vazne ze to ma realistickou fyziku? Jako nejsem expert, ale rizek si to tady jede pres pole a lesik ve 180kmh a ani mu to necukne. :D Asi profi hrac no...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 11. 2021 10:39

Jsem za ty roky tenhle nesmysl viděl tolikrát. Buď rozumíš závodním hrám a nebo ne. Pokud hraješ The Crew, ta šance je minimální. Nevím, jak jinak bys chtěl modelovat mimo silnici, protože reálně by se ti rozbilo auto asi tak po 10 metrech. Máš tam ale i silnce.

-- 14. 11. 2021 10:48 --

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 11. 2021 23:28

tdjohn píše:Nevím, jak jinak bys chtěl modelovat mimo silnici, protože reálně by se ti rozbilo auto asi tak po 10 metrech. Máš tam ale i silnce.


Ja vim - neco mezi tim, aby se ti to auto hned rozpadlo a tim, abys to mohl valit v plne rychlosti po polnacce jako po dalnici. :D Nebo to aspon udelat tak ze do terenu jen s 4x4 autem. V Crew to smysl ma, protoze to je arkada jak remen a na nic jinyho si to nehraje.

To, ze si tam muzes nastavit prevodovku a odpruzeni ti nedela realistickou fyziku.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 11. 2021 11:01

Prostě si to zahraj a dej vědět. Horizon byl vždy velmi realistický proti všemu ostatnímu arkádovému. 5 je už trochu změněná, ale alespoň to chce zase super skill, abys řídil.

Horizon je jako Motorsport, bere všechnu simulaci a trochu jen ladí detaily, abys nemusel řešit tolik věcí. Takže z principu je to simulace (simcade), ale ta fyzika ti více odpustí, i když je dobrá. Třeba v H4 jsi měl větší grip na gumách, než by člověk čekal. To nic nemění na fyzice, jen jsi měl jako by supergumy.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 11. 2021 15:57

No jo, az to opravi tak to treba zkusim.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 11. 2021 16:34

Tahle série je mi asi zapovězena, protože ty peníze, co chtějí furt za trojku i čtyřku... to za to nedám.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků